Aksiyon FPS Oyun önerileri arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Yok ben Pointblank'i diyordum :D Zula'yı bilmiyorum ama bende CS:GO indiricem daha sonra

pb felan gec yav sevmioyorum :D :D yukarı cıkta şu benim yazdığım özelliklerde oyun söylermisin :D

Karavelaa

Üye
Yok ben Pointblank'i diyordum :D Zula'yı bilmiyorum ama bende CS:GO indiricem daha sonra

PB zor oyun ama herkesi öldüremezsin her silahla :) Hele bıçak oyunları
Hile ne güne duruyor :D

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Aynen öyle bir oyun ben arıyorum.Şuan sanki oyun kıtlığı var :D.Knight'a başlamayı bile düşündüm.Ordaki solucanlar aklıma geldi :ohannes: dedim :D

sen ne aramıyorsun ki bi kaç saat öncede seni mobil chat ararken gördüm:bann::bann::bann: :zzz::zzz::zzz::nono::nono:

Karavelaa

Üye
S2 Son Silah ilk çıktığında oynamıştım sonra oyun hile doldu. Normalde iyi oyun ama hile hala var mı bilmiyorum. Birde yeni oyun gelecekti Hounds diye. Onu yüklemedim ama güzel gibi zombi gibi şeyler vardı.

Emek var kıyamam :D
Kim kime kıyoyorki yükle gitsin be :D

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
saca aradığım özellikler az çok grafik
bol mağaza
türkçe arayüz
arkadaş ekle
sohbet et
rahat oynanabilirlik
detaya girilmiş bir oyun

kısacası sıcak bir ortamın tümü :heyo::heyo::cool:cool

-----------------------------------------------------------------==========================================------------------------------------------

Arkadaşlar tekrardan yazıyorum görenler lütfen yardımcı olsun bu arada bilinen tutulan çokça oynanılan bir oyun olursada çok iyi olur
arkadaslar zulayı yukleyıp denedim ama hiç beğenmedim adamlar çok hızlı hareket ediyor neyi ne olduğu belli değil haritalar idaretendi oyun kasmıyor en düşük seviyede bile grafikleri iyi.fakat adamlar biyerden cıkıp öldürüyor oynanırlık rahat değil kısacası.simdide galiba phantomers falan deniycem lutfen yardımcı olun ve sizde fikirlerinizi sunun. :D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
MMOFPS ??? (aklama sadece destiny geliyor oda PC de yok :( )
şahsen MMO oyunlarını sonsuz olması ve ileride kendini tekrar etmesinden dolayı zaman kaybı olarak tanımlıyorum
battlefield 4 bile 2-3 ay sonra sıktı bi ara oynarken hep aynı şeyi yapmaktan sıkılmadın mı? diye kendime sordum ve oyunu şuan oyanmıyorum

Üst Alt