Turkcell T40 Oyun Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

mertsagir

mertsagir

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell T40 Oyun Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar , elimde Turkcell T40 var ve telefona yükleyecek oyun bulamıyorum geçen internetten Gta Vice City indirdim ama oynanmayacak şekilde kasma yapıyordu acaba Gta San Andreas,Dead Trigger 1-2,Shadowgun Deadzone,Blood And Glory gibi oyunlarda kasma yaparmı vede bana tavsiye edebileceğiniz oyunlar varmıdır şimdiden teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: kartallast

kartallast

kartallast

Üye
Bendede Turkcell T40 var ve içinde baya güzel oyunlar var şimdi arkadaş DEAD TRİGGER KASMADAN OYNATIYO BLOOD GLORY AZ KASMA YAPIYO AMA TELEFONU FAZLA KIZDIRIYO SANA ÖNERİCEĞİM EN İYİ OYUN CONTRACT KİLLER 2 EN İYİ BUNU BİDE İNTERNETTEN İNDİRDİĞİM STREET FİGHTER HD BU OYUNDA 1.3 GB FELAN BENDE VAR SÜPER OYNANIYO SANA TAVSİYE ....... :–)
Gta sandreas yüklemeye çalışma çok feci kasıyo gta 3de

mertsagir

mertsagir

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler ama ben Contract Killer 2'yi Google Play'den indirdim,oyun markette 295MB ,indirdikten sonra 460MB'a çıktı,sonra dosyalardan Android>Data>com.glu.contractkiller.. benzeri bir dosya vardı onunda oyunun açılmasını sağlayan dosya olduğunu biliyorum o da 450MB telefonda yer kalmadı hafıza kartıda yok,oyunu açınca "yeterli boşluk yok"uyarısı veriyor,telefonda başka uygulamada yok yani bu oyunu telefona sığdıramadım,başka oyun varmıdır ?

kartallast

kartallast

Üye
CONTRACK KİLLERİ ÖNERMEM HAFIZAYI SÖMÜRÜYOR SANA ÖNERİCEYİM EN İYİ OYUN VE BEDAVA OYUN MARKETİ sen VSHAREYİ indir birde araba drift oyunu var seviyosan linkini ATABİLİRİM

mertsagir

mertsagir

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle özür dilerim,foruma uğramadığım için cevabınızı görmedim.
Bedava marketin içindekiler Google Play ' deki ücretli uygulamaları ücretsiz olarak sunuyor sanırım.
Ayrıca Drift oyununun linkini atarsanız sevinirim.
Bide Market linkini atabilirseniz :)

kartallast

kartallast

Üye
Vshareyi indirceksen GOOGLEYE. VSHARE apk indir yaz birde real drift oyunu 179 mb ben bunu zippyshareden indirdim bulabilirsem atabilirim bulamassam VİYAZA VEYA FULLİNDİR SİTESİNE BAK
Dead triger 1
Merhaba arkadaşlar , elimde Turkcell T40 var ve telefona yükleyecek oyun bulamıyorum geçen internetten Gta Vice City indirdim ama oynanmayacak şekilde kasma yapıyordu acaba Gta San Andreas,Dead Trigger 1-2,Shadowgun Deadzone,Blood And Glory gibi oyunlarda kasma yaparmı vede bana tavsiye edebileceğiniz oyunlar varmıdır şimdiden teşekkürler...
DEAD TRİGER 1 VE SHADOWGUN KASMIYOR AMA SAHDOWGUN DEADZONE FECİ KASİYO BLOOD GLORY ZATEN KOTU

mertsagir

mertsagir

Üye
    Konu Sahibi
Cevapların için teşekkürler,Galaxy S3 aldım, nerdeyse tüm oyunlar çalışıyor.tekrar cevapların için teşekkürler :D

Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
T40 çift çekirdekli zaten. Gta oynamayı bekleyemezsin ki...

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Clash of clans ve soccer stars ı kasmadan açar mı bu cihaz?