Silinecek konu

Sponsorlu Bağlantılar

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
Her şeklini denedim kardeş, sitesinde, 10.0 cıkmış onuda denedim aynı hatayı aldım, cözemedim bir türlü, wınreducer81.log bu dosyayı istiyor galiba, ama indirdiklerimin hic birinin icinde bu dosya yok
şu an müsait değilim ancak yarın akşam cevap verebilirim..

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Her şeklini denedim kardeş, sitesinde, 10.0 cıkmış onuda denedim aynı hatayı aldım, cözemedim bir türlü, wınreducer81.log bu dosyayı istiyor galiba, ama indirdiklerimin hic birinin icinde bu dosya yok

Buyur: (hangi iso kalıbında yoksa onunkini seç)

sevecen07

Üye
hepsini denedim kardeş dün,ama aynı hatayı veriyorlar,
cıkamadım işin içinden

Jsnow492

Jsnow492

Üye
:tşk:

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
hocam bende updates çıkmıyor ?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
arkadaşlar bende farklı yerlerde hatalar veriyor yardımcı olacak yok mu

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
hepsini denedim kardeş dün,ama aynı hatayı veriyorlar,
cıkamadım işin içinden
düzenleyeceğin windowsa göre seçeceksin en son sürümü.
hocam bende updates çıkmıyor ?
son sürümü kullandığına emin ol. windows eğer güncelleme desteğini kesmişse gelmez.
arkadaşlar bende farklı yerlerde hatalar veriyor yardımcı olacak yok mu
sorunlara ilişkin bilgi verirsen yardımcı olabilirim

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
düzenleyeceğin windowsa göre seçeceksin en son sürümü.

son sürümü kullandığına emin ol. windows eğer güncelleme desteğini kesmişse gelmez.

sorunlara ilişkin bilgi verirsen yardımcı olabilirim

Winreducer basimi cok agritti hocam bende NLite ve VLite kullanmaya basladim su ana kadar guzel gidiyor burdada sıkıntı cekersem tekrar WinReducer kullanicam o zaman gerekli bilgileri veririm hocam ilginiz icin teşekkürler

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
Winreducer basimi cok agritti hocam bende NLite ve VLite kullanmaya basladim su ana kadar guzel gidiyor burdada sıkıntı cekersem tekrar WinReducer kullanicam o zaman gerekli bilgileri veririm hocam ilginiz icin teşekkürler
iyi çalışmalar kolay gelsin

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler hocam
hocam driverları iso dosyasına eklemeyi başardım ama istediğim programları ( chrome winrar vs ) nasıl eklerim yardımcı olurmusunuz
o programların arkada sen karışmadan otomatik kurulan setupları bir klasöre koy. klasörü programa göster yeterlidir. deneme ihtiyacı duymadım ancak öyle olması gerek anladığım kadarıyla. yada setupları cdye çek formattan sonra kurarsın

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
o programların arkada sen karışmadan otomatik kurulan setupları bir klasöre koy. klasörü programa göster yeterlidir. deneme ihtiyacı duymadım ancak öyle olması gerek anladığım kadarıyla. yada setupları cdye çek formattan sonra kurarsın

hocam demek istediğim hani bazı modifiyeli iso dosyalarında masa üstü açıllır açılmaz programlar hazır kuruludur ya ben de o şekil yapmak istiyorum bir kez entegre edip bir daha uğraşmaya gerek kalmasın istiyorum

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
hocam demek istediğim hani bazı modifiyeli iso dosyalarında masa üstü açıllır açılmaz programlar hazır kuruludur ya ben de o şekil yapmak istiyorum bir kez entegre edip bir daha uğraşmaya gerek kalmasın istiyorum
o dediğini söyledim zaten winreducer de mevcuttur o özelik. gerekn şey onun otomatik kurulan bir şey olması gerektiği

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
Otomatik derken .exe mi ? Veya autorun.inf dosyasi olmasi mi gerekli ?
bir nevi .exe sen hiç elleme yapmicaksın kurulum sırasında dosyaları filan çıkarıcak kendi kurucak. katılımsız kurulum olucak yani.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
O zaman istedigim programlari katikimsiz olarak indirip WinReducer ile entegre edicem geri kalani program kendi halledicek

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
[GÜNCELLENDİ]

• Beğen
Tepkiler: ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
hocam bu remover menüsünden windows licences i kaldırırsak bi sıkıntı çıkar mı ?_

Üst Alt