Avea inTouch ZTE Blade Avea inTouch 2 - CM11 (Android 4.4.2) Rom (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

KimHyuna

KimHyuna

Üye
sa abi sanada çok soru sordum seni yordum ama bir sorum daha olucak ben android 4.4.2 yi attım art ye geçiş yapınca telefon kapandı bidaha açılmıyordu bende 4.3 ü attım neden kapandı biliyomusun abi birde art nin yararı nedir
art ın yararı cpu işlemcisine arka plandakilere güç haracamıyor mazimum gücü ön plandakine veriyo basit birşekilde anlatmak gerekirse ayrıca art a geçişte bekliyeceksin ben 4.4.4 te art için 15 dk bekledim korkma birşey olmaz ama artı şuan bir kaç uygulama desteklemiyor gene de senn bileceğin iş bu arad aandroid 5.0.x in hepsi nde art kullanılmakta

mhmmdgs

Üye
kardeş jungle heat diye bi oyunum var online aynı claşh of clans gibi maaalesef jungle heat durduruldu diye hata alıyorum lutfen yardım
kardeş jungle heat diye bi oyunum var online aynı claşh of clans gibi maaalesef jungle heat durduruldu diye hata alıyorum lutfen yardım

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan degilde buyuk ihtimal hesabinla alakali. Baska bir cihazda acmayi denedinmi oyunu?

ssschutzstaffel

Üye
Samizel Destan emeğin için teşekkürler. Sorunsuzca işlemleri gerçekleştirdim, eskisine göre daha iyi.

ayrıca bu telefonda sistem SD kart'a kuruluyor, bunu düzeltmenin yolu yok mu?

Son düzenleme:

ssschutzstaffel

Üye
orjinal romu kurunca düzeliyor aynısı bende de oldu
Yok orjinal rom'da böyleydi zaten, neyse çokda önemli değil zaten.
Bu CM'nin blade 3 için lolipop güncellemesi ileride çıkar mı, nasıl takip edebiliriz.

osmanyabuda

Üye
sa kardeşim ben yaptım saol düzgün çalışıyo fakat most wavted yüklenmiyor kur diyom beni depolamaya yönlendiriyor lütfen yardımcı ol napacam

Misafir

Kardeşim Wi-Fi yani kablosuz soluk renkte olarak kapalı görünüyor ve açılamıyor. ilk etaptada dosyalarım kamera vb. gibi şeylerdede durduruldu hatası veriyor. ne yapmamız gerekiyor ?

eray728

Üye
Abi link yenilermisin çok acil ihtiyacım var lutfen

merxas37

Üye
Kardeşim 2. Dosyanın linki bozuk düzeltebilir misin?

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
gaps linki gitmiş acil ekleyebilir misiniz?
Baktık ki yenilemeye niyetleri yok :) alın size link;

• Beğen
Tepkiler: merxas37

ismail_2186

Üye
merhabalar ben recovery modla yükledim signature verification failed diyiyor ve yüklenmiyor tekrar kendi eski romun u yüklüyor

umutyolculuğu

Üye
link silinmiş arkadaşlar avea intaç 3 beyaz rengi var bir atabilirmisiniz bu proları
üstadalar bu dediklerinizi bir türlü yapamadım
dediğiniz her şeyi yapmaya çalışıyorum ama inen dosyalarda yok hafıza kartına atıyorum ama orda clock worlk yok mounts adn stroge format bu seçenekler yok nasıl olucak tel zaten orjinalde ben bunu 4.4 yapmak istiyorum
ÜSTADLAR Bİ ANLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİCEM BUNU NASIL KURUCAZ TELEFONA VE LİNKLER SİLİNMİŞ ORJİNAL DEĞİL BANA SÜRÜMÜ YÜKSEK DEĞİŞİK GÜZEL TEMALI LAZIM