Uygulama Clash Of Clans XmodGames Uygulaması Kullanımı ve Sorular

Sponsorlu Bağlantılar

mgo26

mgo26

Üye
Keep active suan çalışmıyor bende. ancak iphone ve bazı işlemcilerde çalısıyormuş yada history de eski sürümler var onlardan birinde çalışıyormuş ama denemedim. Keep active açıkken telefon otomatik tuş klidine girmiyor ayrıyetten oyunda çok durduğun zaman hiçbir eylem yapmadınız hatası da gelmiyor sanki oyundaymışsın gibi oyun öylece açık kalıyor. ben mesela gece 2 ye kadar maden kasıyordum 2 de oyunu keep active de açık bırakıyordum sabah 6 da kalktığımda hala oyun ekranı açık ve bağlantı kopmamış bir şekilde oylece duruyordu. tabi şarjda olması lazım telefonun çünkü şarjı 2 saatte sıfırlıyor oyun :) keep active olayı köyde deli maden varken tuvalet molası yemek molası vermek için ideal ama suan bende çalışmıyor..
Sağolasin bendede calismiyor ozman teşekkürler

sebo7

sebo7

Üye
Aynı sorun bende de mevcut eski sürümleri yüklüyorum değişen birşey yok bunun çözümü nedir acaba
sıralama şu sekilde
1-Telefona Root yap(Bilgisayara bağlarsanız daha garanti olur)
2- Super Su uygulamasını yükle ve güncelle
3-xmodgames.com adresinde uygulamayı indir kur mod install de

işlem bu kadar eğer çalışmazsa root yapamamışsınızdır. yada telefon intel işlemcilidir?
X işareti çıkıyor ancak işlem yapmıyorsa history den eski versiyonları yükle sonraki güncellemelerde sorun ortadan kalkar. Bende ilk yüklediğimde search çalışmıyordu eski versiyonu yükledim çalıştı aksamıda yeni güncelleme geldi zaten

sametalbayrak

sametalbayrak

Üye
Çlışmıyor şu anda edindiğim bilgiye göre asus zenfone ve android 5 versiyonunda çalışmıyrmuş

byAndroid

byAndroid

Üye
Çalışıyordu 2 gün önce klan savaşına ara verdik şuan bilmiyorum ama çalışır bence

sebo7

sebo7

Üye
şuan gayet güzel çalışıyor hem android hem iphone da sıkıntı yok

alpi1

Üye
arkadaslar lütfen yardımcı olun.. supersuyu yükledim sonrasında xmodu yükledım güncellemeleri tamam lakın oyunu açıyorum x e basıyorum 4 adımlı bir hata veriyor Oops! la başlıyor? Android 5.o kullanyorum

sebo7

sebo7

Üye
5.0 desteklemiyor suan xmod..

mahmutolgun

Üye
Lolipop için olanı varmı xmodgame in

sebo7

sebo7

Üye
nezaman destek gelir acaba hocam ?
xmodgames in face ve twitter hesabı var gelişmeleri oradan takip edebilirsiniz. güncellemelerde yapılan çalışmalarda ordan haber veriyorlar.

Şuanda Lolipop güncellemesi için çalışmalar devam ediyor

sszrii

Üye
benim pc de x çıkıyor ama tıkladığımda 4 madde çıkıyor

kralveben

kralveben

Üye
Arkadaslar clash of clan bu gun guncelleme geldi xmod calismiyor acaba sebebi nedir x isareti var ama arama calismiyor belli bir sure sonra donup kaliyor oyundan atiyor

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Clash güncelleme aldığı zaman Xmod'da kendi içinde bir güncelleme alıyor.Maksimum 2 gün oluyor bu zaman.Ondan sonra kullanabilirsin.

kralveben

kralveben

Üye
Tesekkurler dostum bu arada guncellemeden sonra arama iyi olmamis abuk subuk koyler cikiyor mesela benim kupa puanim 2256 koy ariyorum 4 veya 5 seviye koyler cikiyor kupa kasicam kasamiyorum cikan koylern kupa puani 3 veya 1 ganimet desen oda yok guncelleme dedimya oyundan bahsediyorum arkadaslar moddan degil yanlis anlasilmasin ama mod calismiyor su an

sempatiklider

Üye
ya beyler xmod yuklü çalışıyor fakat tuzakları göstermiyor ve deneme savasında klan kalesini boşaltmıyor hiçbir tuzak aktif değil bilen veya sorunu çözen varmı ?

mahmutolgun

Üye

mgo26

mgo26

Üye
Gençler artık çalışmıyormu yoksa birtek bendemi calismiyor

ordoseclorum

Üye
Search vs çalışmıyor yeni güncelleme de işe yaramadı

canavar195

Üye
Arkadaşlar mesela 100 bin altın giriyorum aramayı başlatıyorum 100 binlik gelen ilk köyde durmuyor ondan sonrakilerde 100 bin gelenlerde duruyor ilkinde neden durmuyor bilgisi olan bi yardım etse.

Üst Alt