WhatsApp Voice (Çağrı)

Sponsorlu Bağlantılar

asroma7

asroma7

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp Voice (Çağrı)
Arkadaşlar. Dün annemin s4 üne güncelledim. Artık whatsapp dan ücretsiz konuşma yapılıyor. Ama symbianda güncelleme gelmemiş. Acaba hiç gelmeyecek mi.

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
Büyük ihtimalle gelmeyecek, nokia bile bıraktı uygulama mağazasını opera ya taşıdı durum böyle iken çok zor bir ihtimal whatsapp ın güncelleme vermesi ama imkansız değil.

asroma7

asroma7

Üye
    Konu Sahibi
belki gelir WhatsApp facebook düşünür bunu. Hala symbian için facebook uygulamaları güncelleniyor. Eğer bunu yapmazsa çok kişi açıkta kalıcak. Kaldıki symbian kullanan. Sanki 1000 kişi var.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bekleyeceğiz..

omer.talha

omer.talha

Üye
symbian için gelir çünkü yabancı ülkelerde bisürü symbian kullanan var eminim symbiana da gelir :) demedi demeyin

Marco Laren

Marco Laren

Üye
gelir gelir

omer.talha

omer.talha

Üye
whatsapp demişken gel bi gurup kurak oradan biseler yaparız numara ver mesela @ByMtnGm bende bi numara daha var maxicep ten bi arkadaşın sende ver :)

b.a10

b.a10

Üye
beyler whatsappla nokıanın alâkası yok kı. Nokıa kapandı whatsapp güncellemeye devam ettı kendını. Ama bızım telefonlara gelırse telefonu kasabılır belkı bu yüzden gelmıyodur

omer.talha

omer.talha

Üye
beyler whatsappla nokıanın alâkası yok kı. Nokıa kapandı whatsapp güncellemeye devam ettı kendını. Ama bızım telefonlara gelırse telefonu kasabılır belkı bu yüzden gelmıyodur
kasacağını sanmam asphalt 5 O kadar büyük bi dosyayı rahat kaldırıosa 10 mb whats app ı nie kaldırmasın

b.a10

b.a10

Üye
konusma geldıgı zaman 10mb olacagını sanmıyorum ve suan bıle kasma asamasında zaten resımler sonradan yuklenıyo

omer.talha

omer.talha

Üye
Resimlerin sonradan yüklenmesi o resim dosyasını aradığı içindir kasma değil

süperdodocuk

Üye
konu dizi mesajlarda whatsapp sesli arama destek var

omer.talha

omer.talha

Üye
yanı resımlerıne baktıklarımız kasmıyor mu bı daha?
hayır onu demek istemiyorum resmin bulunduğu sohbete girdiğiniz an oradaki resimi tel arıyo ve sonra netleştiriyor Bu konuda whats app kasmıyor .. Resim dosyasını arıyor.

b.a10

b.a10

Üye
kardesım sen wahatsapp a gırdıgınde favorılere baktıgında resımlerın hepsı cıkıyo mu?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
arkadaşlar ben olsam voice call beklemem. Dakikada 1,7mb harcıyor. Mesela benim telefonum dakikada 1,2mb indiriyo zorlasan. Yani internetimiz bu teknoloji için yavaş. Boşuna beklemeyin. s60^3 için gelirse bilemem ama s60v5 için gelmez beklemeyin.

• Beğen
Tepkiler: yasin213
yasin213

yasin213

Üye
arkadaşlar ben olsam voice call beklemem. Dakikada 1,7mb harcıyor. Mesela benim telefonum dakikada 1,2mb indiriyo zorlasan. Yani internetimiz bu teknoloji için yavaş. Boşuna beklemeyin. s60^3 için gelirse bilemem ama s60v5 için gelmez beklemeyin.
Katılıyorum :evet:

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
Doğru söylüyorsun bende S60v5 için beklemiyorum hem zaten normal dakika var ne gerek var internet paketinden gitmesine :catcat::cigara:

yasin213

yasin213

Üye
Doğru söylüyorsun bende S60v5 için beklemiyorum hem zaten normal dakika var ne gerek var internet paketinden gitmesine :catcat::cigara:
Voice Call konusuna en iyi cevap ilk smiley olmuş. Sınırsız internet paketi olanlar için iyi, olmayanlar için kötü bir özellik bu Voice Call.

Üst Alt