lumia 920 microsoft hesabı güncelleme sorunu bilgisi olan varsa gelsin lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

KaraKral1907

KaraKral1907

Üye
    Konu Sahibi
lumia 920 microsoft hesabı güncelleme sorunu bilgisi olan varsa gelsin lütfen
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler.
benim bi sorunum var telefonum lumia 920 yaklaşık 2 yılı geçgin bir süredir kullanıyorum. Telefonumda şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım taaki şimdiye kadar.
E-posta+Hesaplar bölümünde microsoft hesabımı telefon güncelleyemiyor sebebini bulamadım güncelleme yapmak istediğim zaman aynen şu uyarıyı alıyorum.Telefon senkronizeyi yapamadığı için maillerimde telefonuma gelmiyor haliyle kısa mesaj yedeklemyi kapat dedi bazı arkadaşlar denedim fakat sorun değişmedi bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirm iyi günler
Hotmail.live hatası
son güncelleme:Yaklaşık 2 ay önce
Şu an dub403-m.hotmail.com öğesini senkronize etmede sorun yaşıyoruz.Biraz bekleyin ve yeniden deyeyin.
Kaçırılan öğeler:
Şu adla dosyalandı : sevinc
Bu kişi telefonunuzda güncellenemedi.
hata kodu : 86000C0A

4MaGuS

4MaGuS

Üye
pc den onedrive a girerek buradan yedeklemeleri kontrol et varmı yedeğin varsa ne zamanın yedeği pek sorun olmazsa sıfırla derim o zaman düzelir büyük ihtimal

• Beğen
Tepkiler: KaraKral1907
mustafasen

mustafasen

Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler.
benim bi sorunum var telefonum lumia 920 yaklaşık 2 yılı geçgin bir süredir kullanıyorum. Telefonumda şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım taaki şimdiye kadar.
E-posta+Hesaplar bölümünde microsoft hesabımı telefon güncelleyemiyor sebebini bulamadım güncelleme yapmak istediğim zaman aynen şu uyarıyı alıyorum.Telefon senkronizeyi yapamadığı için maillerimde telefonuma gelmiyor haliyle kısa mesaj yedeklemyi kapat dedi bazı arkadaşlar denedim fakat sorun değişmedi bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirm iyi günler
Hotmail.live hatası
son güncelleme:Yaklaşık 2 ay önce
Şu an dub403-m.hotmail.com öğesini senkronize etmede sorun yaşıyoruz.Biraz bekleyin ve yeniden deyeyin.
Kaçırılan öğeler:
Şu adla dosyalandı : sevinc
Bu kişi telefonunuzda güncellenemedi.
hata kodu : 86000C0A
şifreni güncellemeyi dene istersen bana uyarı gelmişti mail alamayacaksın diye bende şifremi güncelledim şimdi srunsuz kullanıyorum (L920)

• Beğen
Tepkiler: KaraKral1907
KaraKral1907

KaraKral1907

Üye
    Konu Sahibi
sorun giderildi teşekkür ederm :)

KaraKral1907

KaraKral1907

Üye
    Konu Sahibi
Sorunun nasıl giderildiğini yazsaydınız.
Böylece aynı sorunla karşılaşan bir arkadaşımıza da yardımcı olurdunuz.
özür dilerim ksura bakmayın onu yazmayı akıl edemedim üstte yazdığı gibi şifre değiştirerek sorunu çözdüm aynı hatayı tekrar almıyorum teşekkürler

Üst Alt