SymDroid v1.1

Sponsorlu Bağlantılar

eren yuksel

eren yuksel

Üye
guncelleme hatasi diyor bu

yelizpelin

Üye
Symbian 3 kullanıyorum sertifika hatasi veriyor bende sertifikalandirirsam olur mu acaba sertifikalandırma yi biliyorum çünkü inşallah olur

• Beğen
Tepkiler: eren yuksel
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Hack yap

Resbabaakar

Resbabaakar

Üye
Unisigned olmasi kotu .s
harikasın ama pack 2 yi napacaz

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Linkleri yenileme Şansın varmı

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Malesef

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Bu program ne işe yarıyor arkadaşım?

yemenbartan

yemenbartan

Üye
abicim güncelle$tirme hatasi diyor bi yardim edin

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
dostum herşey tamam ama sadece tek sorunum var şu tema belle topbarla uyumlu olmadı yani şu üstteki batarya ve şebeke göstergesi görüntüyü bozuyor onu bilgisayarsız halletmenin yolu varmı
no battery-signal pane.rmp çalışta tamam ama cfw kullandığımdan herhalde çalışmıyor
abicim güncelle$tirme hatasi diyor bi yardim edin
demekki kurulum sırasında kurulan programlar zaten telefonunda yüklü yüklü uygulamalara bak eğer symdroid yüklüyse sil öyle yükle
Bu program ne işe yarıyor arkadaşım?
symbian telefonunu az çok androide benzetiyor

• Beğen
Tepkiler: Gönüldaş
abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
dostum herşey tamam ama sadece tek sorunum var şu tema belle topbarla uyumlu olmadı yani şu üstteki batarya ve şebeke göstergesi görüntüyü bozuyor onu bilgisayarsız halletmenin yolu varmı
no battery-signal pane.rmp çalışta tamam ama cfw kullandığımdan herhalde çalışmıyor
Evet hocam cfw kullandığınız için o yama çalışmıyor.Şurayı inceleyiniz alternatif bir çözüm https://www.maxicep.com/forum/konu/temalari-topbar-uygulamasina-uyarlama.690427/page-2#post-7763204

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
kardeş extra buton nerde ?????
tmm buldum türkçe halini ama senin attığın fotoğraftaki gibi nasıl olucak bilmiyorum

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
kardeş extra buton nerde ?????
tmm buldum türkçe halini ama senin attığın fotoğraftaki gibi nasıl olucak bilmiyorum
altta yazdım aslında ama biraz karmaşık yazmış olabilirım istersen direk kendi düzenlediğim temayi vereyim siyah tema

phasan

phasan

Üye
güzel uygulama

Üst Alt