Sailfish Os Nexus 4'e Portlandı

Sponsorlu Bağlantılar

erciyesliahmo

Üye
hımm bilmiyordum linklerin sadece wiki lerde olduğunu verdiğiniz linke daha önceden baktım ama ben dosyaları bulamadım siz 15.04 un dosyalarını bulup buraya link verseniz bu mümkün olmaz mı tabi rica ediyorum sizden

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
hımm bilmiyordum linklerin sadece wiki lerde olduğunu verdiğiniz linke daha önceden baktım ama ben dosyaları bulamadım siz 15.04 un dosyalarını bulup buraya link verseniz bu mümkün olmaz mı tabi rica ediyorum sizden
Dostum ingilizce niz yok, linkler konunun ikinci satırında, kurulum ve android icin geri kurulum mevcut fakat bu konu da neden diretiyorsunuz anlamıyorum siz direksiyonsuz araba kullanmak istiyorsunuz.

breakerecho

breakerecho

Üye
Galaxy s4 e yapılsada kullansak

erciyesliahmo

Üye
Dostum ingilizce niz yok, linkler konunun ikinci satırında, kurulum ve android icin geri kurulum mevcut fakat bu konu da neden diretiyorsunuz anlamıyorum siz direksiyonsuz araba kullanmak istiyorsunuz.
Bazen azim yeterlidir doğrudur İngilizcem yok ama biraz merak biraz cesaretim en önemlisi ögrenme istegim var ögrenmenin yaşı yoktur bizim türk milleti olarak kaybettiğimiz nokta burası biz yapamayız sen anlamazsın sen yapamazsın niye diretiyon yapan var sen al kullan ugrasma falan filan işte neyse telefona root ta attım 15 ile 20 kadarda rom da attım stock roma dönmesini de ögrendim sadece nasıl yapılması gerektigi anlatılırsa herkes yapabilir bir insan birsey ögrenemiyor ise anlatanda problem var demektir kimi insanlar yazarak kimi insanlar dinleyerek kimi insanlar göresel olarak Vs ögrenebiliyor anlatan kişinin bir çok anlatma metodu bilmesi lazım gelelim konumuza sailfish os nexus 4 yükledim burdaki verilen romuda yükledim enson beta7 sailfish romuda yükledim beta7 baya sorunsuz ve stabildi tavsiye ederim merak ettiğim romların hepsini yükledim ubuntu touch lewa os firefox os smartisan os aliyun os color os flex os vs en çok hoşuma giden firefox oldu türkçe dil desteği de vardı ama sistem apk dosyalarını kabul etmiyor ve marketi çok zayıf oldugu için tekrar orjinal roma döndüm

• Beğen
Tepkiler: WeiLSiDe
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bir S3 olur mu dersiniz?

Üst Alt