Windows 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ]

Sponsorlu Bağlantılar

WINDOWS 10'A HER AÇIDAN BAKILDIĞINDA HANGİ PUANI VERİRSİNİZ? (5 çok iyi, 1 çok kötü)

• Kullanılan toplam oy
    139
ANIL

ANIL

Admin
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve emreli01

The Pancar

The Pancar

Üye
windows.bt klasörüne 5.85 gb indi hala neyi bekliyor anlamıyorum

ANIL

ANIL

Admin
Windows 10 için çeşitli hataların düzeltileceği Service Release 1 (SR1) olarak adlandırılan ilk güncelleme Ağustos ayında gelecekmiş. Bazı yenilikler içeren güncelleme ise Ekim ayında bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
exp_l0it

exp_l0it

Üye
akk ile indirmek isoyu tam bir işkence
hıaa :close_tema::bann::gun1::destere::grrr:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Baranbaris

Baranbaris

Üye
Sonunda indirme flasha yazma bitti kuruluma başlıyorum :(

emreli01

emreli01

Üye
Sonunda indirme flasha yazma bitti kuruluma başlıyorum :(
Hayirli olsun :) ama arkadaşlarin dedigi gibi bi kaç yerdede okudum oyunlarda sistem uyumsuz gibi hatalar veriyor ben anlamıyorum koskoca microsoft bunu düşünemiyor mu uyumluluk adına birşeyler yapar insan ben crossfire die oyun oynuyorum online açmadı nasıl halledilir bu gibi şeyler bilmiyorum <=========>

emreli01

emreli01

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Teşekkür ederim ama kendi kendime buldum asıl yeri tüm Ayarlardan kişisellestirme daha sonra temalar sonra masaüstü simgeler ayarı kısmına almış lar herşeyi oraya taşımaları çok saçma olmuş yenilik die kolayligida oraya taşımaları komedi :) ama buldum zaten sorun değil formattan formata kullanıyorum zaten bu simge yerlestirmesini :-D

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Arkadaşlar ben Dreamspark'tan indirmiş olduğum 8.1 Pro Embeeded versiyondan Windows 10'a yükselttim ancak 8.1 için kullandığım key burada çalışmıyor nedendir acaba?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar rezerv.alınmamış bir notebook um var (win7 ultimate)buna w10 davetiyesi gelmedi,tüm güncelleme leri yaptım ama hala aynı..

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
Arkadaşlar rezerv.alınmamış bir notebook um var (win7 ultimate)buna w10 davetiyesi gelmedi,tüm güncelleme leri yaptım ama hala aynı..
Gelir :) olmadı c System32 GWX klosörü ne girip gwxi çalıştır yeniden başlat

csbaz

csbaz

Üye
Arkadaşlar merhaba.Atı raedon hd 4600 series ekran kartım var.Windows 10 a geçtiğimde driverı otomatik kutulacakmı yoksa ben mi indirmem lazım ?Brn indireceksemde 10 için driver yok 4600 e 8 e kadar var.Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

ANIL

ANIL

Admin
Arkadaşlar merhaba.Atı raedon hd 4600 series ekran kartım var.Windows 10 a geçtiğimde driverı otomatik kutulacakmı yoksa ben mi indirmem lazım ?Brn indireceksemde 10 için driver yok 4600 e 8 e kadar var.Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Burada Windows Update üzerinden gelen sürücü paylaşılmış ve destek listesinde senin kart yer alıyor.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
o değil Microsoft edge ile yazı yazmak hakikaten sıkıntı oluyor düzeltme sistemimi donuyor ne ?

emreli01

emreli01

Üye
Bir sistem çıkar çıkmaz hemen güncellemiceksin ya cidden ben microsofta güvenerek güncelleme yaptım yukledim ama tam oturmadan yüklemek hoş gelmiyor hoş olmayan yönleri oyunlar yönünden oldu kendi içinden sorun olarakta tarayıcı hızı. İllaki duzeltilir ama hayırlısı bakalım :)

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Abi adamlar ön sürüm yapar gibi tam surum yapmışlar
1-uzun sure video izleyince ekran gidiyor ses var ama komut almıyor
2-microsoft edgede seri yazı yazamıyosun durduruyor veya donuyor
3-bir şey indirirken durdurduğunda yeniden başlamıyor

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
Abi adamlar ön sürüm yapar gibi tam surum yapmışlar
1-uzun sure video izleyince ekran gidiyor ses var ama komut almıyor
2-microsoft edgede seri yazı yazamıyosun durduruyor veya donuyor
3-bir şey indirirken durdurduğunda yeniden başlamıyor
Sorunlar var aynen benim anlamadığım mağdem böyle sorunlar vardı ve oyunlar ile calisamicak ise neden sürdün önümuze windows 8.1 de windows 8 de böyle sorunlar yaşamamisken 10 gibi final sürümnü böyle fırından cikarmak yanlış olmuş microsoftun !!

csbaz

csbaz

Üye
Windows 10 pro u kurdum arkadaşlar.Peki ben bunu nasıl lisanslıcam ?***** lı kullanıyordum 8.1 dede lisanslı değilim yani.

Üst Alt