Navigon Europa v 5.4.7 Apk + 2015 .Q3 + Türkiye maps

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Navigon Europa v 5.4.7 Apk + 2015 .Q3 + Türkiye maps

Navigon v 5.4.7 Apk

Ek hedef arama seçenekleri
Doğrudan metin arama
Sesli arama

arkadaslar indirmesi gerekenleri indirdikten sonra Türkiye mapsini indirip naviyi kapatip aciniz
buraya ekledigim Türkiye mapsinida indirdikten sonra map klasörünü kendiniz yapip icine Türikiye mapsini
atiniz Navigon klasörünün icindeki map klasörünün adini degisiniz kendi hazirladiginiz map klasörünü
Navigon klasörünün icine atiniz

Navigon Europa v 5.4.7 Apk + Türkiye 2015.Q3 Maps

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
.

Son düzenleme:

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar Navigon v5.4.6 apk eklenmisitir

kfy1907

Üye
klasör adı maps mı olacak yoksa masp mı ?

mehmet.dm

Üye
linkler açılmıyor

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
linkler açılmıyor
arkadaşım burdan yszan yere tıkla sitenin sayfası açılacak sol aşağısında devam
yazar oraya tıkla indirecegin yere geçer sağ yukarıda doawnload yazan yere tıklayacaksın..uploadatden indimek istersende yine devam yazan yere tıklıyarak
devam edersen indirecegin bölüme gecer.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Navigon v 5..4.7
yenilenmistir arkadaslar kullanmakta oldugunuzun üzerine yükliye bilirsiniz

farrow

Üye
Sevgili memoli öncelikle emeklerin için çok teşekkür ediyor ve karşılıksız gayretini saygıyla karşılıyorum.

Ben uzun yıllar IOS kullandım ve birkaç gün önce Android e geçtim (Samsung E7).Telefonu yeni aldım bu uygulamaları kurmak için Root işlemini yapmam şart mı?Telefon garanti dışı kalır mı?IOS ta iFile kullanıyordum bahsettiğin dosya taşıma vs işlemleri için en stabil İFile benzeri dosya yöneticisi uygulama hangisidir?

Android bilgim hiç olmadığı için yardıma ihtiyacım var.

Selam ve Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili memoli öncelikle emeklerin için çok teşekkür ediyor ve karşılıksız gayretini saygıyla karşılıyorum.

Ben uzun yıllar IOS kullandım ve birkaç gün önce Android e geçtim (Samsung E7).Telefonu yeni aldım bu uygulamaları kurmak için Root işlemini yapmam şart mı?Telefon garanti dışı kalır mı?IOS ta iFile kullanıyordum bahsettiğin dosya taşıma vs işlemleri için en stabil İFile benzeri dosya yöneticisi uygulama hangisidir?

Android bilgim hiç olmadığı için yardıma ihtiyacım var.

Selam ve Saygılarımla.
arkadasim Android,lerde rootlamana gerek yok yanlizca ayarlar/güvenlik ayarlarina girip bilinmeyen kaynaklar olarak gecen bölümü
okeyliyeceksin bazi tlf,larda digisik yazar ama güvenlik ayarlarina girdiginde göreceksin burayi isaterlersen crk,li Apk,leri problemsiz
yükliye bilirsin senin tlf,na uyumlu olduktan sonra androidler iphone gibi degil zahmetsiz tlf,lardan bir tanesi istedigini bilgisayara
kopyalarsin geriye atarsin program gerektirmiyor NAvigona gelincede yatdigim ayarlari yapip Apk yükliyeceksin internetin olsun
gerekenleri indirecektir geriinide yazdim kafanin karistigi yerdede yardimci olmaya calisirim...

• Beğen
Tepkiler: farrow
KELGER

KELGER

Üye
şu lanet upload sitelerini kullanmazsanız olmazmı?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
şu lanet upload sitelerini kullanmazsanız olmazmı?
olurda kardes bizim yasadigimiz yerde tutulanda o upload site vede bizm indirmek icin girdigimiz 10yerden 9,99 unda
ordan sunum yapildigi icin bizde ekstra oraya üye oluyoruz 2yillik premiûm indirbilmek icin ben 99€ ödedim desem
inanamazin ben burada sunum yatiklarimin cogunuda genellikle Zippyshare üzerinden ülkemdeki kardeslerimin
problem yasadigini bildigim icin bunuda eklememisim tek türkiye mapsini onuda ordan indirsen nedirki be iki gözüm
yinde ekledim Zippyshare üzerinden.
saygili olalim kardes ben sunuma atiyorum ister indirirsin ister indirmezsin ben kimseye demiyorumki gel bunu indir dahada
güzel cözümü var kardes sen begenmiyorsun gel basla sende sunum yap artik daha öncede 2yil önceydi sanirim bu sekilde
yazismamiz olmutu niye kafani yorarsin yap sunumlari neye kardes
ALLAH,a Emanet Ol..

esmeerr

esmeerr

Üye
Selamın aleyküm kardeşim 2013 12. Aydan beri bu navigasyon programını kullanıyorum sygic de vardı ama guncellemeye çalışırken komple gitti şimdi bu programada yeni harita yüklemek istiyorum ama sygic gibi elimdeki programdanda olurum diye korkuyorum sana zahmet bu program içinde bana yardımcı olabilirmisin

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Selamın aleyküm kardeşim 2013 12. Aydan beri bu navigasyon programını kullanıyorum sygic de vardı ama guncellemeye çalışırken komple gitti şimdi bu programada yeni harita yüklemek istiyorum ama sygic gibi elimdeki programdanda olurum diye korkuyorum sana zahmet bu program içinde bana yardımcı olabilirmisin
arkadasim tabiki yardim ederim benim bu sunuma ekledigim Avrupayi kapsiyor ama sen tek Türkiyenin mapsinida kullanan bilirsin
yapan gereken benim sunuma attigim apk indir yükle gereki olan indirmeleri kendisi yapar internetin olmak sartiyla istersen Türkiyenin
haritasinida indirip kullana bilirsin yada benim ekledigim en yeni versionlada degise bilirsin hic bir problem cikartmaz normalde tlf,nun
hafizasinda yeterli yer varsa direk oraya indiri yoksa genelde sorar yada yer olmadigi icin indiremeyecegini yazar sen bir dene ben sana
yardimci olurum sunuma ekledigim navilerin hepsinde yardimci olmaya calisrim..

esmeerr

esmeerr

Üye
Sadece turkey map i indirsem yeterli olurmu net limiti az da oyüzden bide eger olursa nereye koplaya yapıştır yapayım

esmeerr

esmeerr

Üye
Turkey maps indirdim diğer kullandığım turkey mapsi silerek yerine bunu yapıştırdım program yine açtı ama şimdi yeni harita dır sıkıntı cikmaz demi

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
problem cikmaz arkadasim sen problem yasadiginda yazarsin ben sana en bastan tekrar tamamini yenilettiririm.
yanliz indirdigin TR mapsini attiginda siler atarsa Navigon üzerinden indireceksin benim yukarida yazdigim gibi
map klasörü yapacaksin Navigon/map klasörünün adini degisip kendi hazirladigini atacaksin normal calisir ondan sonrada
ek yaptigin map kalsörünü sileceksin.
istedigin ülkeleri indirirsin ister tek Türkiye istersen istedgin diger ülkelerden hangisini
istersen onlari indire bilirsin..

esmeerr

esmeerr

Üye
Anladım Teşekkürler kardeşim

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim...

ugtorun

Üye
üstat emeğin için sağolasın
samsung note 4 de çalışırmı türkiye için en iyi navigasyon proğramı nedir
bundan memnunmusunuz gitmek istenilen yere doğru yönlendirmektemidir

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
üstat emeğin için sağolasın
samsung note 4 de çalışırmı türkiye için en iyi navigasyon proğramı nedir
bundan memnunmusunuz gitmek istenilen yere doğru yönlendirmektemidir
arkadasim ben Türkiye,de yasamiyorum ama kullanan arkadaslar memnunlar note 4,de calisir..
denersin karari kendin verirsin...

Son düzenleme:

Üst Alt