Telefon Tavsiyesi 1000-1300 arasi guzel bi' telefon tavsiye edermisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

lucifer66

Üye
    Konu Sahibi
1000-1300 arasi guzel bi' telefon tavsiye edermisiniz?
Merhaba değerli Maxicep okurları,
İsmim Burak, size bir konuda danışmak istediğimden dolayı bu konuyu açtım. Başlıkta da belirttiğim üzere 1.000 - 1.300 TL arası bir telefon alacağım. Telefonu oyun amaçlı pek kullanmiyorum. Ama işimden dolayı sürekli Facebook, Twitter ve Instagram'da aktif olmak zorundayım. Şimdiden cevaplayip cevaplamayan herkese teşekkür ederim. İyi geceler

Bülent872

Bülent872

Üye
Xperia Z1-Zenfone2-LgG2-Galaxy A-E serisi-Lenovo P70-

Tavsiyem Z1-Zenfone2 dir.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
ZENFONE 2:oke::oke::oke:
XPERİA Z1:oke::oke::oke:
NEXUS 5:oke::oke:

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
0MG90

0MG90

Üye
Z1 değil Z2 daha iyi olur

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 3 o fiyata bulabilirsen al derim. S-PEN kes yapıştır karalama defteri vs hepsi intorducing videolarında veya youtube da neler yapılabilir anlatımı var. Hepsinden daha fonksyonel özellikleri var. Uzun zaman önce Lolipop ile Note 4 s-pen özellikleri de tamamiyle eklendi bir alt model diye seni Üzmez.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2587160, RetaXter ve Bülent872
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
G2

Karavelaa

Üye
zenfone 2

• Beğen
lazye

lazye

Üye
Zenfone 2 kesinlikle :) G2 ve Z2 de bak derim

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2587160

Bugrasoydan

Üye
Lg g2 kesinlikle alma internete bakarken bile 45 derece oluyor pilide çabuk azalıyor şuan g2 den yazıyorum ellerim tutuştu

• Beğen
Tepkiler: lucifer66, Polymath ve Bülent872
Polymath

Polymath

Üye
Sony c4.

Invoke

Invoke

Üye
@lucifer66 Z2/G2.

@Bülent872 İmzandaki "de/da" bağlaçtır, ayrı yazılır, kesme işareti ile ayrılmaz.
Ayrıca beyazıt değil Bâyezid. :D

Bülent872

Bülent872

Üye
@lucifer66 Z2/G2.

@Bülent872 İmzandaki "de/da" bağlaçtır, ayrı yazılır, kesme işareti ile ayrılmaz.
Ayrıca beyazıt değil Bâyezid. :D

@Invoke bağlaçlarda haklısın lakin zaten Beyazid yazıyor :)

Bülent872

Bülent872

Üye
Bilmiyorum, hocalarım "bayezid doğru" derdi. Osmanlıca metinlerde bayezid yazarmış. Osmanlıcam yok. :eek:
B harfini çeken elif var. Ba da olur Be de asıl problem arap alfabesinde ;)

Invoke

Invoke

Üye
Fazla konuyu dağıtmak istemiyorum ama son olarak şunu söyleyeyim. Ben osmanlıca bilmiyorum o yüzden be de olur ba da demeyeceğim ki öyle olsa çok saçma olurdu kesinlike kuralı vardır ne olacağını belirleyen. Bence sen de bilmiyorsan eğer, yorum yapma.

Bülent872

Bülent872

Üye
Fazla konuyu dağıtmak istemiyorum ama son olarak şunu söyleyeyim. Ben osmanlıca bilmiyorum o yüzden be de olur ba da demeyeceğim ki öyle olsa çok saçma olurdu kesinlike kuralı vardır ne olacağını belirleyen. Bence sen de bilmiyorsan eğer, yorum yapma.

Ben Osmanlıcada biliyorum, konuyu dağıtmayalım.

lucifer66

Üye
    Konu Sahibi
Son takıldığım 3 telefon kaldı.
Sony Xperia Z2,
Lg G3 veya
Samsung Galaxy Note 3. Bunlar arasindan bir tanesini söylerseniz daha iyi olur. Zenfone'un tasarimi hoşuma gitmediginden Zenfone tercih etmek istemiyorum. Ve G2 tercih etmememin nedeni heryerde ısınma problemini belirtilmesinden. Şimdi bu üç telefon arasından bir seçim yapmam lazım o yüzden yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Invoke

Invoke

Üye
Sony Xperia Z2,
Lg G3 veya
Samsung Galaxy Note 3. Bunlar arasindan bir tanesini söylerseniz daha iyi olur. Zenfone'un tasarimi hoşuma gitmediginden Zenfone tercih etmek istemiyorum. Ve G2 tercih etmememin nedeni heryerde ısınma problemini belirtilmesinden. Şimdi bu üç telefon arasından bir seçim yapmam lazım o yüzden yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

G2'nin ısınmasından daha önemli sorunlar söyleyeyim sana:
G3'ün bataryasının ve raminin az olması. Menü geçişindeki takılmaları youtubedaki herhangi bir videoda bile yakalaman mümkün.
Z2'nin kasa açıklığını ise duymuşsundur.

lucifer66

Üye
    Konu Sahibi
G2'nin ısınmasından daha önemli sorunlar söyleyeyim sana:
G3'ün bataryasının ve raminin az olması. Menü geçişindeki takılmaları youtubedaki herhangi bir videoda bile yakalaman mümkün.
Z2'nin kasa açıklığını ise duymuşsundur.
Yani ?

0MG90

0MG90

Üye
Sony Xperia Z2,
Lg G3 veya
Z2 veya Note 3 o zaman

Üst Alt