Erkek te Saç Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Erkek te Saç Hakkında
Arkadaşlar saçları yapıyorum 10-15dk içerisinde bozuluyor uzun olduğu ve genelde önleri kaldırarak yaptığım için.Geçenlerde bi şeylerle karşılaştım wax diye.Yeterli bilgi bulamadım google da biraz araştırma yapmama rağmen.Bu wax lar saçın şeklini koruması için saç kuruyken sürülüyomuş ve galiba sürüldüğü belli olmuyomuş.Doğru mu bu?Ben bunu kullandığımda hergün kullanırım fakat hergün saçını yıkayan birisiyim aşırı dökme filan yapar mı,yani saçlarıma büyük bi zararı olur mu?Osis+ diye bi marka buldum fakat hangisini alacağım hakkında bi fikrim yok.Bir de saç spreyleri varmış onları da kullanabilirim şekil koruyorsa.Bilgisi olan bi arkadaş aydınlatabilirmi?

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Çok yaparsan hep dökülebilir saçların

avast

avast

Üye
Bende hep öyleydim waxta sevmem açıkcası saçı sertleştirmeden o şekili vermek lazım ben her gün yıkardım şimdi üç numara kestirdim

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi bu wax saçta kalıntı bırakmadan şekli korur mu yaptığımda?Bunun cevabını vermemişsiniz sağolun da :D
Mesela şu aradığım gibi bir şey mi

SHS

SHS

Üye
Ben wax kullanıyorum ama kuaförlerin kullandıklarından mat wax diyolar ismine, doğal gibi gözüküyor, diğer ucuzlardan kullanmıştım saçta beyaz beyaz kalıntılar oluyordu

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Marka vermeniz mümkün mü ?

Misafir

Saç şekillendirmede kullanıdığım en iyi ürün 'dir. Mükemmel bir ürün tavsiye ederim.

mürteza16

mürteza16

Üye
Saç spreyi kullan. En basiti.

Joker.

Joker.

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Buyur

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Al bi jole ve sac spreyi bitsin :)

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
sac spreyi iyidir.. dokme ya da kalinti sorunu yasamadim ama bilinmedik dandik marka alma.. ozellikle ben gibi ince telli saçın varsa jole ya da wax osis olmasina ragmen tutmuyo :)
marka olarak da schwarzkopf taft ancak kafeinli versiyonu al işini görür...

Üst Alt