Yardım Wifi baglantısı kopuyor yardım

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Wifi baglantısı kopuyor yardım
Merhaba modemim Zyxel p660 ttnet verdi kablosus 1 senedir kullanıyorum ama son zamnalarda kopmalar yassaamay basladım kanal ayarlarını degistirin diyenler oldu bugun ZyXel i aradım adam WPS yi devre dısı bıraktırdı ve channel 11 i sectirdi bu WPS nedir

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

şunu yapabilmek en fazla 15 saniye sürer :ehe

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Onu yaptim hocam burada ch de soruyorum farkindaysan ve google da. Xh ile ilgili birşey bulamadim tatmin etseydi aciklama konu acmazdim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Onu yaptim hocam burada ch de soruyorum farkindaysan ve google da. Xh ile ilgili birşey bulamadim tatmin etseydi aciklama konu acmazdim

xh dediğin ne oluyor onu bilemedim

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ya hocam bu klavye illet ettirdi beni daha yeni stoga döndüm hemen başladı saçma düzeltmeler ch yazmaya calismistim :D

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
o konuya bakarsın artık, google arama ile çıkıyor yani :) modem channel yazdım sadece

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Hepsi farklı birşey yaziyor zyxelli aradim o ayarlatti konu kapana bilir :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
sorun çok net wifi uzak kalıyor

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Nasil arttira bilirim sinyal gücünü tek diş çekiyor

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
kaliteli wifi adaptör alabilirsin

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Nekadardirki

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
50 liraya kaliteli tp link var

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Telefon için istiyorum yalniz

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ya yeni bir modem al ya da wi fi uzatma kabloları var sinyali filan da güçlendiriyo

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
modedem sordum 100-150 diyor ya

Why Always Me

Why Always Me

Üye
192.168.1.1 'e giriş yapıp modem arayüzünden sırasıyla ; BAKIM > HATA BULMA > DSL HATTI > DSL HAT DURUMU 'na tıklıyoruz, çıkan ekranda SNR MARGİN ( NOİSE MARGİN ) değeri 15 dB ve altında ise servis sağlayıcın ile iletişime geçerek hat değerlerinin düşük olduğunu bildir ve arıza kaydı bırak. Eğer bu değerler 15 dB ve üzeri ise modemin yazılımını aşağıda paylaştığım link 'den modemin modelini seçerek indirip güncellemeni öneririm.

ftp.zyxel.com.tr 'ye girip modeminin modelini seçerek en son yazılıma bakıp indirebilirsin.

Üst Alt