Kendi yapımım: Windows için kişisel asistan uygulaması siz yazın o yapsın komutlarınıza cevap versin

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Evet, hiçbir zaman Nokia'dan şaşmam (Eski Nokia kullanıcı klasiği) :kıskıs:
:D
GÜNCEL SÜRÜM (v19) link
-------------------------------
link :
v19 yenilikler
----------------
*youtube mp3 dönüştürücü açma özelliği eklendi(youtube mp3 dönüştürücü)
*facebook ve youtubeden vieo indirci açma özelliği eklendi(video indirici)
*imei sorgulama özelliği eklendi(imei sorgulama)
*dns değiştirme özelliği eklendi(dns değiştir)
*bilgisayar adını bulma özelliği eklendi(bilgisayar adım ne)
*kullanıcı adını bulma özelliği eklendi(kullanıcı adım ne)
*işletim sistemini bulma özelliği eklendi(işletim sistemim ne)
*ups kargo takip özelliği eklendi(ups kargo takip)
*araç hasar kaydı sorgulamayı açma özelliği eklendi(araç hasar kaydı sorgulama)
*eski çeviri özelliği iptal edilerek çeviri2 olan yeni çeviri özelliğinin komutu çeviri yapılmıştır
v19 yayınlandı! yeniliklerin ve linkin olduğu bölümü yukarıda lıntıladım bu sürümden itibaren asistan goooglenin hizmet şartlarını ihlal ettiğinden googl asistandaki goohgle konuşma linkleri kaldırılmıştır arkadaşlar asistan artık konuşması çok gerekmeyen yerlerde(örn. hava durumu açılıyor demek için) konuşmuyacak konuşması gereken yerlerde ise duruma göre ya msgbox kullanacak uyada türkçe konusunda pek iyi olmasada micvrososoft speech object libary kullanarak konuşacaktır anlayışınıa teşekkürler bu sürümden itibaremn eski çeviri özelliği iptal edilmiş ve daha önceki bir sürümde duyurusunu yaptığım yeni çeviri özelliği eskisinin yerini almıştırt özellik komutu çeviridir deneyen tüm değerli maxicep üyelerinin yorumlarını bekliyorum:maxicep: @BLasTeaR @kralberk13 @BozKurt0102 @Bilişim Profesörü
yakında web sitemiz wordpress içerik yönetim sistemine geçecektir site adresimiz değişmeyecek ve güncelşleme kontrol vb. özellikler etkilenmeyecektir:)

• Beğen
Tepkiler: D1sLaNSeLoT
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
:D

v19 yayınlandı! yeniliklerin ve linkin olduğu bölümü yukarıda lıntıladım bu sürümden itibaren asistan goooglenin hizmet şartlarını ihlal ettiğinden googl asistandaki goohgle konuşma linkleri kaldırılmıştır arkadaşlar asistan artık konuşması çok gerekmeyen yerlerde(örn. hava durumu açılıyor demek için) konuşmuyacak konuşması gereken yerlerde ise duruma göre ya msgbox kullanacak uyada türkçe konusunda pek iyi olmasada micvrososoft speech object libary kullanarak konuşacaktır anlayışınıa teşekkürler bu sürümden itibaremn eski çeviri özelliği iptal edilmiş ve daha önceki bir sürümde duyurusunu yaptığım yeni çeviri özelliği eskisinin yerini almıştırt özellik komutu çeviridir deneyen tüm değerli maxicep üyelerinin yorumlarını bekliyorum:maxicep: @BLasTeaR @kralberk13 @BozKurt0102 @Bilişim Profesörü
yakında web sitemiz wordpress içerik yönetim sistemine geçecektir site adresimiz değişmeyecek ve güncelşleme kontrol vb. özellikler etkilenmeyecektir:)

Hayırlı olsun Arkadaşım :tebessüm: hemen test edip döneceğim :oke:
  • Hava durumunu sorgularken açılır penceredeki Şehir girme bu şekilde gelmesi biraz sinir bozucu, = veya 3 yatık çizgili ayarlar kısmı olup oraya Adımızı, Şehrimizi, Konum vb şeyler için Ayarlar kısmı olabilir.
  • Hava durumu tarayıcı da değil de uygulama içinde açılma gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
  • İmei sorgulama neye bağlı? Ayrıca sorgulamadaki güvenlik kodu görünmüyor/yok yani
  • Diğerlerinde sıkıntı yok şuan
  • Emeklerin gözle görülür derece, umarım iyi bir konuma gelirsin Kardeşim :)

Bu da benden :kıskıs:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
detaylı inceleme ve önerilerin için teşekkürler önerilerini değerlendireceğime emin olabilirsin imei sorgulama test edilecektir güvenlik kodu ve buton sayfa yüklenene kadar aktif olmamaktadır türkiye.gov.trye bağlıdır ayrıca yenile butonu ile imei sorgulama webbrowseri yenilenebilmektedir:)
@BLasTeaR

Son düzenleme:
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Şüphem yok arkadaşım, herşey zamanla olur :)
Bu arada k. adımı düzeltsen :D

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun Arkadaşım :tebessüm: hemen test edip döneceğim :oke:

• Hava durumunu sorgularken açılır penceredeki Şehir girme bu şekilde gelmesi biraz sinir bozucu, = veya 3 yatık çizgili ayarlar kısmı olup oraya Adımızı, Şehrimizi, Konum vb şeyler için Ayarlar kısmı olabilir.
  • Hava durumu tarayıcı da değil de uygulama içinde açılma gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
  • İmei sorgulama neye bağlı? Ayrıca sorgulamadaki güvenlik kodu görünmüyor/yok yani
  • Diğerlerinde sıkıntı yok şuan
  • Emeklerin gözle görülür derece, umarım iyi bir konuma gelirsin Kardeşim :)
Bu da benden :kıskıs:

imei sorgulama özelliğini üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan denedim güvenik kodunda soun çıkmadı dediğim gibi gvenlik kodu ve buton hemen aktif olmamaktadır sayfa yüklenene kadar beklemen gerekiyor değiştir butonu ile güvenlik kodu yenilenebilmektedir bu arada ekran görüntüsü asistan ile alınmıştır:)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

imei sorgulama özelliğini üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan denedim güvenik kodunda soun çıkmadı dediğim gibi gvenlik kodu ve buton hemen aktif olmamaktadır sayfa yüklenene kadar beklemen gerekiyor değiştir butonu ile güvenlik kodu yenilenebilmektedir bu arada ekran görüntüsü asistan ile alınmıştır:)

Hemen de el atmışsın :) Ellerin dert görmesin.
Şu arayüzü de bir değiştirmedin gitti 8-)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
v20 sürümnde hava durumu konumunu aynı isim özelliğinde olduğu gibşi kaydedip her açılışta otomatik hatıtlayabilme özelliği geliyor @BLasTeaR :)

• Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
hımm. güzel fikir, umarım bir önceki söylediğim gibi Ayarlar kısmı olur, konum, isim, şehir vb için :)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
GÜNCEL SÜRÜM (v20) link
link :
v20 yenilikler
----------------
*çocuk boy kilo cetveli açma özelliği eklendi(erkek çocuk boy kilo cetveli/kız çocuk boy kilo cetveli)
*tüm operatörlerin tl yükleme sayfasını açma özelliği eklendi(operatör adı tl yükleme)
*tüm operatörlerin fatura ödeme sayfasını açmas özelliği eklendi(operartör adı fatura ödeme)
*ttnet fatura ödeme sayfasını açma özelliği eklendi(ttnet fatura ödeme)
*araç muayene randevu sayfasını açma özelliği eklendi(araç muayene randevu)
*özel hariç tüm hastahaneler için randevu alma özelliği eklendi(hastahane randevu)
*hava durumu konumunu ayarlayıp her açılışta otomatik hatırlama özelliği eklendi(hava durumu konumunu ayarla)
v20 yayınlandı! asistan 20. sürüme ulaştı! yeniliklerin ve linkin olduğu bölümü yukarıda alıntıladım deneyen tüm değerli maxicep üyelerinin yorumlarını bekliyorum:maxicep: @kralberk13 @BLasTeaR @BozKurt0102 @Bilişim Profesörü

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli ve BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
v20 yayınlandı! asistan 20. sürüme ulaştı! yeniliklerin ve linkin olduğu bölümü yukarıda alıntıladım deneyen tüm değerli maxicep üyelerinin yorumlarını bekliyorum:maxicep: @kralberk13 @BLasTeaR @BozKurt0102 @Bilişim Profesörü

Verdiğin emek için saygılar Arkadaşım..
Boşluk bulduğum an deneyeceğim, her şey için de teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Win 10 acarmi

Rygebin

Rygebin

Üye
Elinize sağlik :)

• Beğen
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Tm bilgilendirme icin tesekkurler

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
deniycem
tv izle komutu olmuyo hepsini denemedim

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
GÜNCEL SÜRÜM (v21) link
link :
v21 yenilikler
----------------
*2015 teog yerleştirme sonuçları sorgulama özelliği eklendi(2015 teog yerleştirme sonuçları)
*nedir.comda arama özelliği eklendi(nedir.comda ara)
*ogs kgs geçih ihllali sorgulama özelliği eklendi("ogs kgs geçih ihlali sorgulama)
*isimlerin anlamını sorgulama özelliği eklendi(ismimin anlamı ne)
*tdk türkçe sözlüğünü ançma özelliği eklendi(tdk türkçe sözlüğü aç)
*eokul vbs açma özelliği eklendi(eokul vbs)
*asistan için gerekli olan baı dosyalar data klasörüne taşınarak dosya kalıbalığı azaltıldı
*isim uyarısı yazılı şekilde programa eklendi
*çeşitli düzenlemeler yapıldı
v21 yayınlandı yeniliklerin ve linkin olduğu bölümü yukarıda alıntıladım nezamandır yapmöak iastediğim birşeuyi bu sürümde yaptım arkadaşlar asistanın veri kaydettiği dosyalar data klasörümne taşınarak dosya kalabalığı vbiraz olsun azlatmaya çalıştım ancak asistanın çalışması çin gerekli olan dosyaları başka bir klasöre toplamam mümkün değil diğer yenilikleri yenilikler listesinde bulabilirsiniz deneyen tüm değerli maxicep üyelerinin yorumlarını bekliyorum:maxicep: @kralberk13 @BLasTeaR @BozKurt0102 @Bilişim Profesörü

• Beğen

Üst Alt