Telefon Tavsiyesi lg g2 32g mı huawei g7mi

Sponsorlu Bağlantılar

Aybars1979

Aybars1979

Üye
    Konu Sahibi
lg g2 32g mı huawei g7mi
lg g2 32g 7 aylık temiz, huawei g7 2 aylık temiz hangisini önerirsiniz?? neden??

skylinegti

skylinegti

Üye
Bence lg g2 al neden dersen
hafızası daha yüksek
işlemcisi daha iyi
ekranı daha iyi

The Pancar

The Pancar

Üye
G7

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
G2.

Death Punch

Death Punch

Üye
İki cihaz arasında çok fark yok ama bence g2

byAndroid

byAndroid

Üye
Pil ve kamera, kasa kalitesi g7, performans ve rom desteği g2

Death Punch

Death Punch

Üye
  • Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
byAndroid

byAndroid

Üye
kamerada g2 alır dediğin gibi donanım sayesinde daha üstün yetenekleri var. Ama batarya da g7 sollar gerçekten 11 saat ekran alıyor adam :Dxd

• Beğen
Aybars1979

Aybars1979

Üye
    Konu Sahibi
g2 alınmıştır. tşk.

• Beğen
Aybars1979

Aybars1979

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun kullanıcı deneyimlerini bekliyoruz :)
valla ben 2. el aldım teli 5-6 alyık diğeride 2. elde 2 aylık falan fiyatları aynıydı 750tl hem donanım hemde 32gb olması nedeni ile birde hanım lg g2 yi beğenmişti daha önce ona aldığım için seçtim. alırken 0 ladım evet getirincede lolipop kurdum. telefonda zaten nokta kusur yoktu tıkır tıkır çalışıyor kasma donma vb bir durum yok bu arada alalıda bir hafta olacak konuyu yeni fark ettim o yüzden bugün aldım diye yazdım 1 haftadır bir sıkıntı yok. hanım pek vermiyor bana çok kurcalıyorum diye o ortalıkta yokken kurcalıyorum dediğim gibi en ufak bir sıkıntısı yok şükür yoksa hanım ocağıma incir ağacı dikerdi :pokey: . ama ben sevemedim wp den sonra androidi çok yalın geliyor, wp deki canlı karo, saydam kutucuklar beni cezbediyor. hanımda tam tersine wp istemediği için androidi almak zorunda kaldım oda canlı karoları kafa karıştırıcı buluyor. :ah

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
sadece şarj için huaweii tercih edilir onun dışında g2 de lollipop yüklüyken %100de batarya tasarrufunu açarsan işlemci hızını sınırlar ve bu hızla g7 den iyi performans verir. Arkadaşlarım 8-9 saat ekran süresi alıyor böyle yani g7 de farklı bir sonuç vermiyor üstelik 720p ekran.

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
G2 al gerisini düşünme

---- G2 -----
5.2 inçlik ekran
13 MP ois destekli kamera
2 GB Ram, dört çekirdekli
2.26 GHz SnapDragon 800 işlemci
ve Adreno 330 Gpu
3000 mAh SiO+ batarya
Android 5 Lolipop