Huawei Ascend G610-U30 Huawei Logosunda Takılıyor

Sponsorlu Bağlantılar

kompela14

Üye
    Konu Sahibi
Huawei Ascend G610-U30 Huawei Logosunda Takılıyor
Arkadaşlar huawei ascend g610-u30 var elimde.Bayadır uraşıyorum olmuyor.Telefonum rootluydu.Yazı tipi değiştirmek için uygulama indirdim izin verdim yeniden başlattı telefonu ve birdaha açılmadı telefon :( huawei logosuna kadar geliyor kalıyor rom yüklemeye çalıştım.'FAIL' hatası veriyor bir türlü çözemedim lütfen yardımcı olun
Güncel yardımcı olan yokmu :(

Luck Star

Luck Star

Üye
Stock rom flashlama diye bir şey yok mu onu denemen lazım. Veya TWRP felan varsa wipe atıp başka rom yüklemeyi dene.

kompela14

Üye
    Konu Sahibi
Stock rom flashlama diye bir şey yok mu onu denemen lazım. Veya TWRP felan varsa wipe atıp başka rom yüklemeyi dene.
Wipe falan atıp denedim yine aynı 3-4 rom denedim yine aynı stock rom bulamadım :(

Luck Star

Luck Star

Üye
Yarın müsait olunca bakarım. Forumda aynı cihazı kullanıp sana yardım edebilecekler var ama kafasını ve zamanını boş yere başka yerde kullaniyor şuan...

kompela14

Üye
    Konu Sahibi
Güncel
@Luck Star müsait olduğunda yardımcı olursan çok sevinirim :)

• Beğen
Tepkiler: 50atakan50
Luck Star

Luck Star

Üye

Luck Star

Luck Star

Üye
Otobüsteyim şuan eve geçince yapamazsan yardım ederim.

kompela14

Üye
    Konu Sahibi
Onu çok denedim hocam hatta o konuyu açan adama sordum yardımcı olmadı malesef eve geçince yazarsanız sevinirim ilginiz için çok teşekkürler @Luck Star eve geçebildinizmi
Arkadaşlar bilen yokmu ya bu durumu ? nasıl çözücez
@Luck Star eve geçmedinmi daha dostum :( bi yarımcı olsan
@Luck Star kardeşim eve geçince yardımcı olucam dedin nerdesin ya ??

incimsi01

incimsi01

Üye
Arkadaşlar huawei ascend g610-u30 var elimde.Bayadır uraşıyorum olmuyor.Telefonum rootluydu.Yazı tipi değiştirmek için uygulama indirdim izin verdim yeniden başlattı telefonu ve birdaha açılmadı telefon :( huawei logosuna kadar geliyor kalıyor rom yüklemeye çalıştım.'FAIL' hatası veriyor bir türlü çözemedim lütfen yardımcı olun
Güncel yardımcı olan yokmu :(
Hocam ayni telefonu kullanıyorum google apsde sorun çıkmıştı olayı kaldırdığı görev yöneticisi arka plan üst bildirim çubuğu kaybolmuştu ROM atmayı demedim denemediğim ROM kalmadı olmuyor her seferinde başka bir hata bende booksu yakıp garantiye gönderdim yenisini verdiler

50atakan50

Üye
:birak::sahan2::locked::locked:

Son düzenleme:

Üst Alt