Nokia Haritalar güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
Bu güncelleme tamamen geliyoruz işareti

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Repo mirror mu kurmak gerekiyor. Tam birşey söylersen ona göre iletim yapacağım arkadaşa. Ben artık n9 kullanmadığım için yabancı kalıyorum.
Evet repomirror gerekiyor ayrıca nokia hesabına gerek kalmıyor.

Emre

Üye
haritalar uygulamasinin dosyaları android içinde, wp içinde, symbian içinde aynı. harita güncellemesi ile program güncellemesi farklı şeyler karıştırmayın.
Peki öyleyse neden şimdi neden 1 sene önce değil?

Auglia

Auglia

Üye
Evet repomirror gerekiyor ayrıca nokia hesabına gerek kalmıyor.
repomirror yükledim teli yeniden başlattım fakat haritalar uygulamasına girdiğimde hokia hesabı istiyor, kayıt da ilmıyor giriş de yapmıyor, hesap açmayı atlayamaz mıyız

rashitshain

rashitshain

Üye
bende de aynı sorun var flash attım sorun başladı flastan önce kullanabiliyordum flashtan sonra nokia hesabına giriş istiyor giriş yaparken sunucu hatası veriyor. repomirror yüklü şuan

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Zaten giriş yaparken hata almak normal ancak hesabi bir şekilde aktif etmeden kullanmak mesele şuanda çözümü bu şekilde olacaktır.

fastonlyrolling

Üye
yakın zamanda,bende flaşh ladın teli,ve bendede aynı sorun oluştu.ben microsoft hesabı oluşturdum.son eki (@outlook.com) ile biten şu an kullanabiliyorum.bi deneyin bence.

Auglia

Auglia

Üye
yakın zamanda,bende flaşh ladın teli,ve bendede aynı sorun oluştu.ben microsoft hesabı oluşturdum.son eki (@outlook.com) ile biten şu an kullanabiliyorum.bi deneyin bence.
Hesaplardan hangi kategoride açtınız

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Ya bu problemin oluşacağını nasıl akıl edemezler anlamıyorum.Yarın Kadıköy'deki Nokia Care' ye bir uğrayayım bakalım, onlar flash atınca bu nokia hesap işini nasıl hallediyorlarmış.Herhalde ''telefonunuzu sıfırladık, ancak artık haritalar ve çeşitli uygulamaları kullanamayacaksınız'' demiyorlardır.

fastonlyrolling

Üye
Hesaplardan hangi kategoride açtınız
diğer e-posta hesabı ile açtım.
outlook ile çalışması lazım,çünki lumia serisi telefonlarda halen nokia here kullanılıyor,ve bu şirket halen nokia nın elinde.
bu adresteki bilgiler faydalı olacaktır.

rashitshain

rashitshain

Üye
Ya bu problemin oluşacağını nasıl akıl edemezler anlamıyorum.Yarın Kadıköy'deki Nokia Care' ye bir uğrayayım bakalım, onlar flash atınca bu nokia hesap işini nasıl hallediyorlarmış.Herhalde ''telefonunuzu sıfırladık, ancak artık haritalar ve çeşitli uygulamaları kullanamayacaksınız'' demiyorlardır.

bizede bilgi ver

fastonlyrolling

Üye
arkadaşlar,nokia haritalar servisini microsofta satmadığı için,artık microsoft destek vermeyecek.haritalar servisini kullanmak için nokia here sayfasından yeni bir hesap açılması gerekli.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
arkadaşlar,nokia haritalar servisini microsofta satmadığı için,artık microsoft destek vermeyecek.haritalar servisini kullanmak için nokia here sayfasından yeni bir hesap açılması gerekli.

Here account icin api destegi sart degil mi yoksa here hesabi nokia hesabi ile ayni apiler uzerine mi kurulu.?

fastonlyrolling

Üye
o konuda kesin bir,bilgim yok.ancak flash işlemi sonrası arkadaşların yaşadığı aynı sorunlar bende,baş gösterdi.şu an here hesabı ile n9, umda sorunsuz kullanabiliyorum.haritar ve navigasyonu.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
rashitshain

rashitshain

Üye
bende İşe yaramadı here hesabıyla açmak

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye

Arkadaşlar, flash sonrası telefonun kendi yazılım güncelleyicisine 10 adet güncelleme geldi.Sanırım hesap sorunu için de bir güncelleme yayınlanmış olacak ki, artık benden oturum açmamı istemiyor.Tüm harita uygulamalarını eskisi gibi sorunsuz kullanabiliyorum.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Hmm yapin o zaman bir çözüm olması gerekiyordu zaten.

rashitshain

rashitshain

Üye
bana gelmedi sıtandart 4 tane güncelleme geliiyor; facebook, twitter, Nokia link, realgolf
bana gelmedi sıtandart 4 tane güncelleme geliiyor; facebook, twitter, Nokia link, realgolf

fastonlyrolling

Üye
dün telefonu,yeniden formatladım.durum sizinki ile aynı haritalar gitti.giriş yapılamıyor.
dün telefonu,yeniden formatladım.durum sizinki ile aynı haritalar gitti.giriş yapılamıyor.

Üst Alt