Movie Maker Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Movie Maker Sorun
Arkadaşlar Saatlerce uğraşım video yaptım bitmedi video yarın kaldığım yerden devam ederim diye movie maker şeklinde kaydettim Ertesi Gün Tıkladığımda Bütün Resımlerınde İnternet Kesilince Çıkan Sarı Üçgen Çıktı Ve Hiç bir foto Acılmadı videodaki yazılar felan var ama hiçbir resmim gelmedi müzikte var ama resimler yok arkadaşlar yardım lütfennn

Joker.

Joker.

Üye
Arkadaşlar Saatlerce uğraşım video yaptım bitmedi video yarın kaldığım yerden devam ederim diye movie maker şeklinde kaydettim Ertesi Gün Tıkladığımda Bütün Resımlerınde İnternet Kesilince Çıkan Sarı Üçgen Çıktı Ve Hiç bir foto Acılmadı videodaki yazılar felan var ama hiçbir resmim gelmedi müzikte var ama resimler yok arkadaşlar yardım lütfennn
Resimlerin filan kaydettiğin dizini değiştirdin mi ? Veya kullandığın resimleri filan sildin mi bilgisayarından.

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Resimlerin filan kaydettiğin dizini değiştirdin mi ? Veya kullandığın resimleri filan sildin mi bilgisayarından.
kullandiğim resimlerin yerlerinde ayni sakilde duruyor hiçbir deisiklik yok

Joker.

Joker.

Üye
kullandiğim resimlerin yerlerinde ayni sakilde duruyor hiçbir deisiklik yok
Resimleri isimlerini değiştirdin mi ? Eğer yapmasından tekrar programa at tanıyıp eski haline getirmesi gerek.

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Resimleri isimlerini değiştirdin mi ? Eğer yapmasından tekrar programa at tanıyıp eski haline getirmesi gerek.
bilemiyorum olmuyor hic bir sekilde neyse yapacak birsey yok gibi hiç bir islem.yapmadim ama hic bir foto yok birkaci olmasa tekrar kordum onlari ama hicbiri yok hatali hepsi yoksa yazilarim felan hep duruyor ama yok resimler

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Movie Maker yerine daha profosyonel programları deneyebilirsin. (sony vegas , camtasia vb.)

• Beğen
Tepkiler: incebey38