Karşılaştırma Antutu Benchmark Saçmalığı

Sponsorlu Bağlantılar

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Antutu Benchmark Saçmalığı
Biliyorum aslında antutu puanları önemsiz ama note 2 yle s4 mini nin aynı puanı alması saçmalık değil mi ?

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Aynı puan değil ki biri 20227 diğeri 20789 almış :ehe

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767
enterneoll

enterneoll

Üye
dostum note 2'nin ekran çözünürlüğü hd ve s4 mini ile karşılaştırınca daha önce çıkmış bir cihaz ama en büyük neden ekran çözünürlüğü normalde note 2 çok daha güçlü

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
dostum note 2'nin ekran çözünürlüğü hd ve s4 mini ile karşılaştırınca daha önce çıkmış bir cihaz ama en büyük neden ekran çözünürlüğü normalde note 2 çok daha güçlü
aynı performansı vermezler tabi

MaxipmaN

Üye
note2 açık bi farkla tokatlar

magnumxx

Üye
note 2 mi:sahan2:

codblackops2

codblackops2

Üye
Antutuyu kim takar

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
antutu çoğu telefonda hile yapan saçma sapan bi program. arkadaşım bi ara o testten 22bin aldı ama arka arkaya 7tane ağır oyun çalıştırdı telefonda kasma gram yok

breakerecho

breakerecho

Üye
S4mininin ekran çözünürlüğü düşük olduğu için performanslı çalışıyo.oyüzden özellikleri kötü olsa bile note2 ye yetişiyo.

• Beğen
Tepkiler: İbrahimakinci
İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
S4mininin ekran çözünürlüğü düşük olduğu için performanslı çalışıyo.oyüzden özellikleri kötü olsa bile note2 ye
yetişiyo.
evet doğru cevap bu arkadaşlar. Antutu düz kıyas yapıyor. Ve ekran çözünürlüğü düşük diye aynı seviyeye getiriyor ama s4 mini stock romla nfspeed i bile lagsız oynatamıyor. Antutu genel puan toplamıdr.