Yardım Reset Atamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
    Konu Sahibi
Reset Atamıyorum
Lumia 520 kullanıyorum güç tuşum bozuk içeri kaçtı biraz önce telefonu elime aldım biraz kullandıktan sonra "Unable to find a bootable option.Press any key to shut down" hatasıyla karşılaştım hiç bi şekilde açamıyorum telefonu ne yapmam lazım

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Bilgisayarınıza 'u indirip, USB yardımıyla sıfırlayabilirsiniz.

Anlatım için:
  • Önemli! Software Recovery Tool kullanılırsa, uygulamalar ve oyunlar (uygulama verileri ve oyun süreçleriyle birlikte), kısa mesajlar, arama geçmişi, müzik, fotoğraflar, vb. dahil telefonunuzda depolanan tüm içerikler silinecektir. Mümkünse önce telefonunuzu yedeklemeniz gerekir (Ayarlar > yedekleme). Kurtarma tamamlandıktan sonra bir yedeği geri yükleyebilirsiniz.

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Rica ederim, takıldığın bir yer olursa yardımcı olurum.

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
Rica ederim, takıldığın bir yer olursa yardımcı olurum.
bro bu recovery tool bende calısmıyor bılgısayarım wındows 7 dıyemı acaba ? görmuo telefonu ama usb de sıkıntı yok takınca sarj da edıyo ıcındekılerede baktırtıyo htc 8s 8.1 yuklu tlfdada

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
bro bu recovery tool bende calısmıyor bılgısayarım wındows 7 dıyemı acaba ? görmuo telefonu ama usb de sıkıntı yok takınca sarj da edıyo ıcındekılerede baktırtıyo htc 8s 8.1 yuklu tlfdada

HTC cihazlar için bilgisayarınıza Windows Phone Recovery Tool aracını indirmek için tıklayabilirsiniz.

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
HTC cihazlar için bilgisayarınıza Windows Phone Recovery Tool aracını indirmek için tıklayabilirsiniz.
ındırıdm zaten orjınal programı sorun yok ama baglanamadı dıyor sonra ses acma kapama power basıp ekranda yazılar cıkana kadar beklıyorsun balganıyor dıyo baglanmıyor telefona : S

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
ındırıdm zaten orjınal programı sorun yok ama baglanamadı dıyor sonra ses acma kapama power basıp ekranda yazılar cıkana kadar beklıyorsun balganıyor dıyo baglanmıyor telefona : S

Bu bende de olmuştu daha sonra 'u indirip kurdum çalıştı.
Microsoft'un ve deneyen arkadaşların söylediği gibi biri olmazda diğerini deneyin diye.
Sen de 'u indir dene bi.

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
Microsoft'un ve deneyen arkadaşların söylediği gibi biri olmazda diğerini deneyin diye.
Sen de 'u indir dene bi.
hemen denıyorum bro belkı ıse yarar sonucda 2 sıde wındows phone ısletım sıstemlı
Sen de 'u indir dene bi.
yok hacım lumıa sofwre de yemedı görmuyo :S telefon taranıyo dıyo taranmıyo okumuyor yanı ://///

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
hemen denıyorum bro belkı ıse yarar sonucda 2 sıde wındows phone ısletım sıstemlı

yok hacım lumıa sofwre de yemedı görmuyo :S telefon taranıyo dıyo taranmıyo okumuyor yanı ://///

hım -:hmmm
Sizin tam olarak sorun neydi ki?
W10'dan 8.1'e mi dönmek ?

Üst Alt