general mobile orjinal şarj aleti takın

Sponsorlu Bağlantılar

sefer002

sefer002

Üye
    Konu Sahibi
general mobile orjinal şarj aleti takın
Arkadaşlar önemli bi durum olmasa yazmazdım. GM discovry 2 de farklı şarj aletlerini takınca örnejin samsung vb. lütfen orjinal şarj aletiyle şarj edin tarzında uyarı çıkar mı ?

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
Uyari çıkmaz fakat örn şarj aleti daima iyidir

• Beğen
Tepkiler: sefer002
OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
Rica ederim kardeşim be demek ;)

jeosalih

jeosalih

Üye
Şarj süresi için önemli. Eski şarj aletleri 1000mh tan az olabiliyor. Misal 2500mh lık bir telefonu 1000mh lık sarj aleti 2.5 saatte sarj eder. Yeni teknoloji 2000mh lık şarj aleti çıktı. S6 da kutudan o çıkıyor misal. Piyasada var sanırım. 2000mh lık bir şarj aletiyle pilde destekliyor ise yarı yarıya şarj süresi düşer

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
jotem173

jotem173

Üye
Şarj süresi için önemli. Eski şarj aletleri 1000mh tan az olabiliyor. Misal 2500mh lık bir telefonu 1000mh lık sarj aleti 2.5 saatte sarj eder. Yeni teknoloji 2000mh lık şarj aleti çıktı. S6 da kutudan o çıkıyor misal. Piyasada var sanırım. 2000mh lık bir şarj aletiyle pilde destekliyor ise yarı yarıya şarj süresi düşer
Sen orjinal şarj aletiyle mi ediyon 1amper samsung lar 2 amper

jeosalih

jeosalih

Üye
Samsung tab 4 var bende onun şarj aletini kullanıyom

• Beğen
Tepkiler: jotem173
jeosalih

jeosalih

Üye
Yok ya bisi olmaz

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
Bulunmaz tel isinirsa pil sıcak uyarısı verir sadece ama orijinal daha iyi herzaman

sebo7

sebo7

Üye
uyarıda bulunuyor. ben farklı bir şarj aleti taktığımda lütfen orjinal şarj cihazı kullanın diyor

altok42

altok42

Üye
arkadaşım uyarıda bulunur ama hepsinde uyarı vermez.Samsung marka şarz aletinde vermez.

alpgun1

Üye
Orijinal şarjinda veriyoror ötesi var

ozkan1987

Üye
Orjinali takıom onda uyarı veriyordu usams vardı onunkini kestim birleştirdim orjinalinki kaployla uyarı vermedi. 2.5 gun gidiyor sarjı normal kullanım arama 5 10 dakka int kullanımı. Şu an 1.5 gunde.

Üst Alt