Android mağaza uygulaması arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Android mağaza uygulaması arıyorum
Arkadaslar telefon boyutum bayağı bi az olduğu için mağaza arıyorum.playstoreda oyun yok resmen.ufak tefek şeyler.uygulama bakımındanda iyi değil.mobogenie de ddaha çok oyun var indirebileceğim ama uygulama yok ondada hiç doğru düzgü pil yüzdesi gösteren bir şey aradım hiç bulamadım böyle güzel herşey olan geniş bi market varmı ? mobomarket diye bişi duydum o nasıl bilmiyorum. :D
Güncel .

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty

The Pancar

The Pancar

Üye
google play store en iyisi dostum

byAndroid

byAndroid

Üye
Blackmart en iyisi

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Play ücretli parasız inmez tabiki en güvenli . Black ise bazen sunucu hatası veriyor . Hatta bende hiç çalışmıyor.
Aptoide öneriyorum. Müthiş özellikleri var bağımsız marketleri arar kendine ekler uygulama bulamayınca google den Index arar. Vs vs

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Play ücretli parasız inmez tabiki en güvenli . Black ise bazen sunucu hatası veriyor . Hatta bende hiç çalışmıyor.
Aptoide öneriyorum. Müthiş özellikleri var bağımsız marketleri arar kendine ekler uygulama bulamayınca google den Index arar. Vs vs

teker teker bakıcaz mecbur ama öncelıkle 1mobile ile mobomarkete bakıcam ..

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Arkadaslar telefon boyutum bayağı bi az olduğu için mağaza arıyorum.playstoreda oyun yok resmen.ufak tefek şeyler.uygulama bakımındanda iyi değil.mobogenie de ddaha çok oyun var indirebileceğim ama uygulama yok ondada hiç doğru düzgü pil yüzdesi gösteren bir şey aradım hiç bulamadım böyle güzel herşey olan geniş bi market varmı ? mobomarket diye bişi duydum o nasıl bilmiyorum. :D
Güncel .

Google playde olmayan oyunları başka marketlerde mi buluyorsun?
Mesela hangi oyunlar google playde yok?

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Google playde olmayan oyunları başka marketlerde mi buluyorsun?
Mesela hangi oyunlar google playde yok?
androidim dusuk dostum.sanki butun uygulamalar gelip google playe yuklenıyor su uygulamayı bu kadar buyutmeyin bu telefona bile çok şey yuklenebilir.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
androidim dusuk dostum.sanki butun uygulamalar gelip google playe yuklenıyor su uygulamayı bu kadar buyutmeyin bu telefona bile çok şey yuklenebilir.
Android sürümünün yetmediği uygulamalari calistirabildiginimi söylüyorsun, Dışardan apk indirirek?

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Android sürümünün yetmediği uygulamalari calistirabildiginimi söylüyorsun, Dışardan apk indirirek?
Evet onlar bulunduruyor.en basitinden örnekler mx payne gta vc gta 3 gibi oyunlar benim sürümümle uyumlu. ( ki indirmeyeceğim halde. )

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Evet canlar şunu söyleyim aptoide bağımsız ve müthiş bir uygulama motoru . Kullandıkca fark belli olur .
1. Pro sürüm ücretsiz iner
3. Lisans anahtarları bulunur
3. Google de arar
4. Olmayan uygulamayı başka mağazalar da arar .
5. Güvenli mi değil mi uyarısı yapar .
6. Eski uygulama sürümleri detayı listeler Örneğin whatsaap 2012

Ve dahası . Black ta iyi di ama aptoide den Şaşmam. Taki daha iyisi çıkana kadar .

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
onada baktım darediyorduda moboenie ye yine döndüm dostum pc deki verdiği program falan süper yani.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Mobogenie şüpheli gibi zorla her yere sızan reklamları var . Bir siteye girince sen in demeden o inerdi

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Mobogenie şüpheli gibi zorla her yere sızan reklamları var . Bir siteye girince sen in demeden o inerdi
öyle bisi görmedim dostum arada haber vermek için çıkıyorda bisiler rahatsız edici değil 2 tanede antivirüsle taratıyor adamlar gösteriyorlar hep güvenilir yani asistan b yi bile yukledim google play de uyumlu değil diyordu ben üşenmeden mobomarket mobango aptoide 1mobile market falan hep baktım arada 1-2 iyi olanlar vardı pek beğenmedim yani birinde kategori vs yok sayfayı aşağılara doğru yürüyorsun birindede pek uygulama yoktu ama kendi mağazanı vs açıyordun aralarından mobangoyla aptoide iyi çıkmıştı galiba bişeyler oldu hatırlamıyorum . :D

Karavelaa

Üye
Blackmart'ın tek eksiği arama sağlayıcısı çok kötü yoksa en iyisi Blackmart;)

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar mobogenie kullanıyorm ve kafam rahat ne ararsanız var. :heyo:

Üst Alt