Uygulama Brokenbot TH 11 güncellemesi gelmiştir (clash of clans)

Sponsorlu Bağlantılar

atraksiyon_show

Üye
Ya ne saçma durummuş ya. Dünden buyana kurup kaldırıyorum kafam sütlaça döndü.
Peki Ekran kartını tekrardan kursan olmaz mı peki?

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Ya ne saçma durummuş ya. Dünden buyana kurup kaldırıyorum kafam sütlaça döndü.
Peki Ekran kartını tekrardan kursan olmaz mı peki?
benim 3 4 gundur boyle sirkette islerde yogundu bakamadim hesap oyle yatiyor.
bugunde bi el attim. oluru yok en iyisi format.

atraksiyon_show

Üye
Bu arada bir sorum daha var. BlueStracks kaldırıyorum. C:\Programlar klasöründe ne kadar BlueStracks varsa sildim. hatta regedit girip oradanda ne var ne yok sildim. BlueStracks tekrardan kuruyorum ama benden hesap bilgilerimi vs istemiyor eksi ekran neyse o şekilde kalıyor. bu konuda ne yapmalıyım?

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada bir sorum daha var. BlueStracks kaldırıyorum. C:\Programlar klasöründe ne kadar BlueStracks varsa sildim. hatta regedit girip oradanda ne var ne yok sildim. BlueStracks tekrardan kuruyorum ama benden hesap bilgilerimi vs istemiyor eksi ekran neyse o şekilde kalıyor. bu konuda ne yapmalıyım?
bilgisayarima gir
klasor seceneklerini gir
gizle goster ogesi var
gosteri sec
sonra c: program datadaki
bluestacks i sil islem tmm

atraksiyon_show

Üye
bilgisayarima gir
klasor seceneklerini gir
gizle goster ogesi var
gosteri sec
sonra c: program datadaki
bluestacks i sil islem tmm

hacı o işlemi de yaptım ama atlamışım yazmayı :(
namussuz BlueStracks tekrardan kurdugumda tum ayarlar vs duruyor.

Sehri_Ask

Üye
Dediklerinizi yaptim ve çalıştı bunun icin Teşekkürler. Ancak yaklasik 4 5 saattir kalkan yok ve depolar full. Hala saldırı gelmedi sizce bunun altında bisey varmidir?

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Dediklerinizi yaptim ve çalıştı bunun icin Teşekkürler. Ancak yaklasik 4 5 saattir kalkan yok ve depolar fu ll. Hala saldırı gelmedi sizce bunun altında bisey varmidir?
hayir.
merkezini disari al yanina da 1 adet altin/iksir deponu koy hemen saldirirlar ozaman

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
altin yada iksir deponu hangisi fazlaysa onu koy

sezerfaal

Üye
brokenbot windows 10'da çalışıyor mu bilgisi olan?

gokhangur52

Üye
Arkadaşlar kurdum bn botu pixeli 860x720 yap diyor ve pc yi yeniden başlat diyor yaptım hala değişiklikleri kayıt edebilmek için pcyi yeniden başlatın diyor ve yine 860x720 yap diyo zaten 860x720 bu problemi nasıl çözerim yarım edin :)

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kurdum bn botu pixeli 860x720 yap diyor ve pc yi yeniden başlat diyor yaptım hala değişiklikleri kayıt edebilmek için pcyi yeniden başlatın diyor ve yine 860x720 yap diyo zaten 860x720 bu problemi nasıl çözerim yarım edin :)
ilk sayfada pxel ayarlarindaki bu hataya cozumu fotografli acikladim.

gokhangur52

Üye
Kb gormedim
bat 3.2.0 da nasıl uyumluluk sorun giderici çalıştır dicez ?

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Kb gormedim
bat 3.2.0 da nasıl uyumluluk sorun giderici çalıştır dicez ?
autoıt oldugu ıcın autoıte baglı pc ye baglı degıl yanı uyar.
siyah ekran mı alıyorsun sen ?
siyah ekran botla alakalı degil bluestackla alakalı durum.
onun için ;

bu linkteki herseyi uygula

gokhangur52

Üye
[/url][/IMG] [/url][/IMG] blade ekran 860x720 zaten böle diyor bunu bahsediyorum

umut--tufan

Üye
Arkadaslar merhaba brokenbit 3.2.0 kurdum ama starta basinca koy alani icin bekleniyor yazip hicbirsekilde hareket etmiyor sebebi ne olabilir acaba yardim eder misniz

by-fattaci

by-fattaci

Üye
.
calismiyor

siyah ekranı çözdüm hocam

bu lınkı harfiyen uygula
nasıl çalışmıyor bende çalışıyor

[/url][/IMG] [/url][/IMG] blade ekran 860x720 zaten böle diyor bunu bahsediyorum
masaüstünde sağ tık yap görüntü ayarlarında metin boyutunu en düşük yap öyle dene en azında win 10 da o şekilde çalıştı bende bu hatayı alıyordum böyle çözdüm
brokenbot windows 10'da çalışıyor mu bilgisi olan?
çalışıyor

atraksiyon_show

Üye
Selam,

Siyah ekran sorunumu çözmeye çalışırken bu seferde Oyunu kurma sorunu ile karşı karşıyayım.
Pc 'de inatçı BlueStracks den kurtulmak için Program ekle kaldırdan sildim.
C: dizinin altındaki BlueStracks klasörlerini sildim.
Regedit den BlueStracks ile ilgili kalıntıları sildim.
CCleaner ile kayıtlı defterlerdeki sorunları çöz işlemini yaptım.
Kayıt defteri girdilerini silmek için del-BST.reg" indirip kurdum ve restart ettim.
Tüm bu işlemleri yaptım, Aşağıda yer alan BlueStracks 2 ayrı Root'lu sürümünü kurmama rağmen PlayStor 'dan Clash Of Clans oyunu kurmak istediğimde hata alıyorum. Yardımcı olabilecek dost rica ediyorum.

" BlueStacks_Rooted_Mod_0.9.18.5016.exe " ve " sae_BlueStacks_Rooted_Mod_0.9.34.4500.exe "

Son düzenleme:
by-fattaci

by-fattaci

Üye
Selam,

Siyah ekran sorunumu çözmeye çalışırken bu seferde Oyunu kurma sorunu ile karşı karşıyayım.
Pc 'de inatçı BlueStracks den kurtulmak için Program ekle kaldırdan sildim.
C: dizinin altındaki BlueStracks klasörlerini sildim.
Regedit den BlueStracks ile ilgili kalıntıları sildim.
CCleaner ile kayıtlı defterlerdeki sorunları çöz işlemini yaptım.
Kayıt defteri girdilerini silmek için del-BST.reg" indirip kurdum ve restart ettim.
Tüm bu işlemleri yaptım, Aşağıda yer alan BlueStracks 2 ayrı Root'lu sürümünü kurmama rağmen PlayStor 'dan Clash Of Clans oyunu kurmak istediğimde hata alıyorum. Yardımcı olabilecek dost rica ediyorum.

" BlueStacks_Rooted_Mod_0.9.18.5016.exe " ve " sae_BlueStacks_Rooted_Mod_0.9.34.4500.exe "

bs den çıkış yap tekrar gir ve senkronize et bakalım düzelir mi

• Beğen
Tepkiler: lordrag

_sniper_

Üye
köy arama hızına bi ayar çekilse süper olacak ya ''0'' bile yavaş arıyo

Üst Alt