Ayran Gönüllülük

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Ayran Gönüllülük
Gerçekten ayran gönüllü oldum. Kafam allak bullak. Tam birisini seviyorum bir diğeri karşıma çıkıyor. Yeri geliyor iki kişiyi idare ediyorum. Bunların kalbini kırmadan nasıl birinden ayrılırım bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Karavelaa

Üye
Gerçekten ayran gönüllü oldum. Kafam allak bullak. Tam birisini seviyorum bir diğeri karşıma çıkıyor. Yeri geliyor iki kişiyi idare ediyorum. Bunların kalbini kırmadan nasıl birinden ayrılırım bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Kardeşim iki kişiyi birden seviyorsan demekki ikisininide tam sevmiyorsun.Zaten tam sevgi olunca başka hiç bir kızı gözün görmüyor.Bana göre öyle :)

Hasand.

Hasand.

Üye
Kardeşim iki kişiyi birden seviyorsan demekki ikisininide tam sevmiyorsun.Zaten tam sevgi olunca başka hiç bir kızı gözün görmüyor.Bana göre öyle :)
aynen öyle
gercek duygularıni açıkla yol yakınken şöylemesin siz cok uzulursunuz

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
birisi daha ağır basıyor zaten. o yüzden soruyorum "nasıl kalbini kırmadan ayrılırım birinden" diye :)

mürteza16

mürteza16

Üye
Uzaklaşacaksın. Başlangıçta o sana bir şey söylemediği sürece sen ona hiçbir şey söyleme. Birkaç gün böyle devam ettikten sonra biraz umursamaz cevaplar ver ona. Böyle davranırsan zaten senden uzaklaşır.

Karavelaa

Üye
Uzaklaşacaksın. Başlangıçta o sana bir şey söylemediği sürece sen ona hiçbir şey söyleme. Birkaç gün böyle devam ettikten sonra biraz umursamaz cevaplar ver ona. Böyle davranırsan zaten senden uzaklaşır.
Aynısı bana yapıldı ama yine ben uzaklaşamadım :tebessüm:

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
ayrıldık biriyle :oke:

Marco Laren

Marco Laren

Üye
:)

Gulu Gulu

Gulu Gulu