Güvenlik Dr.Web Security Space v10.0.0 ( 16/04/2017 Lisans )

Sponsorlu Bağlantılar

SerdarCoruk

SerdarCoruk

Üye
    Konu Sahibi
Dr.Web Security Space v10.0.0 ( 16/04/2017 Lisans )

Dr. Web Security Space v10.0.0

Özellik ve Avantajlar

• Hızlı ya da tam sistem taramaları gerçekleştirir; İsteğe bağlı dosya ve klasörleri tarar.
• Gerçek zamanlı sistem tarama sağlar.
• Eşsiz Origins Tracing™ teknolojisini kullanarak, yeni, bilinmeyen zararlıları tespit eder.
• SD kartlara, Windows çalıştıran cihazlar için tehlikeli olabilecek otomatik çalışan dosyalar ve Exploit.Cpllnk bulaşmasına karşı koruma sağlar.
• Tesbit edilen tehditleri karantinaya taşı. Karantinaya taşınmış dosyaları geri yükle.
• Sistem performansını minimum düzeyde etkiler.
• Batarya kaynaklarını ekonomik kullanır.
• Virüs veritabanı güncellemeleri küçük boyutta olduğu için veri trafiğini ekonomik hale getirir.
• Detaylı istatistikler sunar.
• Kullanışlı ve bilgilendirici masaüstü pencere öğeleriyle birlikte gelir.

Anti-spam
• İstenmeyen aramalar ve SMS mesajlarından kaçınmak için.
• Filtreleme modu seçimi.
• Kendi filtreleme profillerinizi oluşturmaya izin verir.
• Kara liste düzenleme.
• Engellenen aramalar ve mesajlar hakkında bilgi gösterir.

Hırsızlık önleme
• Kayıp ya da çalıntı ise, mobil cihazınızı bulmaya yardımcı olur ve eğer gerekliyse, uzaktan mahrem bilgilerinizi siler.
• Yeniden başlatma sonrası cihazı kilitlemeyi sağlar.
• Cihazınızı sadece girilecek bir şifre ile kilidi açılacak şekilde kilitlemeyi sağlar (kilit açma deneme sayısı sınırlandırılmıştır).
• Cihazı bir SMS mesajıyla kilitlemeyi sağlar.
• Cihazın konumuna bir Google Haritalar bağlantısı sunar.
• Kullanıcıların cihazlar ve SD kartlarda uzaktan silme işlemi gerçekleştirmesine izin verir.
• Ses çalma başlatır ve ekranı kilitler.
• Kullanıcıların engellenmiş cihazın ekranında gösterilecek mesajı kişiselleştirmesine imkân tanır.
• Kayıp cihazdaki SIM kartı biri değiştirdiğinde, tarafına bildirim gönderilmesini istediğiniz numaralardan oluşan liste oluşturmanızı sağlar. Kilidi açma şifresini unuttuğunuzda bu numaralardan cihazınıza mesajlar gönderterek hırsızlığı önlemeyi kontrol altına almanıza izin verir.

Cloud Checker
Cloud Checker filtresi istenmeyen İnternet sitelerine erişimi kısıtlayacak. Çeşitli kategorilere göre (uyuşturucu, şiddet, vb.) önerilmeyen ya da potansiyel olarak tehlikeli sitelere erişimi engelle.

Güvenlik denetçisi
• Cihazı, güvenlik sorunlarını tespit etmek için tetkik eder ve bunlara yönelik çözümler sunar.

Güvenlik duvarı
• Uygulamanın ağ aktivitesini kontrol eder
• Sistem uygulamaları ve cihazda kurulu uygulamaların harici ağ trafiğini filtreler. Kablosuz ve hücresel ağ filtrelemeden birini seç ve kişiselleştirilebilen kuralların avantajını yaşa (IP adresleri ve/veya portlar, ve tüm ağlar ya da IP aralıkları ile filtrele).
• Anlık ve önceden transfer edilen trafiği izler; hangi uygulamaların hangi adres/portlara bağlandığını ve gelen ve giden trafiğin bilgisini verir.
• Detaylı günlükler.

-> Güvenlik duvarı, Android 4.0 ya da daha üstüyle uyumludur.

Fidyeci yazılım kilitlerini kaldır
Fidyeci yazılım tarafından kilitlenerek ele geçirilmiş bir cihazın kilidini aç. Özellikler:
• Kilitli cihazlarda bile zararlı işlemleri sonlandırır.
• Henüz Dr.Web virüs veritabanında olmayan kilitleyicileri bile temizleyebilir.
• Veriyi kurtarır; hackerlara fidye ödeme ihtiyacı kalkar.

LİNK

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: komeec, Reşwan ve Mr.Sun

Rygebin

Rygebin

Üye
Teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: SerdarCoruk
SerdarCoruk

SerdarCoruk

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
:tşk:

SerdarCoruk

SerdarCoruk

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

mymoon63

Üye
lisans engelli.

SerdarCoruk

SerdarCoruk

Üye
    Konu Sahibi

Bence sizin yanlışınız var. Siz " lisans engelli " dediğiniz için indirdim kurdum lisansladım ve gördüğünüz gibi lisans da bir problem gözükmüyor.
" com.drweb " dosyanızı SD1'e atınız, daha sonra Dr.Web Security Space'i kurunuz. Lisanslama bölümünden " SD Kart ile lisansı gir" i seçiniz.

mymoon63

Üye
tamam.hallettim sağol kardeşim.hafıza kartından yaptığım içiç lisanslamadı.

Son düzenleme:
xmustx

xmustx

Üye
Teşekkürler

SerdarCoruk

SerdarCoruk

Üye
    Konu Sahibi
tamam.hallettim sağol kardeşim.hafıza kartından yaptığım içiç lisanslamadı.
SD1 dediğim Telefonun dahili belleğini diyordum Hafıza Kartını değil. Yani şöyle anlatıcak olursak : Dahili Depolama --> Android --> data --> " dr.web " dosyasının içine attıktan sonra uygulamaya girip dosyadan kopyala derseniz lisanslanmış olacaktı, ama yine de lisanslamışsınız sorun yok :) rica ederim.

Rica ederim

BeatsBox

BeatsBox

Üye
Link olu

SerdarCoruk

SerdarCoruk

Üye
    Konu Sahibi
Düzeltildi

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Antivirüs olaral en iyisini tavsiye eder misiniz kararsizim.. az kasan çok koruyan saglam bi program..

SerdarCoruk

SerdarCoruk

Üye
Pek kullanmadım ben bu uygulamayı ve bunada en iyisi diyemem ama şöyle bir bakınca Google Play'de ki ücretine sağlam ve iyi olduğunu tahmin edebiliriz. Az mı kasar cok mu kasar orasını telefonun özelliklerine göre de değişir ama tavsiye ederim yani.

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Marketteki fiyatı derken yüksek fiyat iyi korur diyorsanız Androhelm vardi 360 tl. Neyi koruyo da o fiyatta bilmiyorum ama apk olarak yükledim ana ekranda dondu kaldı. Kaspersky iyi ama aşırı fazla net yiyor ve olduğunu bildiğim hâlde hic virüs bulduğunu görmedim. Avast, avira falan basit kaldı guven vermedi, Eset eh işte kivaminda sadece yuklu yani insan guvememiyor. Bunu da bi deniyim.

akman_12

akman_12

Üye
Teşekkürler

SerdarCoruk

SerdarCoruk

Üye
Marketteki fiyatı derken yüksek fiyat iyi korur diyorsanız Androhelm vardi 360 tl. Neyi koruyo da o fiyatta bilmiyorum ama apk olarak yükledim ana ekranda dondu kaldı. Kaspersky iyi ama aşırı fazla net yiyor ve olduğunu bildiğim hâlde hic virüs bulduğunu görmedim. Avast, avira falan basit kaldı guven vermedi, Eset eh işte kivaminda sadece yuklu yani insan guvememiyor. Bunu da bi deniyim.
Rica ederim :)

Hasand.

Hasand.

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: OnLy7
SerdarCoruk

SerdarCoruk

Üye
Rica ederim