LG G3 tüm detayları ile karşınızda: 5.5 inç ekran, Snapdragon 801 yongaseti, 2GB/3GB RAM ve dahası

Sponsorlu Bağlantılar

komando04

komando04

Üye
Sana zahmet ekrana biraz sert bastirirmisin renk atiyormu ekranda
He anladim kardesim sagolasin herseyi mukemmel ama biraz sert bastirinca hafif renkler gorununce dedim acaba ekrani orginal degilmi diye ama herhalde hepsi oyle

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bende öyle bir problem şu an için dostum...

tdd46

tdd46

Üye
Tam şarjdan sonra kaç saat ekran süresi alıyorsunuz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Lg g3 de de kronik sorun çıktı . Ne zaman lg alsam hep sorun çıktı . İyice sinir olmaya başladım... ( Sevmeme rağmen )
Cihazın altında ve üstünde çatlak oluştu ...

Aynı sorunu yaşayanlar varsa yazsınlar lütfen.

Liveshade

Liveshade

Üye
Us
Lg g3 de de kronik sorun çıktı . Ne zaman lg alsam hep sorun çıktı . İyice sinir olmaya başladım... ( Sevmeme rağmen )
Cihazın altında ve üstünde çatlak oluştu ...

Aynı sorunu yaşayanlar varsa yazsınlar lütfen.
Üst kızılötesi sensörünün orada alt ise mikrofonun orada. Bendede oldu garantiyi arayacağım.

adnan55

adnan55

Üye
arkadaşlar ilk sürümlerde bu sorun var bende de vardı servise verdim 2 saatte halletiler verdiler ekran komle değişti sıfır ekran :)

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Uzun bir süre symbian kullandıktan sonra gına gelince dayanamayıp cuma günü aldım bu cihazı. Herşey güzel fakat radyo yok :ehe

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Uzun bir süre symbian kullandıktan sonra gına gelince dayanamayıp cuma günü aldım bu cihazı. Herşey güzel fakat radyo yok :ehe
lg g3'ün türkiye modelinde radyo yok ama rom yada rootla radyo aktif hale getirilebiliyormuş

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
mkrkmz96

mkrkmz96

Üye
Lg g flex 2 mesaj sesi gelmiyor lutfen yardim diger butun sesler var

wegas23

wegas23

Üye
LG G3 (32GB) üretimi durdu ( bitti ) mi ? garantiye G3 yolladım degişim verildi ama suan hem G3 hem G4 yokmuş pazartesi günü gelecekmiş stoklara sizce G3 girer mi yıl olmuş 2016 ?

Üst Alt