Galatasaray forması bulamadım

Sponsorlu Bağlantılar

yakupb03

yakupb03

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray forması bulamadım
hali saha için alacağım bundan lazım. 13 14 antrenman forması siyah olarak geçiyor. Nette bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Gs storelrde yok.. :-(

Joker.

Joker.

Üye

Ürün kodunu aratsaydın keşke.

yakupb03

yakupb03

Üye
    Konu Sahibi

Ürün kodunu aratsaydın keşke.
Ne kadar sevinmiştim önce. Ama tükenmiş. Lütfen yardımcı olur musun? Nasıl bulabiliriz?

yakupb03

yakupb03

Üye
    Konu Sahibi
Sadece kırmızı olanı var Gs Store 'da.
Evet malesef. Hocam siyahıni bulursan haber ver. Eft havale de yaparız fark etmez . Şimdiden teşekkürler. E bay da bile yok kalmamış ya

yakupb03

yakupb03

Üye
    Konu Sahibi
Update!!!

Joker.

Joker.

Üye

Tekrardan ben kardeş sadece burada bulabildim. Oda tükenmiş Koray Spor var oraya da baktım ordada yok. Tek şansın mağaza mağaza gezmek :(

yakupb03

yakupb03

Üye
    Konu Sahibi

Tekrardan ben kardeş sadece burada bulabildim. Oda tükenmiş Koray Spor var oraya da baktım ordada yok. Tek şansın mağaza mağaza gezmek :(
Afyon izmir eskişehir vallahi gezdim yok ebayda bile yok ki :-) neyse hocam teşekkür ederim ilgin için çok sağol.

Joker.

Joker.

Üye
Afyon izmir eskişehir vallahi gezdim yok ebayda bile yok ki :-) neyse hocam teşekkür ederim ilgin için çok sağol.
Öneli değil :). Benim tavsiye morhipo markafoni gibi siteleri takip et. Ara sıra taraftarlar için anlaşıyorlar eğer yeni sezon başlamadan yaparlarsa bi kampanya hemen alırsın.

Üst Alt