Victor U2 rom varmı

Sponsorlu Bağlantılar

adam4545

adam4545

Üye
    Konu Sahibi
Victor U2 rom varmı
Victor U2 marka telefon aldım. Şarzının az gittiğini düşünüyom bunun için çıkarılmış rom varmı acaba?

• Beğen
Tepkiler: underysfff

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Son araştırmamda bulamamıştım bu cihaz biraderim de var sarjindan memnundu tabi kullanımdan kullanma değişiklik gösterebilir

• Beğen
adam4545

adam4545

Üye
    Konu Sahibi
Full kullaniyom bende 12 saat gidiyor rom bulabilsem

underysfff

underysfff

Üye
ince ayarlarla çok farkediyor bizde de var.

byAndroid

byAndroid

Üye
Aslında bu cihazın yurt dışı versiyonu vardı yanlış hatırlamıyorsam ona güncelleme falan gelmiş şarj daha iyiymiş arastirirsaniz bulursunuz

• Beğen
underysfff

underysfff

Üye
içindeki yüklü ROM rar 525mb unrar 900mb (devasa boyut) victor u2 model orjinal stock rom 4.4.2 (güncel değil, stabil hiç değil) çünkü victor u2 nin en yeni yazılımı 07.2014 tairihli.! en güzeli y.dışı ROM aramak.

Son düzenleme:
byAndroid

byAndroid

Üye
Ulefone un romunu yukleyenler memnundu internetten araştırın yorumları falan göreceksiniz

• Beğen
underysfff

underysfff

Üye

Türkiye Orjinal Victor U2 Stock Rom 2014.11.27

ROM YÜKLEYEBİLMEK İÇİN OKUYUN:

Victor U2 - MaxiCep

Victor U2 - Yurtdışı sürümler:
Ulefone (Star) U58 / E-Ceros One / Qube Colonia / Reeder P8 / Mijue M800 / Elephone P2000 / ConCorde SmartPhone 5500 / Jepssen Pan 5 Plus / SKK Mobile Lite Platinum ...

bunların hepsi bizim U2 ile aynı telefonlar. Dünyanın farklı yerlerinden farklı satıcıları.

stock rom yüklemek için video

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
adam4545

adam4545

Üye
    Konu Sahibi
Ulefone u58 yükledim arka kamera çalışmıyor sadece ön kamerayı açıyor. Elephone P200 yükledim telefon şarj almıyor kameraların hiçbiri çalışmıyor. Elephone Be One yükledim ondada kamera çalışmadı.
bu romları benim telefona uygun olarak nasıl portlayabilirim

adam4545

adam4545

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar victor u2 si olanlar acaba stock romu yedekleyip paylaşabilirlermi çok rom denedim bir türlü kamerayı çalıştıramadım.

adam4545

adam4545

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda buldum stock romu kameram çalışıyor telefonu sattım hemen lg g4 de terfi ediyorum :)

hamlet_2

Üye
Ulefone be one officail ROM yükledim herşeyiyle çalışıyor. LG'deki ekran kapalıyken tıklama ile ekraı açma özellği bile sorunsuz çalışıyor. ama yüklemeyi mutlaka aşağıdaki linkte ROM linki ile birlikte linki verilen ile yüklemek gerek. bu program kamera driverlerını seçmenize yarıyor. Flash tools ile yüklerseniz kameralar çalışmaz...

milwaki

Üye
hangi kamera driverini seçmemiz gerekiyor peki

süleyman_taha

Üye
victor u2 download moda nasıl girdiniz ya ben giremedim

Üst Alt