Haber LG G4 Suda ne kadar dayanabilir ? -video-

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
LG G4 Suda ne kadar dayanabilir ? -video-
YouTube'daki Harris Craycraft isimli hesap, LG G4 ile ilgili paylaştığı yeni videosunda, cihazın suya dayanıklı olup olmadığını test etmiş. G4'ü 2 saat boyunca suyun içinde bekleten kullanıcı, sonrasında ürünün su almaya başladığını da gösteriyor, ama sudan etkilenmeden çalışmayı sürdürdüğüne de tanıklık ediyoruz. Yine de tekrarlayalım. LG G4'ün su ve toza karşı dayanıklılık iddiası bulunmuyor

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
ilginc

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
G5'te suya dayanıklı olur.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Suya dayanikli demek talihsiz bir soylem.Firmalar hangi materyali kullanirsa kullansin yillarca arge calismasi yurutsun suya dayanikli soylemi basina is acar baska seylere yonelsinler sahsen asla kriterim olmaz.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben suya dayanıklılığı gerekli buluyorum. Xperia Z serisi öncesinde suya dayanıklılık umrumda olmazdı ama artık gördük ki ikisi birden olabiliyor.

Luck Star

Luck Star

Üye
Ben suya dayanıklılığı gerekli buluyorum. Xperia Z serisi öncesinde suya dayanıklılık umrumda olmazdı ama artık gördük ki ikisi birden olabiliyor.

Suya dayanıklı aynı zamanda su geçiren xperia Z serisi demek istedin her halde ?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ekstra para istemesinler o zaman :p dairelere kesilen sigorta parasi bile icime oturuyo her sene zaten :D

Luck Star

Luck Star

Üye
Var tabii ki hatta baya hırpalayan yine de su geçirmeyen var ancak daha yeni alınmış ve tüm kapakların sıkı sıkı kapalı olduğu cihazların su geçirme haberleri çıktı.. Yine kesin güvenilmiyor o su geçirmeme özelliğine.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Su geçirmeme denmiyor zaten, suya ve toza dayanıklı :oke:

Luck Star

Luck Star

Üye
Suya soktuğunda dayanmayan suya dayanıklı mı oldu şimdi...

• Beğen
Tepkiler: bitanesii77
kadikoy

kadikoy

Üye
suya dayanıklı tüm teller su geçirir.
En garantili önlem;
denize girmeden önce hoparlör.mikrofon,anten ,güç girişleri vs bütün delikleri ŞEFFAF KOLİ BANTI ile bantlayın.
resim ve video çektikten sonra telefonu kurulayın ve bantları çıkartın..
kafanız rahat eder..:çay:

Luck Star

Luck Star

Üye
suya dayanıklı tüm teller su geçirir.
En garantili önlem;
denize girmeden önce hoparlör.mikrofon,anten ,güç girişleri vs bütün delikleri ŞEFFAF KOLİ BANTI ile bantlayın.
resim ve video çektikten sonra telefonu kurulayın ve bantları çıkartın..
kafanız rahat eder..:çay:

Bizde bunu diyoruz zaten ancak zaten su geçireceğini biliyoruz o zaman ne diye sanki bir pozifit yanıymış gibi suya dayanıklı deniyor ? iPhone suda kaynatıldı ve 25dk dayandı , g4 videoda görülüyor ancak gel gelelim kapağı açık olmasa da 1. dakka ekran giden cihaz var...

byAndroid

byAndroid

Üye
Bu test g3 içinde yapıldı o da baya dayandı. S6 içinde yapıldı o da dayanmışti heralde :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
1 olmadı 2 olmadı 3 olmadı 4 olmadı 5.seferde artık tecrübe kazanmıştır firmalar bakalım göreceğiz.

Luck Star

Luck Star

Üye
Valla bir sony bu kadar kapakçıkların üzerinde duruyor ama yine fos. Samsung'un açılabilen kapaklı model ile attılar yine su dayanıklılık sertifikası olan S5 ile sonuç iyi. Sertifikası olmayan cihazlar test ediliyor sonuçlar iyi. Kapakçıkları kapatıyoruz yine geçiriyor. Bu işte var bi iş.

byAndroid

byAndroid

Üye
Valla bir sony bu kadar kapakçıkların üzerinde duruyor ama yine fos. Samsung'un açılabilen kapaklı model ile attılar yine su dayanıklılık sertifikası olan S5 ile sonuç iyi. Sertifikası olmayan cihazlar test ediliyor sonuçlar iyi. Kapakçıkları kapatıyoruz yine geçiriyor. Bu işte var bi iş.
Bencede katılıyorum.

yeumyang

yeumyang

Moderator
şu telefonları neden suya sokarlar anlamıyorum elektronik cihaz sonucta

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
şu telefonları neden suya sokarlar anlamıyorum elektronik cihaz sonucta

Test Amaçlı Mesela Yanlışlıkla Havuza Veya Küvete Düştü Telefona Herhangi Bir Zarar Veriyormu Anlamak İçin Deniyorlar

yeumyang

yeumyang

Moderator
tamamda g4 ün suya veya toza dayanıklılık sentifikası yok olsa deneseler anlarım olmadıgına göre su gecirir demek olsa bile sokmamak lazım elektronik cihaz ne olur ne olmaz

Üst Alt