xmodgames v2.0.1

Sponsorlu Bağlantılar

erkanby

Üye
Note 4 stock lolipopta çalışmıyor mu acaba ?

.N3Xu5.

.N3Xu5.

Üye
Denedim oyunu açıyor ama xmoda geçmiyor.
üstad xmodgamesin verilerini temizle yada komple sil clashada öyle yap restart atıp tekrar yükle xmodgamesde clash modu yükleyip aktif et daha sonra tekrar restart at gir olucaktır olmazsa kitkatta çalışır malesef

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
BoomBeach de çalışacağını zannetmiyorum ama denicem
Boom beach çalışmıyor denendi. Teşekkürler yine de

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama v2.0.1sürümüne güncellendi.

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
dün cyanogenmod 12.1 gecelik güncellemesini yükledim yükleme bitti optimasyonu yaptı tel açılınca xmodgames cihazınıza zarar verebilecek bir uygulama olduğunu tespit ettik kaldırılsın mı? diye bir ibare çıktı ben kaldırdım uygulamayı uygulamamnın güvenilirliği konusundada şüpheye düştüm.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
dün cyanogenmod 12.1 gecelik güncellemesini yükledim yükleme bitti optimasyonu yaptı tel açılınca xmodgames cihazınıza zarar verebilecek bir uygulama olduğunu tespit ettik kaldırılsın mı? diye bir ibare çıktı ben kaldırdım uygulamayı uygulamamnın güvenilirliği konusundada şüpheye düştüm.
Uygulamalar üzerinde hile yaptığın bir uygulamaya guvenmemekte haklısın, oyun ve uygulama yapımcılarıda guvenmiyordur :)

• Beğen
Tepkiler: Bilgehan94

canavar195

Üye
Kardeşim konuda açtım yardım eden olmadı bi el atın mesela 100 bin altın ayarlıyorum köy aramaya başlatıyorum ilk 100 bin olan köyü geçiyor ikincisinde durmaya başlıyor o ilk köyü neden geçiyor 100 binin üstünde olduğu halde bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim yada olanlar bi el atsın :)

Hasand.

Hasand.

Üye
teşekkürler

• Beğen
007wolverine

007wolverine

Üye
:tşk: yararlı

• Beğen