Haber Samsung Galaxy S6'nın Bataryası Şişti!

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Cok umut vaat ediyordu ki cok ilginc oldu.

En büyük etkenlerden biri hızlı şarj degeri ise kullanıcının yaptıgı modifiyeler.

Şu anda yarım saattir sarjda cihaz ısınma yok yani normal.
Modifiyeden kasıt ne?

ouzman

Üye
Dikkatli kullanilmazsa sismesi normal
Ben eski bataryamla sarjda oyun oynuyordum benimkide sisti

byAndroid

byAndroid

Üye
Isındığıni söyleyen kim peki?
Elbette ısınır ama çok isinacagini zannetmiyorum

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Dikkatli kullanilmazsa sismesi normal
Ben eski bataryamla sarjda oyun oynuyordum benimkide sisti

Konudaki örnek kullanıma alakalı değil aldığında bu şekilde çıkmış kutudan.
Ayrıca s4 mini cihazim neredeyse iki yıl sarjda kullandım devamlı ve şişme vs olmadı yani sisecek diye bir kaide yok sarjdaykende kullanılabilir sorun olmuyor sadece daha geç doluyor pil.

Luck Star

Luck Star

Üye
Telefon şarjda kullanıldı diye şişme olamaz çünkü 2 senedir öyle kullanıyorum. Batarya ömründe bile değişme olmadı halen 6.5 saat ekran süresi veriyor değişmedi hiç. Ancak şarjda kullanırken ısınır belki zararı olur ancak böyle şişmez.samsungun patlayan telefonlarının hepsi sahte şarj aleti kullanıldığı içindi mesela. Şişme de aynı nedenden olabilir ancak bu kutudan böyle çıkmış doğal olarak üretim hatalı telefon.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

gold_star

Üye
Allahtan arka kapak kırılmamış. :D :D

fkaya559758

Üye
Samsung'larda genel bir batarya sorunu oluyor diye biliyorum.

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Hangi adam bunu boyle paketledi kontrolden nasil gecti bu cihaz :D
Böyle paketlenmediği kesin. Kim bunu bu halde koyar kutuya :D Muhtemelen çok sıcakta kaldı. Taşınma ve kargo durumlarında...
özellikle sıcak demir konteynıra girdiyse 60-70 c. Dereceleri görmüştür. Ben bu yüzden evime asla sıcak kapalı kamyon kasasında taşınan 50-60 dereceleri rahat gören damacana audan almam. Poliüretan damacanadaki kimyasal 50 C dan sonra suya geçmeye başlar diye. Konu değişti galiba :blush:

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Samsung'larda genel bir batarya sorunu oluyor diye biliyorum.
Yanlış biliyorsun genel bir sorun yok. Zaten şişme gibi bir sorun olursa servis sorgusuz sualsiz batarya değişimini yapıyor.
Abimin s3 mini cihazında 1.5 yıllık bataryası sisti ve değişim yaptılar, zaten batarya ömrünün son baharina gelmiş ama adamlar Sorun cikartmadan değiştiriyorlar.

Üst Alt