Müzik Çalar Spotify Premium Apk 3.7.0.739 (mobil) (05.09.15)(Modlu)(Son Versiyon)

Sponsorlu Bağlantılar

ComandanteRTRK

ComandanteRTRK

Üye
    Konu Sahibi
Spotify Premium Apk 3.7.0.739 (mobil) (05.09.15)(Modlu)(Son Versiyon)
YENİ VERSİYON GELDİ 05.09.15

not:mobil full versiyondur

Merhaba arkadaşlar önceki versiyonda bir kaç küçük sorun vardı onlardaki sorun bu versiyonda yok.Yani kapanmıyor arada sırada.Diğer hatalar da giderilmiş.

Sorunlarınız çıkarsa aşağıdan iletin yardımcı olacağım

Bu konuya da göz atın bence:
https://www.maxicep.com/forum/konu/musicall-v1-0-24-spotifyin-sahtesi-yeni-versiyon.958053/

Son düzenleme:

catlax66

catlax66

Üye
Çok geriden takip ediyon müdür

catlax66

catlax66

Üye
3.1.0.1117 son sürüm, bu ara sık güncelleme aldı.

ComandanteRTRK

ComandanteRTRK

Üye
    Konu Sahibi
Başlığa hiç bakmadım ayıkmadım hocam kusura bakma diyince baktım ama ben sana market sürümünü verdim bu google markette yok o zaman daha
Hocam ülkeler arası değişebiliyor.Yani her ülke aynı güncellemeyi aynı anda almıyor.Mesela her uygulama güncel gözükürken.Proxy değiştirip amerikadan girince birsürü uygulama güncellenmeye başlıyor.Yani Türkiye marketinde daha olmayabilir.

catlax66

catlax66

Üye
Hocam ülkeler arası değişebiliyor.Yani her ülke aynı güncellemeyi aynı anda almıyor.Mesela her uygulama güncel gözükürken.Proxy değiştirip amerikadan girince birsürü uygulama güncellenmeye başlıyor.Yani Türkiye marketinde daha olmayabilir.
Eyvallah hocam cansın, eline koluna sağlık o vakit ;) konuyu biraz şişirdik ama kusura bakma :)

reha431

Üye
çevrimdışı müzik dinleme yoktur demi :)

ComandanteRTRK

ComandanteRTRK

Üye
    Konu Sahibi
çevrimdışı müzik dinleme yoktur demi :)
Hocam ben zaten cracking ile kendim hesap kırıp kullanıyorum.Bunu da bir cracking sitesinden aldım üyelerin çoğu çalışıyor yazmıştı

xbossboy

Üye
Müzik çalmaya başlayınca uygulama kapanıyor fakat müzik kesilmiyor.

Hasand.

Hasand.

Üye
teşekkürler

cemal344

Üye
Dedikleri gibi kendinden kapanıyor.

The Pancar

The Pancar

Üye
teşekkurler

serfiraz21