Luis Nani imzayı attı!

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Luis Nani imzayı attı!

Fenerbahçe'nin Manchester United'dan transferi Luis Nani, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda kendisini 3 seneliğine Sarı Lacivertli kulübe bağlayan imzayı attı.

Transfer sezonuna müthiş bir giriş yapan ve birçok futbolcunun yanında Manchester United'dan Nani'yi alan Fenerbahçe, Portekizli yıldız için Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bir imza törreni düzenledi.

Yaklaşık 8 bin civarında taraftar Nani'nin imza törenini statta takip etti.

FB TV imza töreni öncesi dev ekranda geçmiş yıllarda attığı gollerin bir özetini verdi. Nani de bu görüntüleri oyuncu tünelinde izledi.

Portekizli yıldız sözlerine Türkçe 'Merhaba' diyerek başladı.

Nani'nin diğer sözleri şu şekilde:
Bu transferi gerçekleştiren başkana ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Hayatımın en özel günlerinden birini yaşıyorum. Fenerbahçe'nin oyuncusu olduğum için mutlu ve gururluyum. Şu anda tekrar görüyorum ki ben doğru kararı vermişim. Benim için çok büyük bir fırsat bu kulüpte oynamak...

Şu anda kimseye hiçbir söz vermiyorum. Sözlerle değil, yaptıklarımla kendimi kanıtlayacağım...

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
28 yaşında bir yıldız Türkiye'de.Tebrikler Fenerbahçe.
28 yasınd amacının para olmayacagı çok belli.Basarıya aç hırslı bir oyuncu oldugunu biliyorum.Ligin kalitesini arttıracaktır süratli teknik seyir zevki yüksek bir oyuncu.

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Bu sene ligteki maçlar zevkle izlenecek.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
EPL takipcisiyim sıkı bir Liverpool taraftarıyım ve zamanında en çok çekindigim adamların basında gelirdi ManU'da.Bekler zaten sıkıntılıydı Liverin,adam otobana cevirirdi kanatları sürat ve teknik açıdan Ronaldo'dan farkı yok desek yeridir simdi abartıyo demeyin abartmıyorum Ronaldo üst düzey oyun zekasıyla ön plana çıkıyo ama sürat ve kanat oyuncusu olarak düsünürsek nani daha bi takım oyuncusu.

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
sata3

sata3

Üye
Güzel oyuncular geliyor,:tşk:

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Onlar Konuşur, Fenerbahçe Yapar!

Baydırman