UEFA'nın Yaptığı Ankette Fenerbahçe İlk 5'te!

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
UEFA'nın Yaptığı Ankette Fenerbahçe İlk 5'te!
UEFA'nın yaptığı ankette Fenerbahçemiz 5. sıradayken site çöktü. Galatasaray en son 12'deydi sanırım. :ehe

• Beğen
Tepkiler: Bülent872

Serhan

Serhan

Üye
:birak:

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Edit: 2. sıra.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
UEFA'nın sitesinde bu tarz oylamalarda yer almanın bir önemi yok, fazla büyütmeyin bence (halk oylaması).
Biraz araştırma yaparsanız Galatasaray'ın neredeyse her ay UEFA'nın kendi oluşturduğu bir başarı listesinde yer aldığını görebilirsiniz (gerçek istatistik).
Üstelik hangi konuda olursa olsun diğer Türk takımlarıyla arasında dağlar kadar fark oluyor.:cool

Son düzenleme:
mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
"Üstelik hangi konuda olursa olsun diğer Türk takımlarıyla arasında dağlar kadar fark oluyor." :D :ehe aaagADAsaa

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
Bülent872

Bülent872

Üye
UEFA'nın sitesinde bu tarz oylamalarda yer almanın bir önemi yok, fazla büyütmeyin bence (halk oylaması).
Biraz araştırma yaparsanız Galatasaray'ın neredeyse her ay UEFA'nın kendi oluşturduğu bir başarı listesinde yer aldığını görebilirsiniz (gerçek istatistik).
Üstelik hangi konuda olursa olsun diğer Türk takımlarıyla arasında dağlar kadar fark oluyor.:cool

Tipik Galatasaraylı çekememezliği. Alışığız :)

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Tipik Galatasaraylı çekememezliği. Alışığız :)
Kıskanılacak bir şeyi olmayan bir kulübün nesine çekememezlik diyorsun anlamış değilim.:)
Avrupa'da yaşayan biri olarak bu anketin çok saçma olduğunu söyleyebilirim. Kesin Fenerbahçe'nin Facebook sayfasından anons yapıldı fener şampiyon oldu diye. ;)
Çoğu Avrupa'da yaşayanın türk kulüpleri hakkında bir bilgisi yok ve olanlarda sadece galatasarayı tanıyor. Bunu Galatasaraylı olduğum için söylemiyorum ama durum böyle. Fransa'da psg neyse türkiyede Galatasaray o.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Link atar mısın ?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Şimdi UEFA'nın sitesinden ankete baktım. GS önde. O yüzden merak ettim bu hangi site diye..

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Şöyle bir şeyde var; Bu oyların tamamını facebooktan twitterdan sadece Türkler paylaştığı için "oy ver oy ver" diye, bu sonuçlarla ne gslilerin ne fblilerin kendini kandırmaması gerekiyor. Yoksa 2014 yılın takımı sonucu şöyle;
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Gerçekten komik bir anket.. Onca ünlü takım varken GS ve FB nin orada olması utandırdı açıkcası beni. Anketlerde sosyal medya üzerinden tek oy toplayan milletiz muhtemelen. Yarışma anketlerinde, takım anketlerinde her şeyde durum böyle..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Serhan
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bu anketi çok aramışsınız belli. :kop:

Bence siz de giyin artık, hayatı kendinize zehir etmeyin. :gul:

Baydırman

Baydırman

Moderator
fenerbahceliyim ama gereksiz buldum bu anketi. kime göre neye göre arkadaşım? avrupa'da galatasaray daha başarılı ve avrupa'da galatasaray daha çok tanınıyor. uefa'yı alan ilk müslüman takım diye araplar bile sempati besliyor galatasaray'a.

• Beğen
Tepkiler: wpfurkan, Revengeful, Serhan ve 1 kişi daha
Serhan

Serhan

Üye
fenerbahceliyim ama gereksiz buldum bu anketi. kime göre neye göre arkadaşım? avrupa'da galatasaray daha başarılı ve avrupa'da galatasaray daha çok tanınıyor. uefa'yı alan ilk müslüman takım diye araplar bile sempati besliyor galatasaray'a.
Sevdim seni :ehe

0MG90

0MG90

Üye
Aynen duygularıma tercüman oldun

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Beşiktaş kaçıncı sırada acaba?
Kesin oy verecek olanlar tam basarken sakatlanmıştır:kop:

Serhan

Serhan

Üye
UEFA'nın Yaptığı Ankette Fenerbahçe İlk 5'te! konusuna benzer içerikler

1. Fenerbahçe 5'te 5 yaptı!

Beşiktaş'ı İnönü Stadı'nda yenerek şampiyonluk yolunda önemli bir avantaj yakalayan Fenerbahçe, bu sezon zirve yarışına girdiği rakipleri karşısında 5'te 5 yapmayı başardı. Süper Lig'in ilk yarısında Fenerbahçe ile birlikte Sivasspor,...​
  2. Arda Avrupa'da ilk 5'te

Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan, ortaya koyduğu başarılı performansla adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Yıldız futbolcu, Avrupa'nın en fazla asist yapan oyuncuları arasında ilk 5'te yer aldı. Arda Turan Avrupa'nın ilk 5'inde! Avrupa'nın önde...​
  3. Avrupa'da ilk 5'te

Gayrimenkulde gelişme beklentilerinde Avrupa'nın en popüler şehri olan İstanbul, mevcut gayrimenkul yatırımlarında 4. sırada gösterildi. PwC ve Urban Land Institute(ULI) işbirliği ile gerçekleştirilen ve gayrimenkul sektöründeki son...​
  4. Yaptığım ilk 3D oyun

Arkadaşlar bu aralar üzerinde çalıştığım bir şey vardı: Oyun yapmak... Bayağı da uğraştım sonunda amaçsız da olsa (senaryosu yok) kendime ait ilk oyunumu yaptım. Kesinlikle edit değildir. Tamamen bana aittir. Kontroller: Yön tuşları ile arabayı...​
  5. Ucuz Elektrikte İlk 5'teyiz

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "En son yayınlanan ve güncellenen fiyatlarla beraber, 27 AB üyesi ülkenin en ucuz elektrik fiyatlarının oluştuğu ilk 5 ülkedeyiz, en ucuz doğalgaz fiyatlarının olduğu birinci ülkeyiz"...​
  • Email

Üst Alt