Yardım Android Rom Yüklemesi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Salih ÖZKOÇ

Salih ÖZKOÇ

Üye
    Konu Sahibi
Android Rom Yüklemesi ?
Merhaba Arkadaşlar bende htc one x 32gb var ve bu telefonun androidini 5'e yükseltmek yada bu cihazda stabil çalışabilecek bir android sürümünü yüklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim bana yardım edebilir misiniz ?

Salih ÖZKOÇ

Salih ÖZKOÇ

Üye
    Konu Sahibi
Böyle Tanınmış Bir Forumda Yardım Sever İnsanları Bulamamak Gerçekten Gerçekten Çok Kötü Bir Durum Sayın Yöneticiler Konuyu İster Silin İsterseniz Kilitleyin
Bu Arada Tüm İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramını Kutlarım
Saygılarımla.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Hayırlı bayramlar kardeşim.
Öncelikle yanlış bir zamanda yardım istemişsin, bilgisi olan varsa da bayram münasebetiyle foruma girmez, aceleci davranarakta hemen pes etme biraz sabret, bugün olmaz 5 gün sonra olur, HTC 5... Güncellemesi gelmiş yükleme talimatı ve dosyası nette mevcut, sadece bilgin yoksa tecrübeli arkadaşlardan yardım bekle talimatlarına göre yüklemeni yap.

• Beğen
Tepkiler: Salih ÖZKOÇ
Salih ÖZKOÇ

Salih ÖZKOÇ

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı bayramlar kardeşim.
Öncelikle yanlış bir zamanda yardım istemişsin, bilgisi olan varsa da bayram münasebetiyle foruma girmez, aceleci davranarakta hemen pes etme biraz sabret, bugün olmaz 5 gün sonra olur, HTC 5... Güncellemesi gelmiş yükleme talimatı ve dosyası nette mevcut, sadece bilgin yoksa tecrübeli arkadaşlardan yardım bekle talimatlarına göre yüklemeni yap.
Peki Çok Teşekkür Ederim Sayın Reşwan, İnanın Android Yüklemesiyle İlgili Hiçbir Bilgiye Sahip Değilim Günümüz Telefoncularıda ya Hiç İlgilenmiyor ya da Bütçemi Aşan Miktarlarda Ücret Talebinde Bulunuyorlar Bende Bu Yüzden Çareyi En Çok Tanınan ve Bilinen Maxicep Forum Sitesinde Aradım Dediğiniz Gibi Yapıp Biraz Sabırla Bekleyeceğim Sonuçta Kolay Bir İş Değil Bu Android Yükleme İşi Burada Cihaz Söz Konusu Sanırım Biraz Anlayışsız ve Aceleci Davrandım Bu Durum İçin Çok Özür Dilerim :(

CsWqIve34

Üye
Peki Çok Teşekkür Ederim Sayın Reşwan, İnanın Android Yüklemesiyle İlgili Hiçbir Bilgiye Sahip Değilim Günümüz Telefoncularıda ya Hiç İlgilenmiyor ya da Bütçemi Aşan Miktarlarda Ücret Talebinde Bulunuyorlar Bende Bu Yüzden Çareyi En Çok Tanınan ve Bilinen Maxicep Forum Sitesinde Aradım Dediğiniz Gibi Yapıp Biraz Sabırla Bekleyeceğim Sonuçta Kolay Bir İş Değil Bu Android Yükleme İşi Burada Cihaz Söz Konusu Sanırım Biraz Anlayışsız ve Aceleci Davrandım Bu Durum İçin Çok Özür Dilerim :(
Bekle abiler bayramdan gelsin :ehe

• Beğen
apollo14

apollo14

Üye
Htc one x için cyanogenmod11 nightly sürümü linki veriyorum en son surumudur . İndirip yukleyebilirsin

• Beğen
Salih ÖZKOÇ

Salih ÖZKOÇ

Üye
    Konu Sahibi
Sorun Çözülmüştür :thumbup: Sayın abandonware Kullanıcı Adlı Ustama Huzurlarınızda Teşekkürü Bir Borç Bilerek Saygılarımı Sunar ve Çok Teşekkür Ederim İyi ki Varsınız Sayın abandonware Hocam :bigstar:

ve İyi ki :maxicep: da Var :tşk: (L)(L)(L) :fkr:

Üst Alt