Windows 10 Windows 10 Bilgisayar İçin İndirilebilir Durumda!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
%32'de baya yavaş iniyor. W10 Pro 64bit Türkçe seçtim. Iso iniyor şu an.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada, ben işe gidiyorum yanıt veremeyebilirim, gece 12:30'da geleceğim inşallah.Haberiniz olsun.
Umarım sorunsuz indirip kurarsınız. Şimdiden hayırlı olsun herkese. :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve emreli01
Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Rezervasyonu beklemeye devam diğer yöntem pek içime sinmedi.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Invoke

Invoke

Üye
%32'de baya yavaş iniyor. W10 Pro 64bit Türkçe seçtim. Iso iniyor şu an.

Ben de indi hemen, ben de öyle seçmiştim ama 32bit home inmiş. Çok acayip. :D

Ek: Şu an fark ettim. İndirme aracında saçma bir bug var. Önce x64, Pro diye seçip sonra dili seçtiğiniz zaman 64bit 32'ye, Pro home'a dönüyor. Dili değiştirince alttaki iki seçenek home ve 32bit olarak sıfırlanıyor.

Son düzenleme:
Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
emreli01

emreli01

Üye
Şu an yüklü değil %20 de kapattım 32 bit için olan diğer yöntemi.Rezervasyonu bekliyorum ne zaman gelirse artık.
Anladimda rezervaysoyunu beklemeden diğer yöntemle kursak tools yönetimi ile yapsak key yerinde önceki windowsun keyini girsek kabul etmez mi

erdemrmzn

erdemrmzn

Üye
arkadaşlar masaüstündeki bilgisayar,ağ, geri dönüşüm kutusu simgeleri hoş durmuyor acaba ikonu değiştirebiliyor muyuz?

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Anladimda rezervaysoyunu beklemeden diğer yöntemle kursak tools yönetimi ile yapsak key yerinde önceki windowsun keyini girsek kabul etmez mi
Hiç bir bilgim yok deneyerek öğrenebilirsin bunu ancak :)

emreli01

emreli01

Üye
arkadaşlar masaüstündeki bilgisayar,ağ, geri dönüşüm kutusu simgeleri hoş durmuyor acaba ikonu değiştirebiliyor muyuz?
Guncellemeyi neyle yaptınız eğerki tools ile yaptiysaniz c diskinizde uygulamalar silindimi yani sifirlandimi ?

0MG90

0MG90

Üye
Ben de indi hemen, ben de öyle seçmiştim ama 32bit home inmiş. Çok acayip. :D

Ek: Şu an fark ettim. İndirme aracında saçma bir bug var. Önce x64, Pro diye seçip sonra dili seçtiğiniz zaman 64bit 32'ye, Pro home'a dönüyor. Dili değiştirince alttaki iki seçenek home ve 32bit olarak sıfırlanıyor.
İptal mi etsem napsam? 2 kere internet koptu ama inmeye devam ediyor hala %72'de.
Diğer forumdaki kullanıcılar Microsoft'u arayıp orjinal keyleri neden kabul etmiyor diye sormuşlar. Temiz kurulum yapmak isteyenler için 2 hafta beklemelerini söylemişler. Acele etmeyin yani.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
İptal mi etsem napsam? 2 kere internet koptu ama inmeye devam ediyor hala %72'de.
Diğer forumdaki kullanıcılar Microsoft'u arayıp orjinal keyleri neden kabul etmiyor diye sormuşlar. Temiz kurulum yapmak isteyenler için 2 hafta beklemelerini söylemişler. Acele etmeyin yani.
2 hafta çok değil mi bremen deseydiniz :D

Innovation Pork

Üye
Beyler bende çıkmadı güncelleme, nerden indirebilirim ?

emreli01

emreli01

Üye
29 u 29 deyip durdular rezillik ya :)

0MG90

0MG90

Üye
Şu an iso dosyası indi, flaş belleğe yazıcam :eller:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Üst Alt