Telefon Tavsiyesi lumia 1020 almalımıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

Erken55

Erken55

Üye
    Konu Sahibi
lumia 1020 almalımıyım?
Selamun aleykum, Nokia 1020 bu zamanda alınırmı sıfır fiyatı 1200
tl civarı ikinci el telefona pek sıcak bakmıyorum
onun için sıfır almayı düşünüyorum.
Telefonu aldımı uzun süreli kullanırım 6 ay sonra
bıkıp yenisini almam şuan kullandığım 5800 ı 3
yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok ayrıca temiz kullanırım kesinlikle hor kullanmam.
Kullanım amacım çoğunlukla internet facebook
whatsapp arada fotoğraf çekme birde benim için
önemli olan şarjı telefonla günlük 3-4 saat
internete girerim 1 günü rahat çıkarırmı
bataryasının çıkmaması kötü keşke çıkarılabilir olsaymış önerilerinizi bekliyorum almalımıyım
sizce.

avast

avast

Üye
Lg g2 z1 falan al arada fotograf cekeceksen neden 1020 hocam

byAndroid

byAndroid

Üye
Fotoğraf konusunda bence çok iyi ama hocam o cihaza da 1200 vermek çok abes olmaz mı sizce. Bence 2. El alın hem ucuz yollu olur hemde pek zarar etmemiş olursun. Çünkü lumia piyasası çok iyi değil ona göre karar ver bence

Erken55

Erken55

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğraf konusunda bence çok iyi ama hocam o cihaza da 1200 vermek çok abes olmaz mı sizce. Bence 2. El alın hem ucuz yollu olur hemde pek zarar etmemiş olursun. Çünkü lumia piyasası çok iyi değil ona göre karar ver bence
Ikinci elde düşündüm aslında ama daha önce bir telefon aldım inceledim iyice herşeyine kadar karanlıkta ekranda nokta nokta izler çıkıyordu satan kişi hiçbir sorunu yok olursa geri ver cihazı dedi sonra durumu anlattım geri almadı telefonu bunun dışında neler neler pek sıcak bakmıyorum ama satan kişide az 1020

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Lumia 1020 artık çok eski. Aslında çok iyi bir kameralı bir 920 ve 920 artık 3 senelik telefon. Karar senin ama bir 930 yada 830 al bence ikisini de kamerası çok iyi ekran işlemci vs. hepsi 1020'dekinden daha iyi özellikle batarya konusunda.
Bir 930 seni bence iyi götürür.

avast

avast

Üye
Kamerası diğerlerine bakarak daha iyi onun için almayı düşünüyorum.
Ne istediginize tam karar verim hocam bence arada fotograf cekicem diye koca sensor tasinmaz saeji iyi gitsin demissiniz 1020de o olmaz bence zira batarya kucuk. 4 saat internete girip bitmeyecek falan bataryasi ortada

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen sarz çok sıkıntılı diyorlar 1020 de belkide dedikleri gibi l930 falan l925 onlarda o kadar olmasa da iyidir sanırım

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Aynen sarz çok sıkıntılı diyorlar 1020 de belkide dedikleri gibi l930 falan l925 onlarda o kadar olmasa da iyidir sanırım
930 gayet iyi. 1520 kadar efsane değil ama yine de gayet iyi. 925 biraz sıkıntılı.

Erken55

Erken55

Üye
    Konu Sahibi
aslında lumia 1020 ve htc one m8 arasında kaldım htc almak istedim ilk başta sonra lumia görünce ikisi arasında kaldım yoksa gider ikinci el temiz 1020 alırım kullanırım.

wpfurkan

wpfurkan

Üye
aslında lumia 1020 ve htc one m8 arasında kaldım htc almak istedim ilk başta sonra lumia görünce ikisi arasında kaldım yoksa gider ikinci el temiz 1020 alırım kullanırım.
M8'in kamerası en kötü kameralardan sayılırken 1020'ninki en iyi bir kaç arasına giriyor. İkisi arasında her türden dağlar kadar fark var.

Erken55

Erken55

Üye
    Konu Sahibi
M8'in kamerası en kötü kameralardan sayılırken 1020'ninki en iyi bir kaç arasına giriyor. İkisi arasında her türden dağlar kadar fark var.
Dün bi arkadaşta inceleme fırsatım oldu m8i gerçekten kamerası kötüymüş arkadaşa sordum alacaksan tavsiye etmem dedi 1020 al daha iyi diyor.

Üst Alt