Sygic Navigasyon 14.0

Sponsorlu Bağlantılar

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Sygic Navigasyon 14.0

Kendimde kullanıyorum gayet iyi arkadaşlar. Yükleme için iTools veya ifunbox kullanabilirsiniz yada jealbreak'li olan telefonlarda ifile ile yükleme yapabilirsiniz. Yüklemede sorun yaşayan olursa yardımcı olurum.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Harita free sürümmü? Ücretli full sürüm navigasyon uygulamaları paylaşmak yasaktır, yandex olduğu için kontrol edemedim.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Harita free sürümmü? Ücretli fu ll sürüm navigasyon uygulamaları paylaşmak yasaktır, yandex olduğu için kontrol edemedim.
Full Sürüm değil hud özelliği ve diğer Özellikler ne yazıkki açık değil.

• Beğen
Tepkiler: Reşwan
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar bari sesle arama Free olsaydı güzel ama çok kısıtlı

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Bu uygulamada şehir görünümü nasıl oluyor, full sürümde? Ve radar bildirimini göremedim. Şehir görünümü var ama öyle yeşillik su köprü binalar şeklinde değil.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulamada şehir görünümü nasıl oluyor, fu ll sürümde? Ve radar bildirimini göremedim. Şehir görünümü var ama öyle yeşillik su köprü binalar şeklinde değil.
Hız kameralarını falan söylüyor ama radar olayı ben göremedim.

aozaslan66

Üye
iyi akşamlar arkadaşlar yıllarca android kullandım.he türlü uygulamayı form sayesinde de sygic yüklemeyi öğrenmiştim.birkaç ay önce iphone 5s aldım.yukarıdaki sygici bilgisayara indirdim.itunes kurulu bundan sonra bunu nasıl atacağız yardımınızı bekliyorum sırası ile yazarsanız sevinirim.yakın zamanda tatile gideceğim acil yükleme yapmam lazım teşekkürler

-_____GÖLGE_____-

-_____GÖLGE_____-

Üye
Yandexin haritası daha kullanışlı geldi bana.

Üst Alt