Püf Noktası Windows 10 Mobile Ön İzleme Sürümünden Windows Phone 8.1 Sürümüne Geri Dönüyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 Mobile Ön İzleme Sürümünden Windows Phone 8.1 Sürümüne Geri Dönüyoruz
Evet arkadaşlar uzun başlığımızdan da anlayacağınız üzere Windows Phone Recover Tool ile Windows Phone 8.1 sürümüne nasıl geri döneceğiniz anlatacağız.

Hadi, Windows Phone 8.1 sürümüne geri dönelim :spr

Öncelikle eğer hala indirmediyseniz aşağıdaki adresten Windows Phone Kurtarma Aracını indirip bilgisayarınıza yükleyin.

Kod:
http://download-fds.webapps.microsoft.com/supportFiles/phones/files/recovery/WindowsPhoneRecoveryToolInstaller.exe

Evet arkadaşlar ilgili programı bilgisayarınıza kurduysanız ikinci aşamaya geçebiliriz. Programı kurduğunuzda karşılacağınız ilk ekranı aşağıda görmektesiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Eğer elinizde cihazınıza ait güncel rom dosyası mevcut ise program ayarlarından aşağıdaki işemi yapabilirsiniz, güncel rom dosyanız yok ise program sizin için güncel sürümü indirecek.

Örneğin;

Eğer her şey yolunda ise aşağıdaki cihaz seçim ekranını göreceksiniz.

Eğer yukarıdaki ekranı uğraşmanıza rağmen göremiyorsanız aşağıdaki işlemi uygulayın.

Birkaç işlemin ardından telefonumuzu program üzerinde görmeyi başardık, buradan sonra yapmamız gerekenler neler sıra onlara geldi.

Cihazımızı seçtikten sonra sadece "Yazılımı yükle", "evet", "devam" kısımlarını kullanacağız.

Evet arkadaşlar Windows Phone 8.1 sürümüne dönmek bu kadar kolay, Windows Phone 8.1 sürümüne geri dönmek isteyenler için şimdiden kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, ardacumhur, sahanemir ve 2 diğerleri

skynet

Üye
Hocam peki elimizdeki rom farkı cv ise yine de yüklenebiliyor mu nsc gibi ?

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Hocam peki elimizdeki rom farkı cv ise yine de yüklenebiliyor mu nsc gibi ?
Denemediğim, durum hakkında bilgim olmadığı için yüklenir veya yüklenmez demem doğru olmaz, denemek gerekli.

• Beğen
Tepkiler: skynet
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Bazı cihazlarda wp recovery tool gormuyor lumia görüyor keşke onuda anlatsaydın

Ama genede çok saol :D

fadikme

fadikme

Üye
cihaz bulunamadı diyor malesef. Ne yapmak gerekli?

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Ben her seferinde LSRT ile sorunsuz dönüyorum.

sebahattinART

sebahattinART

Üye
ben wp 8.0 dönmek istiyorum ilk versiyonu na mümkün müdür acaba :D

skynet

Üye
NCS ile evet mümkün

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
sebahattinART

sebahattinART

Üye
Hocam anlatırmısınız acaba ben wp 8.0 ı geri istiyorum nostalji olsun :)

skynet

Üye
@sebahattinART
Bu verdiğim linkten telefonun kodunu girin eğer kaldırılmamışsa listenin en sonunda ki sürümü (11 dosya olacak) indirin sonrada Ncs ile (https://www.maxicep.com/forum/konu/nokia-lumialara-dead-flas-nasil-atilir.828481/) kurarsınız
Eğer TR romu yoksa başka ülkenin romlarına bakın illa ki birinde vardır :) Ben 620'ye başka bir ülkenin amber öncesi romunu kurmuştum ama tabi bir gün zor dayandım :)
Not:Amber veya black sürüm numaralarını hatırlamıyorum o yüzden araştırın ona göre indirin ve indirdiğiniz 11 dosyanın başlarında fazlalıklar olacak onları düzenleyin yoksa Ncs hata verir :)

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Ben Gerı Donmek Icın Dosyaları Indırdım Fakat Yenıden Indırmek Istıyor Internetım Bıtıcek Bole Gıderse Ne Yapmam Lazım Ozel Alanı Sectım Dosya Yolunuda Sectım Dosyayıda Sectım Fakat Tekrardan Indırıyor
Ben Gerı Donmek Icın Dosyaları Indırdım Fakat Yenıden Indırmek Istıyor Internetım Bıtıcek Bole Gıderse Ne Yapmam Lazım Ozel Alanı Sectım Dosya Yolunuda Sectım Dosyayıda Sectım Fakat Tekrardan Indırıyor

Üst Alt