Android Lollipop 5.0 Güncellemesi Alacak Cihazlar Listesi HTC Samsung LG Sony Ne Zaman

Sponsorlu Bağlantılar

teknotem

Üye
Kaynak olarak verdiğiniz site de başka bir siteyi kaynak vermiş :S

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Bu Zenfone 5'e ne zaman 5 gelecek bilgisi olan var mı? Nisan geçti gitti hala gelmedi.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
G2 5.0.2 geldi

• Beğen
Tepkiler: theyunus
KimHyuna

KimHyuna

Üye
Galaxy Note 8.0 a da geliyor silindirler dışarı aktarılyormuş samsung uk official sayfasında yayaınlandı :hehe:

theyunus

theyunus

Üye
Ben çok beğendim
Görsellik çok güzel olmuş. Farklı tarz eski android stilinde biraz uzaklaşmış gibi gözükse tabi yine android .
Lolipop öncekilere göre daha güzel, stabillik aynı geldi bana, bir farklılık göremedim hızında, iphone den geçiş yaptım. Herhalde geri döneceğim gibi gözüküyor. Bu yazı atlatayım canına okuyacağım iphone'un.....

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Cuma günü galaxy s4 ü satıp iPhone 6 ya geçiş yaptım.iphone 5 i satıp s4 aldığıma bin pişman olmuştum.Bir daha mı tövbe Samsung elime sürmem.

Telefonları kullanılabilir yapan işletim sistemleridir,
O bakımdan Windows Phone ile iOs işletim sistemlerini kullananlar Android'e kolay kolay ısınamazlar..
Elbette şöyle bir durum da var...
Android cihaz çeşitliliği ile kullanıcı sayısının hepsinden fazla olması da sorunları beraberinde getiriyor...

Afedersiniz nerde çokluk varsa orda kargaşa vardır derler ya : ) )

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
Telefonları kullanılabilir yapan işletim sistemleridir,
O bakımdan Windows Phone ile iOs işletim sistemlerini kullananlar Android'e kolay kolay ısınamazlar..
Elbette şöyle bir durum da var...
Android cihaz çeşitliliği ile kullanıcı sayısının hepsinden fazla olması da sorunları beraberinde getiriyor...

Afedersiniz nerde çokluk varsa orda kargaşa vardır derler ya : ) )
kardeş eline sağlık çok güzel özetlemissin

UysalMuzaffer

UysalMuzaffer

Üye
S4 miniye ne zaman gelecek. Rus 4.4.2 var bende

ErenMSC

Üye
İntouch 4 alırmı acep ?

The Pancar

The Pancar

Üye
S4 e güncelleme geldi

breakerecho

breakerecho

Üye
Gt i9500 s4 e ne zaman güncelleme gelecek
Aynı şekilde yedek tel olarakta s5 mini ve s4 mini de bende var onlarada gelmedi

byAndroid

byAndroid

Üye
Türkiye geç gelir s4 için Rusya kurun :)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Bnm cihaz android 5 almiyacakmis baska yoldan yuklemenin yolu yok mu? Rom falan dionuz ya . Olmuyo mu oyle ?
wp kullaniyodum bu ilk android cihazim hic bilmiyorum duzen nasil isliyor.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bnm cihaz android 5 almiyacakmis baska yoldan yuklemenin yolu yok mu? Rom falan dionuz ya . Olmuyo mu oyle ?
wp kullaniyodum bu ilk android cihazim hic bilmiyorum duzen nasil isliyor.
Cihazın nedir?

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Htc one mini

Üst Alt