Sygic v14.3.4+Sygic v15.4.10+Yeni 2015.06 ta Türkiye ve DiGER Navi programlari

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet meço

ahmet meço

Üye
Selamlar memoli Sygic 1523 ü general mobile lime yükledim bir rota çizdim burada hız kameralı üzerinde kilit var ayriyetten para istiyor ne yapmalıyım bunlarıda kullanmamız şart

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Selamlar memoli Sygic 1523 ü general mobile lime yükledim bir rota çizdim burada hız kameralı üzerinde kilit var ayriyetten para istiyor ne yapmalıyım bunlarıda kullanmamız şart
arkadasim normal radarlar calisir kilitli olanlar premium cok cok fazla olan radarlar icin bildigin bir yerde varsa radar
oradan gecebilecegin sekilde demo yaptirdiginda normal calistigini göreceksin...

ahmet meço

ahmet meço

Üye
Aynen denedim çalışıyor ilginden alakadan dolayı teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

Sygic v 15.2.4 apk eklenmistir arkadaslar

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

corus54

corus54

Üye
Yokmu zipshareden

corus54

corus54

Üye
Iyi güzel

KAMİL KOÇ

Üye
Arkadaşım ilk olarak teşekkür ederim paylaşımın için. Yalnız ben 15.2.5 sürümünü indirdim.Kurdum haritayı da yaptım kara kutu ve hub aktif hale gelmedi.Acaba kurulumu aşaması felan mı var halledemedim. Sd kartımda yok.Dİrek telefonun kartına kurdum.Yardımcı olursan sevinirim.

Edit: Silip tekrar kurdum düzeldi arkadaşım.. :)

Son düzenleme:
  • Beğen

seracetin

Üye
olmadı. dosyaları çıkartırken crackli apk ayrıştırma hatası veriyor. farklı programlar la çıkarttım rar dan ancak olmadı... başka bir cracli apk buldum onunlada olmadı ne yapmalıyım. daha önce başka bir versiyonunda olmuştu

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
olmadı. dosyaları çıkartırken crackli apk ayrıştırma hatası veriyor. farklı programlar la çıkarttım rar dan ancak olmadı... başka bir cracli apk buldum onunlada olmadı ne yapmalıyım. daha önce başka bir versiyonunda olmuştu
arkadasim indirdigni winrarla acacaksin sifre ister senden memoli6767 yazcaksin Sygic 15.2.5 Apk cikacak bunu tlf.nunda
güvenlik ayarlarini yapacaksin yüklenmesi icin tikladiginda yüklenecek normalde senin tlf uyumlu olduktan sonra problem
olmamasi gerekir yanliz S5 veya Note4 bunlarin belli serilerinde yükleme degin indirme problemi oluyordu son cikan apk
problem cikan S5,de denedim hic problem olmadi istersen sen hangi tlf birde nasil yapmaya calistigini yazarsin yazdiklarima
tekrar bir bak ondan sonra yazarsin yardimci olmaya calisirim..

ozkan331

Üye
Arkadaşlar ya bu ndrive çalışmıyor lolipop 5.1.1de sygic i de yukledim hafıza karti olmadan çalışmıyor mu bu program yükleniyor fakat sygic diye klasör olustursam da olmuyor harita çalışmıyor tam programa girince indiriliyor diyor sonra hata veriyor haritayı görmüyor elle klasör oluşturup atsam da olmuyor yeniyim bu islerde

seracetin

Üye
arkadasim indirdigni winrarla acacaksin sifre ister senden memoli6767 yazcaksin Sygic 15.2.5 Apk cikacak bunu tlf.nunda
güvenlik ayarlarini yapacaksin yüklenmesi icin tikladiginda yüklenecek normalde senin tlf uyumlu olduktan sonra problem
olmamasi gerekir yanliz S5 veya Note4 bunlarin belli serilerinde yükleme degin indirme problemi oluyordu son cikan apk
problem cikan S5,de denedim hic problem olmadi istersen sen hangi tlf birde nasil yapmaya calistigini yazarsin yazdiklarima
tekrar bir bak ondan sonra yazarsin yardimci olmaya calisirim..
Huawei G301 Winrarla çıkarttım ama olmuyor diger dosyalar normal...paket ayrıştırma hatası diyor..

fatih793

fatih793

Üye
:tşk: denicem bakalım emeğine sağlık

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Huawei G301 Winrarla çıkarttım ama olmuyor diger dosyalar normal...paket ayrıştırma hatası diyor..
arkadasim öncelikle güvenlik ayarlarini yapki buradan indirdigin apk,leri yükliye bilesin
indirdigin winrar actiktan sonra Sygic apk cikacak tlf,nunda gerekli ayarlari yapip internetinde varsa
problemsiz indirir internetin yosa vede indirmede problem cikiyorsa
1sayfada gerekli aciklama var hazir Sygic klasörü var indirmede problem yasayanlar icin birde Türkiye
mapsi var onuda indirip Sygic/maps klasörünün icine atarsin normal sekilde calisir problem yasarsan
nerler vede nasil yaptigini yazarsan yardimci olmaya calisirim 1 sayfada diger navilerde var onlarada baka bilirsin

plain16

Üye
Arkadaşlar biri yardımcı olabilir mi ? Bende bu uygulama hiç yok sıfırdan yüklemek istiyorum napmam lazım hangisini indircem ? Telefon samsung A3 android 4.4.4

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar biri yardımcı olabilir mi ? Bende bu uygulama hiç yok sıfırdan yüklemek istiyorum napmam lazım hangisini indircem ? Telefon samsung A3 android 4.4.4
öncelikle senin tlf,nun ayarlarindan güvenlik ayarlarina gir bilinmeye kaynaklar bunu ok,le
arkadasim 1sayfada nasil yapilacagini yazmistim oradaki okuduklarina göre yapman gerekiyor.
ama kisaca anlatayim indirdigin sygic apk yükle Sygic klasörü olusturacak (internetin varsa)
acilirken indirmekm istedigin ülkeyi sececeksin bütün indirmeleri tamamladiktan sonra
acilacak naviyi kapatip benim 1sayfada sunuma ekledigim Türkiye mapsinin altindaki
content-info,yu indireceksin senin tlf,nundaki Sygic/Maps klasörünün icindeki content-info
ile degiseceksin süresizlesecek. internetin yoksa yeterli degilsede Sygic klasörü var hazir
sekilde onu cvede asagidaki Türkiye mapsini indirip Sygic/Maps klasörünün icine atacaksin
yapmadigin yerleri yazarsan nasil yaptigin sekilde yardimci olmayacalisrim
Arkadaşlar ya bu ndrive çalışmıyor lolipop 5.1.1de sygic i de yukledim hafıza karti olmadan çalışmıyor mu bu program yükleniyor fakat sygic diye klasör olustursam da olmuyor harita çalışmıyor tam programa girince indiriliyor diyor sonra hata veriyor haritayı görmüyor elle klasör oluşturup atsam da olmuyor yeniyim bu islerde
arkadasim ben denmedim ndrive bir kac yil önce S3,de denedim hosuma gitmedi burada benim sunuma attigim
Sygic problemsiz calisir senin tlf,da diger ardakslarada yazdim onlari okuyarak vede 1sayfadaki aciklamayi okuyarak yaparsan
hic bir problem olmaz...

plain16

Üye
O 1 ve 2 deki leri indirdim dediğin gibi şuan apk yı yükledim 180 mb türkiye harıtasını indiriyo. Sanırım verdiğin ektekilerle değiştiricem tamam anladım bakalım indiriyo şuan :) Çok teşekkürler inşallah yapablirim

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
O 1 ve 2 deki leri indirdim dediğin gibi şuan apk yı yükledim 180 mb türkiye harıtasını indiriyo. Sanırım verdiğin ektekilerle değiştiricem tamam anladım bakalım indiriyo şuan :) Çok teşekkürler inşallah yapablirim
evet arkadasim bu sekilde indirip gerekli ayarlari yaparsin email adresi vermiyeceksin sol asagidaki yere tiklayarak devam edeceksin sordugunda digerlerinide yazmistim yapacagnida sen yazdigina göre normal sekilde calisir..

Üst Alt