İddaadan hep kazanmak isteyen arkadaşlar için

Sponsorlu Bağlantılar

AhmetGuzell

Üye
    Konu Sahibi
İddaadan hep kazanmak isteyen arkadaşlar için
s.a arkadaslar. Ben sizlere 20 gündür üye olduğum ve üyeliğim boyunca bana 3700tl kazandıran bloğunu önermek istiyorum. Bu bloğu bulmadan önce iddaadan kaybetmeye mahkumdum diyebilirim 10-20 vere vere hep kuponlarım yatıyordu. Bazı borçlarım vardı sağolsunlar tahminleriyle hepsini ödedim. İddaadan profesyonel destek almadan uzun vadede kimsenin kazanamayacağını düşünüyorum.

Mesela aşağıdaki bu kuponlarıyla sadece 4 liraya 225 lira kazanmıştım iddaadan hep kazanmak isteyen arkadaşlara bloğunu öneririm. Bunu yazmamdaki amac bana kazandırın reklamınız benden dememdi gercekten kazandım ve cıdden memnun kaldım

Pesimist577

Üye
bırader saol boyle seylere pek ınanmazdım ama uye oldum kazandırdılar bende onerırım

sebo7

sebo7

Üye
hı hı tamam :D

Rygebin

Rygebin

Üye
bırader saol boyle seylere pek ınanmazdım ama uye oldum kazandırdılar bende onerırım

Bir fake bir fake e demiş ki gel beraber adam dolandıralım. Sonuç olarak görüyoruz . Biz de inandık :no:

canko13

canko13

Üye
Kelin ilacı olsa başına sürermiş,

• Beğen
Tepkiler: ahmetkartal
sebo7

sebo7

Üye
:)

maxirabit

maxirabit

Üye
Bu tür yalanları gerçekmiş gibi gösterip, internette öyleleri çok var. Eğer öyle tutacaksa kendi yapar, başkasına niye açık versin ki. Kanmayın onlara :D

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive

Üst Alt