Yardım GM Discovery Air için usb bellek problemi

Sponsorlu Bağlantılar

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
GM Discovery Air için usb bellek problemi
slm arkadaşlar GM Discovery Air telefonun bildiğiniz gibi harici hafızası yok. ben bunun için hem telefona takılabilen hemde pc ye takılabilen bir esb flash bellek aldım. bu flash belleği telefona taktığımda hata kontrolü yapılıyor yazıyor ama o yazı bir türlü gitmiyor ve flash bellek de bu yüzden açılmıyor ne yapmalıyım acaba bilen var mı. internette pek bişey bulamadım bu konuda

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
slm arkadaşlar GM Discovery Air telefonun bildiğiniz gibi harici hafızası yok. ben bunun için hem telefona takılabilen hemde pc ye takılabilen bir esb flash bellek aldım. bu flash belleği telefona taktığımda hata kontrolü yapılıyor yazıyor ama o yazı bir türlü gitmiyor ve flash bellek de bu yüzden açılmıyor ne yapmalıyım acaba bilen var mı. internette pek bişey bulamadım bu konuda
Desteklemiyor olabilir

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
yoooo bildirim çubuğunda görünüyor usb bellek. ama bir türlü açılmıyor. hem daha evvel uyumlu bir kablo yardımıyla çalıştırmıştım. şuan elimdeki flash bellek kablo olmaksızın cihaza takılma özelliği var takıyorum usb bellek hazırlanıyor diye uyarı veriyor ve bildirim çubuğunda usb hata ayıklanıyor diyor ama bir türlü gelmiyor. flası bir çok formatta biçimlendirdim ama olmadı bir türlü

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
usb hata ayıklanıyor diyor ise otg olarak değil usb kablo sekinde adb yi çalıştıryor olmalı.Kablo ile çalışıyorsa kablo kullanın costom romlarla çözülebilir bu sorun Discover 2+ plus var kabloyla hiç bişey çalıştırmazken micro usb uçlu flashı görüyor

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
Yani canım abim ben şimdi kablo mu kullanmalıyım. Bi çözüm falan demişsin nasıl bi çözüm anlatabilir misin costum rom ne demek nasil bir sey

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
Costom ROM general mobile in yerine diğer geliştiricilerin yayınladığı sistemdir. Kablo sadece denebilirsin kesin demiyorum. Birde play store dan otg dosya gezgini indirip dene.O uygulama bazı modellerde işe yarıya biliyor.

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
kardeş play store'dan bir kaç tane otg usb driver ve otg disk gezgini indirdim ama denemedim sonucu buraya yazarım. önerin için teşekkürler

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
yok abi olmadı sanırım root attıracam cihaza. her şey için teşekkürler

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
Yok olmadı kablo ile denedim gene olmadı. Halbuki daha önce kablo ile çalıştırmıştım usb belleği

Üst Alt