Kendi yapımım: Windows için kişisel asistan uygulaması siz yazın o yapsın komutlarınıza cevap versin

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi

Gayet başarılı, bulup indirdi, az test yaptım ilerleme var kardeş emeğine sağlık gerçekten :oke:
çok teşekkürler benim internetten kaynaklandı demekkki sebebini de buldum birdaha benzer sorunlar çıkmasın diye yeni sürümde bu özellik ile ilgili düzenlemeler yapacağım:oke:
güncelleme kontrol özelliğinde düzenlemeler yapacağımdan dolayı yeniv sürüm yayınlanana kadargüncelleme kontrol özelliğinde hata almanız normaldir düzenlemelerim biter bitmez v16.1 olarak yeni sürüm yayınlayacağım:oke:
@BozKurt0102 epostada dediğini yapmayı bende çok isterdim ancak o dosyalardan asistanın birçok özelliğinde faydalanılmaktadır ve eğer o dosyaları farklı bir klasöre taşırsam asistan o dosyaları eski yerinde arayıp bulamayacağından sorun çıkartır ve dosyalara bağımlı tüm özellikleri yeniden düzenlemem gerekir o kadar çok özelliği yeniden düzenlemekle uğraşmak istemediğim için yapmıyorum:)
GÜNCEL SÜRÜM (v16.1) link
-------------------------------
link :
v16.1 eklemeler
--------------------
*bu sürüm yeni özellik vb. içermemektedir hata düzeltmeleri düzenlemeler ve iyileştirmeler içermektedir
*güncelleme kontrol özelliğinde iyileştirmeler
*eski sürümden veri alma özelliği yeniden düzenlenerek tmamen sorun çıkartmayacak bir hale getirildi
*çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler
v16.1 yayınlandı! bu sürüm yeni özellik eklemesi içermemektedir çeşitli hata düzeltmeleri iyileştirmeler ve düzenlemeler içermektedir yeniliklerin ve linkin olduğu bölümü yukarıda alıntıladım deneyen tüm değerli maxidcep üyelerinin yorumlarını bekliyorum:maxicep:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
çok teşekkürler benim internetten kaynaklandı demekkki sebebini de buldum birdaha benzer sorunlar çıkmasın diye yeni sürümde bu özellik ile ilgili düzenlemeler yapacağım:oke:
güncelleme kontrol özelliğinde düzenlemeler yapacağımdan dolayı yeniv sürüm yayınlanana kadargüncelleme kontrol özelliğinde hata almanız normaldir düzenlemelerim biter bitmez v16.1 olarak yeni sürüm yayınlayacağım:oke:
@BozKurt0102 epostada dediğini yapmayı bende çok isterdim ancak o dosyalardan asistanın birçok özelliğinde faydalanılmaktadır ve eğer o dosyaları farklı bir klasöre taşırsam asistan o dosyaları eski yerinde arayıp bulamayacağından sorun çıkartır ve dosyalara bağımlı tüm özellikleri yeniden düzenlemem gerekir o kadar çok özelliği yeniden düzenlemekle uğraşmak istemediğim için yapmıyorum:)

v16.1 yayınlandı! bu sürüm yeni özellik eklemesi içermemektedir çeşitli hata düzeltmeleri iyileştirmeler ve düzenlemeler içermektedir yeniliklerin ve linkin olduğu bölümü yukarıda alıntıladım deneyen tüm değerli maxidcep üyelerinin yorumlarını bekliyorum:maxicep:

şarkı aç
müzik aç
mp3 aç
vs dedim (en son araya bir bayan sesi kaynamış sanırım :ehe )
ne desem şarkı açtırmadım ya la :zong:

technogamer2345

Üye
Dostum sakat gibi konuşuyor adam sanki kafa buluyor yav :kop::kop::kop::kop::kop::kop:

technogamer2345

Üye
googlenin tts servisini kullanarak konuşuyor:)

dostum çok eksik var kalbinide kırmak istemiyorum yine iyi başarmışsın ama nedeolsa.Sesler hep birbirine giriyor ben adamın ne dediğini dahi anlamadım henüz. :D

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
dostum çok eksik var kalbinide kırmak istemiyorum yine iyi başarmışsın ama nedeolsa.Sesler hep birbirine giriyor ben adamın ne dediğini dahi anlamadım henüz. :D
sonuçta o konuşan bir yazılım text to-speech(tts) sistemi insan değil ayrıca benim de tts sistemi oluşturacak halim yok birçok tts kullanan uygulamada olduğu gibi goooglenin sistemini kullanıyor microsoftuın oluşturduğu sistem türkçe okumada hiç iyi değilmiş googleninki daha iyi:)

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
sitedeki sorun var arkadaşlar yakında düzeltilecektir:)

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
oluşan sorunlardan dolayı websitesi kapatılmıştır arkadaşlar yeni websitesi üzerinde çalışıyorum sorunsuz hale geldiğinde paylaşacğım:(
güncelleme kontrol ve görüş bildir özelliğinin çalışmaasının sebebi websitesindeki sorunlardır indirme linkide yarın yenilenecektir:)
yeni web sitesi yeni email adresi [email protected] görüş bildir özelliği ve güncelleme kontrol özelliği yeni sürüm yayınlanana kadar malesef çalışmayacaktır yeni sürüm gelene kadar görüş bildir özelliği yerine kendiniz verdiğim email adresine mail atabilir veya sayfasını kullanabilirsiniz:)
GÜNCEL SÜRÜM (v17) link
link :
v17 yenilikler
----------------
*telefon kıyaslama özelliği eklendi
*dosya indirici özelliği eklendi(indirici)
*çalıştır özelliği eklendi(çalıştır komutunu verin veyqa klavyeden page upa basın)
*yeni websiteye geçilmesi nedeniyle sorun çıkartan özellikler düzeltildi
v17 yayınlandı! :maxicep: artık asistan ile istediğiniz telefonların özelliklerini karşılaştırabileceksiniz önceki sürümde çalışmayan güncelleme kontrol ve görüş bildir özelliği eski websitesinin çıkan sorunlar nedeniyle kapatılmasından dolayı çalışmıyordu bu sürümde düzeltilşmiştir her işte bir hayır var yeni kullandığım bedava hosting sitesi çok daha iyi asistanın en çok sorun çıkartan özelliği olan güncellemme kontrol sistemi bir sonraki sürümden çok dfaha kararlı bir hale gelecektir çalıştır özelliği windosta windows+r yaparak açtığımız çalıştırla 5100 aynı işi görmektedir windows çalıştırda hangi komutla ne yapılabiliyorsa asistandaki çalıştırla da aynı komutla aynı iş yapılabilir yeni sürüm ve yeni websitesi hakkında deneyen tüm değerli maxicep üyelerinin yorumlarını bekliyorum:) @BLasTeaR @BozKurt0102 @kralberk13 @SHS

• Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
oluşan sorunlardan dolayı websitesi kapatılmıştır arkadaşlar yeni websitesi üzerinde çalışıyorum sorunsuz hale geldiğinde paylaşacğım:(
güncelleme kontrol ve görüş bildir özelliğinin çalışmaasının sebebi websitesindeki sorunlardır indirme linkide yarın yenilenecektir:)
yeni web sitesi yeni email adresi [email protected] görüş bildir özelliği ve güncelleme kontrol özelliği yeni sürüm yayınlanana kadar malesef çalışmayacaktır yeni sürüm gelene kadar görüş bildir özelliği yerine kendiniz verdiğim email adresine mail atabilir veya sayfasını kullanabilirsiniz:)

v17 yayınlandı! :maxicep: artık asistan ile istediğiniz telefonların özelliklerini karşılaştırabileceksiniz önceki sürümde çalışmayan güncelleme kontrol ve görüş bildir özelliği eski websitesinin çıkan sorunlar nedeniyle kapatılmasından dolayı çalışmıyordu bu sürümde düzeltilşmiştir her işte bir hayır var yeni kullandığım bedava hosting sitesi çok daha iyi asistanın en çok sorun çıkartan özelliği olan güncellemme kontrol sistemi bir sonraki sürümden çok dfaha kararlı bir hale gelecektir çalıştır özelliği windosta windows+r yaparak açtığımız çalıştırla 5100 aynı işi görmektedir windows çalıştırda hangi komutla ne yapılabiliyorsa asistandaki çalıştırla da aynı komutla aynı iş yapılabilir yeni sürüm ve yeni websitesi hakkında deneyen tüm değerli maxicep üyelerinin yorumlarını bekliyorum:) @BLasTeaR @BozKurt0102 @kralberk13 @SHS

Hemen deniyorum.:oke:
Verdiğin emeklerin için Rabb'im sana zihin açıklığı ve sabır versin.
Umarım iyi bir konuma gelirsin güzel kardeşim benim :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Hoşuma gitti güzel senin Windows phonede çalışman gerek :D

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
v18de gelmesi planlanan yenilikler
------------------------------------------------
* ana ekrana tarih eklendi
* saati gizle göster özelliği artık tarihi de gizliyor/gösteriyor
* günlerden ne olduğunu söyleme
* doğduğunuz gün günlerden ne olduğunu bulma
* yaş hesaplama
*ptt gönderi takibi
* aras kargo takip
* sürat kargo takip
* mng kargo takip
* yurtiçi kargo takip

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
GÜNCEL SÜRÜM (v18) link
link :
v18 yenilikler
----------------
*ana ekrana tarih eklendi
*saati gizle/göster özelliği artık tarihi de gizliyor/gösteriyor
*günlerden ne olduğunu söyleyebilme özelliği eklendi(bugün ne)
*hangi gün doğduğunu bulma özelliği eklendi(hangi gün doğdum)
*yaş hesaplama özelliği eklendi(kaç yaşındayım)
*aras kargo takip özelliği eklendi(aras kargo takip)
*mng kargo takip özelliği eklendi(mng kargo takip)
*yürtiçi kargo takip özelliği eklendi(yurtiçi kargo takip)
*sürt kargo takip özelliği eklendi(sürat kargo takip)
*ptt gönderi takibi özelliği eklendi(ptt gönderği takibi)
*güncelleme kontrol özelliğine önemli iyileştirmeler yapıldı
*küçük hata düzeltmeleri ve düzenlemeler
v18 yayınlandı! deneyen tüm değerli mazicep üyelerinin yorumlarını bekliyorum :maxicep: bu sürümde de güncelleme kontrol ssteminde önemli iyilelştirmeler ypılarak bu özellik daha kararlı bir hale getirilmeye çalışılmıştır artık eğer gket komutu ile vererek asistanı her açılışta güncelleme konrolu yapmaya ayarlandığında bu işlem asistan açılmadan önce yapılmaktadır asistan güncellese mesaj kutusunun tamam butonuna tıkladığınızda asistan açılacaktır eğer güncel değilse evet derseniz yeni sürümü indirdikten sonra hayır derseniz indirmeden asdisdtan açılacaktır eğer hata alırsanız bunu asistan ile ilgili genel bir hata zannetmeyin güncelleme kontrolü ile ilgili bir hatadır tamama tıkladığınızda asistan açılacaktır:) @kralberk13 @BozKurt0102 @Bilişim Profesörü @SHS
asisdtanın sıkı takipçilerinden @BLasTeaR malesef banlanmış arkadaşlar acaba neden banlandı? :bilmm

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
bugün baktım yine asistanın konuşması çalışmıyodu ama müzikl çalıyordu konuşma linklerinden birini tarayıcıyla açmayı denediğimde anladım ki asistan googleni hizmet şartlarını ihlal ediyormuş o yüzden asistandaki googlşe konuşma linklerini kaldırdım arkadaşlar konuşması çok önemli olmayan yerlerde(örn. hava durumu açılıyor demek için) artık konuşmayacak konuşması gereken yerlerden ise duruma göre ya msgbox kullanılacak yada türkçe konusunda çok iyi olmasada microsoft speech object libary kullanarak konuşacak bu durumdan dolayıda asistanın tüm sürümleri yeni sürüm yayınlanana kadar yayından kaldırılmıştır anlayışınıza teşekkürler
@BLasTeaR @BozKurt0102 @kralberk13

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
:tşk:

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
bugün baktım yine asistanın konuşması çalışmıyodu ama müzikl çalıyordu konuşma linklerinden birini tarayıcıyla açmayı denediğimde anladım ki asistan googleni hizmet şartlarını ihlal ediyormuş o yüzden asistandaki googlşe konuşma linklerini kaldırdım arkadaşlar konuşması çok önemli olmayan yerlerde(örn. hava durumu açılıyor demek için) artık konuşmayacak konuşması gereken yerlerden ise duruma göre ya msgbox kullanılacak yada türkçe konusunda çok iyi olmasada microsoft speech object libary kullanarak konuşacak bu durumdan dolayıda asistanın tüm sürümleri yeni sürüm yayınlanana kadar yayından kaldırılmıştır anlayışınıza teşekkürler
@BLasTeaR @BozKurt0102 @kralberk13

Olsun, zaten sesi pek de önemli değildi :)

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
kralberk13

kralberk13

Üye
denemedimki bakiyim :D

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
yeni sürüm yakında geliyor! ve asistan a for android de yolda! üstelik ilk sürümden itibaren konuşma tanıma özelliği ile:maxicep:

• Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
yeni sürüm yakında geliyor! ve asistan a for android de yolda! üstelik ilk sürümden itibaren konuşma tanıma özelliği ile:maxicep:

Hadi bakalım, şimdiden hayırlısı olsun.
Keşke WP için de bir çalışman olsa :kıskıs:

Üst Alt