4G-5G Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    23
UçanOsman

UçanOsman

Üye
    Konu Sahibi
4G-5G Hakkında
Arkadaşlar fark ettiniz Türk Telekom 4G Reklamları var ne demeli bu işe Cumhurbaşkanı 5G'ye geçelim diyor ama ?

4G'mi Daha iyidir 5G'mi Hazır olmak için oy verirseniz memnun olurum

sinantkr

sinantkr

Üye
5g kullanacak telefon yok

• Beğen
Tepkiler: efsane_6868
cihanata_1

cihanata_1

Üye
5>4 :)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Ben daha 3G'ye geçemedim :D

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97 ve osicik
Jus7ice

Jus7ice

Üye
şimdi 4g ye geçersek geliştirmeleri için yurtdışı ülkelere para ödememiz gerek ama 5g için hazırlanırsak onlar 5g için bize para verecek

03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
Bizim ülkemiz hep geride oysa avrupa ülkeleri yıllardır kullanıyor bunları

efsane_6868

efsane_6868

Üye
ben Türkmenistandayım burda bile yıllardır 4g var Türkiye nin 5G ye geçmesi güzel olur ama 5G ye geçerken 4G ninde çalışması şartıyla olması lazım çünkü 4G li Türkiyede yüzbinlerce telefon var ki daha 5Gli telefon bile çıkmadı

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
3.5G den memnunum. (4G'ye hazırlık aşaması sayılan bir değerdir.HSDPA kullanır ki, 4G de aynı sistemdir)
Özetle zaten 4G hızına çok yakın limitlerde dolaşıyoruz.Ülkemiz için bir sonraki aşama ve teknoloji yatırımı 5G üzerine olmalı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Alıştık Yabancıları Zengin Etmeye Aman Bir Kerede Türklere Para Gitsin Demez Bizim Milletimiz Nasılki 3. Köprü 3. Havaalanı İstenmiyor Daha Doğrusu İstemiyorlar İşte Onlar 5Gyide İstemezler Çnkü Memleketin Hayrına Bişeyya Hemen Engel Olurlar Türkiyeye Hoş Geldiniz

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
4G zaten eskidi yeni teknolojiye hazırlanmak yerine türk telekom eski teknolojiye hazırlanıyor ki daha az masraf yapsın.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
  • Beğen
Tepkiler: efsane_6868 ve teknolojibaronu
03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
Amerika falan kaç yıldır kullanıyor 5G yi

osicik

Üye
ben herşeyi anlıyorumda şunu anlayamıyorum:
millet diyor ki 4g kullanıp dış ülkelere para ödeyecez 5g olsun onlar bizi örnek alsın bize para ödersin (yazanda sanki japon vatandaşı)... anlamadığım şu be mübarek 3g - 3.5 g hizmetini bile senin ülken doğru düzgün veremiyor hakikaten bu 5g nin üstesinden gelebilecekmiyiz...!!!!

03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
Osicik haklısın

efsane_6868

efsane_6868

Üye
4G yada 5G den önce internet kısıklığına çare bulmak gerek 80000 in üzerinde site erişime engelli
Böyle konuştuğum için belki yakında maxicep ede yasak gelir :)

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
Güncel olmak iyidir o yüzden 5G

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
Nirvana92

Nirvana92

Üye
Amerikada verizon testlere yeni basladi 5G icin, nerde yillardir kullaniyo ayrica test sonuclari 4.5G den 50 ila 30 kat daha hizli oldugu yonunde. Kaldi ki kotan 4GB oldukdan snra 6G olsa kac yazar.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
Amerika falan kaç yıldır kullanıyor 5G yi
5G daha çıkmadan nasıl kullanıyorlar düşünmek lazım daha testleri yeni yapılıyor. Japonya ve Amerika daki üniversite ve operatörlerle birlikte dediğinizin pek doğruluk payı yok sanırım :hmmm

Son düzenleme:
Nirvana92

Nirvana92

Üye

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
5G daha çıkmadan nasıl kullanıyorlar düşünmek lazım daha testleri yeni yapılıyor. Japonya ve Amerika daki üniversite ve operatörlerle birlikte dediğinizin pek doğruluk payı yok sanırım :hmmm
Ben de tahminen dünya 6 g kullanıyor diyordum demekki araştırmadan konuşmak yanlış . Tamam ülkemiz geride ama bizde geriye ağız ile itmeyelim aynen .

Üst Alt