Yardım nokia neden meego ekibini bıraktı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
nokia neden meego ekibini bıraktı
Beyler bilgisi olan var mi con merak etmeye basladım ve meego ekibi hala telefon çıkarıyor mu neden nokia anlaşmayı

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Meego ekibi SailFish OS'lu Jolla'yı üretiyor.Ama sadece internet üzerinden satış yapılacak :oke:
Nokia Meego'da gelecek görmedi ama bence vardı.Android-Symbian sentezi bir sistem Meego.

MaxWheel

MaxWheel

Üye
Tabiki Elop! Yoksa Meego yu bercok kisi begeniyor gelecek goruyordu Elop meego symbian yani nokia yı bitirdi!

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
Tizen ne oluyor

hançer

hançer

Üye
samsung android işletim sistemini bırakıp yerine daha akıcı sitabil bir işletim sistemi olan meego kullanmak istedi ancak google anlaşma yaparak bu emellerinden vazgeçti tizen meegonun dığer adıdır

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
samsung android işletim sistemini bırakıp yerine daha akıcı sitabil bir işletim sistemi olan meego kullanmak istedi ancak google anlaşma yaparak bu emellerinden vazgeçti tizen meegonun dığer adıdır
Yani üretilmiyor tizen ve meego ikiye mi bölündü jolla ve tizen diye

MaxWheel

MaxWheel

Üye
nokia nın meego yu bırakması uzerine ayrılan meego çalışanları geliştirerek jolla yı yaptılar tizen ise google ın yapmak istedigi meego projenın aynısıydı ama bıraktı

• Beğen
Tepkiler: sasua42

Emre

Üye
Nokia Meegoyu unutmuş görünmüyor :hmmm ne dersiniz 2016dan Meego canlanırmı veya n9 tasarmlı bir tel?

Jus7ice

Jus7ice

Üye
Meego ne yav :D

Jus7ice

Jus7ice

Üye
yazık emeğe yav üzüldüm şahsen

O6UZH4N

Üye
Microsoft dan adam geçerse nokia nın başına bu olur
Bilerek iflasa sürükledi sonra microsofta satın aldırdı ve bunu yapma amacı microsoft ta ceo olmaktı nitekim olamadı istemediler kullanıp bir köşeye attılar kendilerin iyi oldu bence olan nokia gibi bir dev'e oldu

Emre

Üye
Microsoft dan adam geçerse nokia nın başına bu olur
Bilerek iflasa sürükledi sonra microsofta satın aldırdı ve bunu yapma amacı microsoft ta ceo olmaktı nitekim olamadı istemediler kullanıp bir köşeye attılar kendilerin iyi oldu bence olan nokia gibi bir dev'e oldu
nokia'nın telefon kısmı sürekli zarar ediyordu ms almasaydı başkasına satacaktı zaten.

ayrıca nokia halen en büyük patent sahibi halen dünyanın en büyük altyapı üreticisi ;)
2016'da neler olacak bekleyip görelim.

O6UZH4N

Üye
nokia'nın telefon kısmı sürekli zarar ediyordu ms almasaydı başkasına satacaktı zaten.

ayrıca nokia halen en büyük patent sahibi halen dünyanın en büyük altyapı üreticisi ;)
2016'da neler olacak bekleyip görelim.
Evet zarar ediyordu ama başındaki isim farklı olsaydı Windows Phone yerine android kullansaydılar bunlar olmayacaktı diye düşünüyorum tabi Nokia nin da suçu var akıllı telefon da geri kaldılar symbianin peşini çok geç bıraktılar

Symbianizer

Symbianizer

Üye
iPhone 5 almışsınız G4 almışsınız Nokia yı tartışıyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt