Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

barannn79

barannn79

Üye
Support hunerinde edindigin deneyimi %5 arttirama secenegini secersek oyun icinde %5 daha erkenmi level atliyoruz?

ieu35

Üye
Merhaba,
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bu linkte gecen yıl yapmış oldugum video var.
Yazıtların Koselerinde Yeşilimsi ve Sarımsı Simgeler var markette alırkan onlara dikat ederek alın,
Yeşiller Sol tarafı, Sarılar Sağ tarafı Doldurur.
Bronz Yazıt: 3
Gümüş Yazıt: 4
Altın Yazıt: 5

Arttırır.
Bu Oyun Daha fazla ilgi görmeli ama nedense ilgi pek yok,
Grafikler / oynanabilirlik çok güzel

yardım için çok teşekkür ederim.Androitte klan katılma isteği gönderebilecek birileri var mı ? genel olarak dövüşçü kullanmayı planlıyorum,bunun için hüner ve kitabe önerebilecek birileri var mıdır ?
Merhaba,
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bu linkte gecen yıl yapmış oldugum video var.
Yazıtların Koselerinde Yeşilimsi ve Sarımsı Simgeler var markette alırkan onlara dikat ederek alın,
Yeşiller Sol tarafı, Sarılar Sağ tarafı Doldurur.
Bronz Yazıt: 3
Gümüş Yazıt: 4
Altın Yazıt: 5

Arttırır.
Bu Oyun Daha fazla ilgi görmeli ama nedense ilgi pek yok,
Grafikler / oynanabilirlik çok güzel

yardım için çok teşekkür ederim.Androitte klan katılma isteği gönderebilecek birileri var mı ? genel olarak dövüşçü kullanmayı planlıyorum,bunun için hüner ve kitabe önerebilecek birileri var mıdır ?

myth26

Üye
Nihatr05

Nihatr05

Üye
kaydedilen tekrarlarıbu cihaz içinde bi yer kaydetmiyomu kaydediyosa nereye ediyo yardım ederseniz sevinirim bu arada nickim = justwatch05 oynamak isteyenlerle oynarım :)
yokmu bilen nereye kaydediliyo bu tekrarlar ?

myth26

Üye
yokmu bilen nereye kaydediliyo bu tekrarlar ?

Oyun icinde kayitli oluyo diye biliyorum dostum

Davet attim sana
ieu35 seni yabanci sanmislar k.bakma davet attim sana gelmediyse sen basvur alirlar seni
ieu35 TurkWarriors tesklatina başvur dostum

revulation1907

Üye
Klan ariorum 40 lvlm tank mage fighter oynarim onlinleik iyiyse sürekli gelirim
revulation1907 nick :)

cego71

Üye
Android de en sağlam Türk klani olarak saygılı davrancak arkadaşları bekleriz.
Etkinliklerde klan olarak kasip watsap grubunda 50 kisi aktif sekilde beraber maçlar atiyoruz ayrıca mic programi ile konuşarak oyun daha da zevkli bi hal alıyor.klana geldikden sonra arkadaşsiz mac atma gibi bi durum söz konusu olmuyor

Klan adi
☆★AYASOFYA★☆

şekilleri yapmaz zor ise lider kimligi ile arama seçeneğini secerek
Alytr yazarak klani bulabilirsiniz :spr

barannn79

barannn79

Üye
Basvurdum kardesim 40 levelim

mertekingen

Üye
Beyler geri döndüm.Güncelleme öncesi hep 40 lvl rakipler geliyordu artık benim seviyemde 27 24 arası geliyor.Zaten marithus evistix deb ve akartu satın almıştım bunlar harika ☺bu arada demircs ye teşekkürler beni mariye yönlendirmişti zamanında

Nihatr05

Nihatr05

Üye
cego71 oyundaki ismin ne :)

mertekingen

Üye
Reallymadman kimdi karşılaştık şimdi ☺

revulation1907

Üye
Android de en sağlam Türk klani olarak saygılı davrancak arkadaşları bekleriz.
Etkinliklerde klan olarak kasip watsap grubunda 50 kisi aktif sekilde beraber maçlar atiyoruz ayrıca mic programi ile konuşarak oyun daha da zevkli bi hal alıyor.klana geldikden sonra arkadaşsiz mac atma gibi bi durum söz konusu olmuyor

Klan adi
☆★AYASOFYA★☆

şekilleri yapmaz zor ise lider kimligi ile arama seçeneğini secerek
Alytr yazarak klani bulabilirsiniz :spr
Benide alırmısinız revulation1907 40 lvlim
Reallymadman kimdi karşılaştık şimdi ☺
Virteudman vardiya hatirladinmi windows phonden bura gelmis

cego71

Üye
Bu arada ☆★AYASOFYA★☆ klani olarak başka Türk grupları ile dostluk çerçevesinde maçlar alabiliriz. Konuyu yeni takip etmeye başladım klanda olmasanızda kitabe Hüner sıralıpwp kasma yöntemleri hakkında öğrenmek istediğiniz herşeye yardımcı olurum.
Az bi geçmişi okudum herkes klan arıyor ve Türk klani kurulsun diyor.
Şuan Türklerin değil oyunun en sağlam klani kuruldu zaten bugün itibari ile 55 kişi oldu. 100 kişi sınırı var teşkilatın zaten kısa zamanda dolacakdir. Önemli olan teşkilatımızda watsapp grubumuza katılmak zorunludur. Yaş ortalamasi yüksek akşamlari ortalama 20 kişi online oluyor.

Sağlam playerlar mevcut isteyen gruplar olursa vs atılır.

Android
Klan adı : ☆★AYASOFYA★☆
Lider kimligi ile aratip klani bulabilirsiniz
Lider: alytr
istediğiniz kabul edilirse klandaki nodan watsapp grubuna dahil olmaniz gereki

mertekingen

Üye
Beni almadınız :/ 31 level diye mi? Herkes 40 mı
Deb için build var mı güzel?

cego71

Üye
Beni almadınız :/ 31 level diye mi? Herkes 40 mı
Deb için build var mı güzel?
Evet kardeşim klan full 40 lv o yüzden kabul edilmemiştir.
Deb icin build diosun ama bu dizis sırası pwp tarzi yada özel 10k para ile başlanan oyuna göre değişir. Gerçi gerçek oyun yani playerligini iyi yapmak istiosan pwp tarzı atarsin ve zmanla buildleri öğrenirsin. Deb için sabit build şu denemez her zmn rakibine göre değişir bunlar. Ancak debrone için şunu soyleye bilirim atak hızından çok atak önemlidir debronede. Figterin belli basli olan her itemi alınır zaten ama sana pwp de şu sekil izah ediyim. Önce paran birikdikce itemlerin parçasını al ve o itemi tamamlamadan baska item parcasina geçme. Deb icin pwp de başlangıç itemi 2 tane 500 liralık hp li atak sonrasi sirasiyla 300 bot 3200 atack 2300 atack 3500 atack 4000 atack diye gidebilir parcalari alir tamamlar diger iteme gecersin bu kadar

virtuemadman

Üye
Baran android gectinmi sen sonunda
Beraber oynuyalim ekleyin

snains

Üye
Merhaba oyunla ilgili birşey sormak istiyorum. oyunda adım snains etkinlikleri tamamlamaya çalışıyorum ve perçinleme görevi diye birşey var ne yaptıysam anlamadım bu konuda bilgisi olan varmı? ne yapmam gerekiyor?

mertekingen

Üye
Virtue senin hesaba noldu arıyom çıkmıyo ismin.Bide artık 40lara göre iyiyim de sen baya iyisin
Arkadaşlar artık anoiah kullanmaya başladım 10 numara ya

vadlec

Üye
Oyunu bir süredir oynuyorum gayet güzel beğendim ve sürekli oynayacağım. Savaer veya Kuirras kullanıyorum. Aşırı iyi olduğum söylenemez ama kötüde değilim. Kitabe hüner vb. şeylerden hiç anlamıyorum. Bunları bana ayrıntılı anlatabilecek veya anlatılan bir yerin linkini atan olursa sevinirim. Ayrıca 27 levelim.