Aksiyon Assassin's Creed Revelations açılmıyor [ ÇÖZÜLDÜ]

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Assassin's Creed Revelations açılmıyor [ ÇÖZÜLDÜ]
Arkadaşlar dün gece 2:40 a kadar bekleyip ac revelationsu indirdim. Cracki de yaptım. Bu arada başına geçince benim güzel kardeşim (!) oyunun isosunu silmiş tekrar kurma şansım bitti yani. Oyunu açıyorum ub. game launc. açılıp aşağı iniyor. görev yöneticiside de oyun açık görünüyor ama gerçekte bişe yok ne yapmalıyım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
farklı farklı çözümler mevcut;
1 - x7sevenx7:
Kod:
oyunu acamayanlar program filesteki oyunun kurulu olduğu klasörün içindeki tüm dosyaları secin özelliklerden salt okunur simgesini kaldırın okeyleyin. ardından oyunun exesine özelliklerden yöneticiolarak calıştır yazın. büyük ihtimal acılacaktır hata raporu verirse  uyumluluk modunu win95 ayarlayın...

2 - burakmustafa:
Kod:
öncelikle söylemeliyimki oyunu oynamak gerçekten zor bi oyun şimdi oyun yüklüyse tamamen kaldırın ondan sonra tekrar yükleyin 1.03 kadar güncellemeleri yapın ondan sonra 1.03 crackini yapin ama crackini yaparken dikkat!! sakın dlleri kopyalamayın sadece exeleri kopyalayın ondan sonra orbit kılasörü içindekileri ubisoft game launchere atın umarım yardımcı olmuşumdur

3 -
Kod:
www.youtube.com/watch?v=xDCUHkYtQzw

dene bunları

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Kurulum dosyları ve crackle alakalı demekki bende sorun yok daha gecen ay kurdum 2 kez bitirdim oyunu çok zevkli tarihi dokuyu hissettiriyor insana.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Abiler saolun da cevaplardan önce sorunu çözdüm. Oyunu kökten sildim revo uninstaller ile.Sonra tekrar kurdum.Patch kuran dosayı yönetici olarak çalıştırdım ve 3 defa patch yapıp 1.3 e yükselttim. Sonrasında ubisoft game launcheri kurdum.Son olarak cracki oyuna atıp ***** içinde bulunan orbit klasörü içindeki dosyaları da ubisoft g.l. nin içine attım. ACRSP yi yönetici olarak başlattım çıkan hesap ekranına kullanıcı adı SKIDROW şifre sallamasyon :D . Sonra settings ten offline gameyi açtım ve istanbulda suikast qeyff :D :D konu kilitlenebilir adminim ama silmeyin başkasına da lazım olabilir.
burakmustafa da aynısını demiş :D ama ben dil dosyalarını da attım bişe olmadı :P

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
Konuya biraz geç dahil oldum ama kardeşim en iyisi oyunu orjinal almaktır. Çünkü hem bugların çoğundan sıyrılırsın; hem de oyunu multiplayer seçeneğinde oynama imkanın olur. Fiyatı da hiç pahalı değil. Steam yaz indirimlerinde 5 TL 'ye kadar düşebiliyor. Ben o fiyata almıştm. Siz de alabilirsiniz :D

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Konuya biraz geç dahil oldum ama kardeşim en iyisi oyunu orjinal almaktır. Çünkü hem bugların çoğundan sıyrılırsın; hem de oyunu multiplayer seçeneğinde oynama imkanın olur. Fiyatı da hiç pahalı değil. Steam yaz indirimlerinde 5 TL 'ye kadar düşebiliyor. Ben o fiyata almıştm. Siz de alabilirsiniz :D
Teşekkürler öneri için ama oyunu çoktan bitirdim :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Assasins creed serisini bende çok keyif alarak oynarım ama geçen yıl unity oyununu almıştım dehşet kasıyordu pcmin teknik özellikleride epey iyi olmasına rağmen. Sonra ubisoft özür dilemiş oyun için falan fazla detay bilmiyorum. Geçmiş olsun :)

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
Valla oyunu 2 kere bitirmiş biri olarak konuşuyorum. Şu anda blgisayarımda AC Revelations, AC 3, AC 4 Black Flag yüklü. Hikayeyi ne kadar bitirsen de online oynamanın zevki başka. Black Flag şu anda steam'de 69 tl. Ben g2a 'dan deluxe edition'ı 15 tl ye aldım. Yine siz bilirsiniz tabi :D

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ac1,2,3,Brotherhood,Revelations bitirdim ben de ama multiplayeri gerçekten merak ediyorum alasım var :D

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
Almazsan yazık olur

MC YALNIZKURT

MC YALNIZKURT

Üye
farklı farklı çözümler mevcut;

2 - burakmustafa:
Kod:
öncelikle söylemeliyimki oyunu oynamak gerçekten zor bi oyun şimdi oyun yüklüyse tamamen kaldırın ondan sonra tekrar yükleyin 1.03 kadar güncellemeleri yapın ondan sonra 1.03 crackini yapin ama crackini yaparken dikkat!! sakın dlleri kopyalamayın sadece exeleri kopyalayın ondan sonra orbit kılasörü içindekileri ubisoft game launchere atın umarım yardımcı olmuşumdur
Kardeşim çok teşekkur ederim valla kaç saattir uğraşiyordum başim ağriyor hatta Tekrardan çok sağol. Bu arada ben guncellemden yaptm .exe leri dosya konumuna attm ondan sonra orbittekileri ubisoftgamelauncher dosyasna attm oldu.

Üst Alt