• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia'nın ilk Android telefonunu üretmeye başladığı bildirildi!

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Nokia'dan şimdilik bir beklentim yok. Z Launcher'lı Android ile bi giriş yapsın, biraz kazanç sağlasın baksın duruma göre kendi sistemini, kendi ekosistemini ortaya koymaya başlasın ondan sonra ciddiye alırım. Eğer 2-3 sene sonra her firma çoğunlukla kendi işletim sistemini kullanmaya başlarsa ben de apk çalıştırabilen Symbianlı ya da Jolla'lı bir Nokia düşünürüm. Çünkü Nokia asıl o zaman tehdit oluşturmaya başlar ama şuan için Android'li Nokia sadece küçük bir kıvılcım olacaktır. İlerde piyasanın durumu Samsung-Tizen, Nokia-Symbian/Jolla, Apple-Ios, Blackberry-BB Os, Microsoft-Windows Mobile gibi bir durumda olursa ben de Sony'nin atılımlarına göre Nokia saflarına geri dönerim.

0MG90

0MG90

Üye
Ben sanmıyorum başladığını

Emre

Üye
Ceosu resmi olarak acikladi sen kimsin?
Ceosu resmi olarak acikladi sen kimsin?

0MG90

0MG90

Üye
Nokia CEO'suyum :D xD

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve bozkirdangelen

Emre

Üye
inthar etsin daha iyi

rodinatr

rodinatr

Üye
android çıkartsında ne çıkarıyosa çıkarsın gözüm kapalı alırım o derece seviyorum nokiayı.. lumia hiç kullanmadım.

• Beğen
Tepkiler: Mr.Sun, Hermaphroditos, RetaXter ve 1 kişi daha
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
  • Beğen
Tepkiler: RetaXter
Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi
Nokia'dan şimdilik bir beklentim yok. Z Launcher'lı Android ile bi giriş yapsın, biraz kazanç sağlasın baksın duruma göre kendi sistemini, kendi ekosistemini ortaya koymaya başlasın ondan sonra ciddiye alırım. Eğer 2-3 sene sonra her firma çoğunlukla kendi işletim sistemini kullanmaya başlarsa ben de apk çalıştırabilen Symbianlı ya da Jolla'lı bir Nokia düşünürüm. Çünkü Nokia asıl o zaman tehdit oluşturmaya başlar ama şuan için Android'li Nokia sadece küçük bir kıvılcım olacaktır. İlerde piyasanın durumu Samsung-Tizen, Nokia-Symbian/Jolla, Apple-Ios, Blackberry-BB Os, Microsoft-Windows Mobile gibi bir durumda olursa ben de Sony'nin atılımlarına göre Nokia saflarına geri dönerim.
Symbian'dan umut yok somuru:

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Acele işe şeytan karışır sözünü burada;
Acele işe Microsoft karışır şeklinde değiştiriyoruz :D

Erken olmuş eğer gerçekse güzel ama 2016 ya kadar piyasaya sürmezse iyi lakin Microsoft bu üretimden dolayı herhangi bi adım atar mı atma hakkı varmı bilemem buu da göz önünde bulundurmak lazım :bilmm

Onu dışından Nokia kullanıcısı olarak çoğu kişi Nokia'nın yıllar öncesinde Android'e geçmesini temenni etmiştik nasip 2016 yılınaymış bekleyip görelim :eller: :sirit: :tebessüm:

Haber için :tşk:

Son düzenleme:
Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi

Erken olmuş eğer gerçekse güzel ama 2016 ya kadar piyasaya sürmezse iyi lakin Microsoft bu üretimden dolayı herhangi bi adım atar mı atma hakkı varmı bilemem buu da göz önünde bulundurmak lazım :bilmm

Onu dışından Nokia kullanıcısı olarak çoğu kişi Nokia'nın yıllar öncesinde Android'e geçmesini temenni etmiştik nasip 2016 yılınaymış bekleyip görelim :eller: :sirit: :tebessüm:

:rica:

suleymaneser

suleymaneser

Üye
başlıkta yanlış bilgi var, nokianın hali hazırda andriod telefonu ve tableti var

Emre

Üye
nokia nerden baksan bir buçuk asırlık şirket. 3310'dan önce de vardı, microsofttan sonra da olmaya devam edecek. adamlar microsofta bir birimini satınca kepenk kapatıp evine mi gitti sandınız. adamların işi bu neleri hesaba katıp ortaklık yapıyorlar, satış yapıyorlar, sen burda oturduğun yerde yok ayağına sıktı, yok geleceği göremedi. he nokia mal. daha hala avrupada önemli yatırımları var, benim bildiğim kablo filan üretiyorlar, iletişimde sektöründe iş yapıyorlar. here uygulaması da başarılı bir uygulama, zaten nokia'nın uygulamalarının tamamı iyi, wp kullananlar bilir. her nokia haberinin altına gelip nokia bitti yazmayın artık çok bilmiş gibi.
helal olsun
başlıkta yanlış bilgi var, nokianın hali hazırda andriod telefonu ve tableti var
Kardeş Microsoft'tan önceydi o.
o Nokia microsoft'un isim hakkını aldığı nokia değilmiydi ?

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Nokia eyer ki eski kalitesi ve kolay ara yüzü ile kullanıcılarına ulaşırsa işte o zaman eski popülerliğini kazanır. Şuan bir çok telefon üreticisi android işletim sistemli telefon üretiyor. Nokia bunların arasından sıyrılması için farkını ortaya koyması gerekir. Fiyatı ile, performansı ile ve de birçok özeliği ile fark yaratması gerekir.

Buğra

Buğra

Admin
Cihazin donanımı hakkında neden hiç sızıntı yok :hmmm

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Emre

Üye
Cihazin donanımı hakkında neden hiç sızıntı yok :hmmm
baş hükümdara sormak lazım

Sanki Nokia şirketi babamın ama deli gibi geri dönmelerini istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve Yusuf0111_Oğuzhan
Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
baş hükümdara sormak lazım

Sanki Nokia şirketi babamın ama deli gibi geri dönmelerini istiyorum.
al benden de o kadar nokia kullanıdığımdan beri o hazzı bi daha hiç alamadım

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

Üst Alt